Skocz do zawartości

LUBLINerring MotoGP !!!


TUREK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie powiemy :wink:

A właśnie, że powiemy :-P

Grupa warszawska spotyka się w Lublinie na torze kartingowym przy ulicy Zemborzyckiej, dnia 27.07.2008r. (w niedzielę) o godzinie 13:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ,ze aby sie odpoweidnio wyluzowac i uzyskac jak najlepsze rezultaty trzeba miec swiadomosc ,ze wrazie czego mozna wrocic spokojnie do domu.

 

Po moich ostatnich doswiadczeniach odradzalbym takie podejscie :eek: Jak nie jestes jakims megakozakiem to lepiej caly czas pamietac, ze trzeba jeszcze wrocic do domu, nastawic sie na ten powrot a na torze cwiczyc technike, zamiast srubowac czasy okrazen. Chyba ze nie zalezy ci na sprzecie i wlasnym dupsku (sprawdzone empirycznie przeze mnie) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę sprostować bo trochę namieszałem... :lalag:

Impreza o której wcześniej pisałem wygląda na to, że jest o 18-tej...

Szczegóły tutaj: http://www.kmcross.pl

I powiem szczerze nie mam pojęcia dlaczego tor jest dopiero od 13-tej... Ale ponieważ dzisiaj i ostatnio pogoda krzyżuje mi wszystkie plany chyba dołączę się do śmiganka. Do zobaczenie w każdym bądź razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok.czyli kazdy na wlasna reke jedzie

 

Ja jadę z Wawy (pierwszy raz). Sam jeszcze nie wiem z kim i skąd. Ale jak będe wiedział to Ci napiszę.

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemano,

powróciło mi sie z urlopu.... dlatego tak późno rezerwuje, piszę się na 27.07

dozo w Lubelcu :biggrin:

i pozdro

 

 

No no Norbik dawno Cie nie bylo na miescie :crossy: dzis przelotowa moze sie lapniesz ? :biggrin:

 

Rowniez pisze sie na tor 27.07 - trzeba pocwiczyc jazde w zakretach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...