Skocz do zawartości

LUBLINerring MotoGP !!!


TUREK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

śnieg już prawie stopniał temperatura rośnie w zawrotnym tempie wszystko wskazuje na to że idzie wiosna a z wioną nowy sezon i tu moje pytanie czy wiadomo coś na temat terminów w jakich będzie można pojeździć na torze w nadchodzącym sezonie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, objezdzanie "gruzami" nowych litrówek - czysta przyjemność.... :bigrazz:

na Lubelskim torze to nie dziwota, szczególnie jeśli ma się dobre sportowe opony jak np. SC ;)

a do tego niższe koszta naprawy w razie paciaka, więc psychicznie lżej się lata

Edytowane przez M4NIEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, objezdzanie "gruzami" nowych litrówek - czysta przyjemność.... :bigrazz:

Źle mnie zrozumiałeś kolego. Zgruzowany sprzęt - czyli przysłowiowy paciak, tzw przyziemienie.

Ja tam nie mam nic do wiekowych sprzętów. Jest koleś co przyjeżdża ZZR i objeżdża 90% towarzystwa :buttrock: . Nie sprzęt się liczy tylko umiejętności.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo ze na Poznaniu wpadając na prostą 600tka oglądasz litry przez lornetke a Lublin...tak jak powiedziałeś...mysle ze dobry driver to nawet MZtka by paru kozakom nocha utarł....Ale to jest włąsnie zaj...ste....dzieki temu ze Lublin jest jaki jest sprzet przestaje mieć znaczenie.....a naprawa??mi tam nie robi róznicy czy spawam owiewke od f3 czy rrki...jedno i drugie z ABSu...a w sumie to chyba po to sie kupuje szlifery zeby je karcić do oporu.... :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM1

Rozmawiałam z Prezesem Czerniakiem z PZMOT i podam Wam pewne terminy do jazd na Torze w poniedziałek 15 marca 2010r.

Kilka zaklepałam ale musicie poczekać do poniedziałku na potwierdzenie tych terminów . Pierwszy jak dobrze pójdzie to 17 kwietnia 2010r.

Pozdrawiam ---- Joaśka :icon_biggrin:

Edytowane przez JOAŚKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, tak tylko piszę, a co do mBanku to się mylisz, mam tam konto kilka lat i nie płacę kompletnie nic, to tak na marginesie :)

Wiadomo już kiedy ruszy produkcja naklejek?

 

Jak były dni otwarte na torze to widziałem kilku cwaniaczków na "lytrach" których robili w jajo ludzie na GSach czy XJ 600.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...w Poznaniu są także goście co 600 łoją litry.

I to jest megatotal!!! :biggrin:

 

 

Jak były dni otwarte na torze to widziałem kilku cwaniaczków na "lytrach" których robili w jajo ludzie na GSach czy XJ 600.

...czekam na nich z utęsknieniem... :flesje: Joaśka w poniedziałek ma potwierdzić pierwsze terminy wiec wysyp żywych gruzów już niebawem!!!!!! :icon_twisted:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak były dni otwarte na torze to widziałem kilku cwaniaczków na "lytrach" których robili w jajo ludzie na GSach czy XJ 600.

Hmmm , każdy się musi kiedyś nauczyć :bigrazz: . Też kiedyś na LBN widziałem kolesia na R1 roczniki '00 chyba. Wszyscy robili go jak złoto, prawie dało się go objechać 2 razy na jednym jego kółku. No ale kolęs po prostu ćwiczył, szkoda tylko ze na R1 bo więcej stracił niż zyskał.

 

Do zoba w LBN

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...