Skocz do zawartości

LUBLINerring MotoGP !!!


TUREK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie jestem w temacie, z torem w Lublinie jest ta sama akcja co z torem w Poznaniu?

by przeczytac linka trzeba sie zarejestrować, może ktoś to przekopiować tutaj?

 

Żeby to przekopiować to zajmie duuuuuuuuuuuużo miejsca.

Macie tutaj namiary umożliwiające wejście na Forum: PELARGONIA, motocyklistka.

Miłej lektury

Pozdrawiam --- Joaśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co , ale ekrany od sdtrony domów powinny być... tylko oczywiście kto za to zapłaci... jesli mieszkańcom przeszkadza hałas... a przeszkadza na pewno bo ma prawo przeszkadzać niech wymuszą na developerze, czy spółdzielni postawienie takich ekranów... z tego co mi wiadomo tor był tam przed tym osiedlem, więc jesli mieszkańcy chcą mieć spokój niech sami rozwiążą ten problem... a od toru i motocyklistów niech się od... że tak delikatnie powiem odstosunkują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wątek jest ciekawy ... http://www.fulmana.fora.pl/tor-lublin,36/d...tkanie,309.html jak tak poczytałem to jawi mi się sutuacja trochę patowa... wszystcy mają po trosze racji w tym konflikcie... Najbardziej jednak rozsądnym rozwiązaniem byłoby sprzedać teren na którym jest tor i za tą kasę przenieść tor w inne miejsce , dalej od miasta gdzie faktycznie nie przeszkadzałby nikomu.... Jeśli ktoś coś może w tym temacie zrobić, to tylko władze miasta i PZM to od ich dorej lub złej woli będzie zależeć czy będzmiemy mogli w spokoju trenować a mieszkańcy mieć ciszę w ich mieszkaniach... ale i tak przecież to nie wypali, bo taka operacja to raz że koszta, a dwa nikomu z tych instytucji tak naprawde nie zależy ... i chyba nadal będziemy mieli olej na torze albo inne co gorsza bardziej bezmyslne formy dywersji ze strony mieszkańców osiedla..

Edytowane przez cabaniero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowej inwestycji pewnie nie będzie. Przynajmniej w najbliższym czasie. Przeciwnicy toru nie chcą ekrany bo mają jakieś obliczenia że to nic nie da. Domagają się przeniesienia toru albo jego zamknięcia. Na to chyba nie pozwolimy, zresztą miasto nie będzie dla paru debili wystawiać się na protesty zmotoryzowanych. Mogli się wcześniej zastanawiać, przed kupnem mieszkania, a jak się nie podoba to ogłoszenie do Anonsów i pa pa!!!

Wiem, którzy bajbardziej pretestują ale nikt ich za rękę nie złapał... Najpierw miałem naruszenie mienia, ale poradziłem sobie z tym to teraz robią na złość w taki sposób.

Mam nadzieję, że w niedzielę 27 wielu z nas będzie mogło przyjechać na osiedle przed pojeżdżawką. Zapraszam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi debilami nie ma rozmowy. Jakbyś wiedział jak oni argumentują swoje racje, miałbyś poniszczony kilkakrotnie zamek w drzwiach garażowych oraz widział ten olej wylany na tor też byś nie wytrzymał. Do tej pory bylem wyrozumiały, ale koniec. Zjazd i jazda między blokami na osiedlu nie jest nielegalna, więc nie mogą nam nic zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może już tak profilaktycznie zaklepać tor na sierpień ??? Jeśli są jakieś wolne terminy... oczywiście... może w sierpniu uda mi się wystartować jakimś odrapanym GSXRem albo CBR...oj będzie się działo... A i jeszcze pytanie... ktoś coś wspominał o czwartkach...czy w jakiś dzień są jakieś cyklicznie odbywające się wolne treningi na których można polatać ?? Jeśli tak to w jaki dzień ??? Jeśli ktoś zorientowany to proszę o info...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może już tak profilaktycznie zaklepać tor na sierpień ??? Jeśli są jakieś wolne terminy... oczywiście... może w sierpniu uda mi się wystartować jakimś odrapanym GSXRem albo CBR...oj będzie się działo... A i jeszcze pytanie... ktoś coś wspominał o czwartkach...czy w jakiś dzień są jakieś cyklicznie odbywające się wolne treningi na których można polatać ?? Jeśli tak to w jaki dzień ??? Jeśli ktoś zorientowany to proszę o info...

 

HEJ

Tutaj masz podane wole terminy w sierpniu,o których pisałam kilka postów wcześniej rezerwując czerwiec i lipiec. Jeśli chcecie jeździć dajcie znać a ja zaklepię wybrany termin na bank i dowiem sie czy nie uległy zmianie w danym dniu godziny jazdy.

 

Kolejne to 15,16 i 17 sierpień 2008r. oraz 23 ,30 i 31 sierpień 2008r.

Decydujcie i piszcie kiedy.

 

Pozdrawiam --- Joaśka

 

A tutaj znajdziesz odpowiedź co można zdziałać na torze na tygodniu.

 

http://www.lublin.riders.pl/forum/viewforum.php?f=5

Edytowane przez JOAŚKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję JOAŚKA :) za link, lekkie wyrazy litości to wzbudziło we mnie ale 95% negatywnych odczuć względem "osiedlowiczów". To fakt, że decyduje "staż" danego towary u kwestia dostosowania się. jestem za przejazdem demonstracyjnym. Ciarki mnie przechodzą jak sobie myślę , że takich ludzi jak my z pasja i miłością, radością i entuzjazmem można narażać na utratę zdrowia i nie pominę tutaj nazych ślicznych moto. Kurde, cywilizowany świat a tu proszę. W Poznaniu także robią jakieś problemy. Ludzie dajcie żyć :) Na ulicach im przeszkadzamy na wyznaczonym na to miejsce także, w lasach źle, łąki jeszcze gorzej. Zostały nam hmmm.... zastanómy się wody??? czy powietrze???

Durnota i tyle

pozdrawiam Braci i Siostry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na fotkach ten olej na torze.... normalnie pianę z pyska zacząłem toczyć i zagryzł bym tego kurewskiego pomiota który to zrobił gdybym go złapał na gorącym uczynku..... widać że w kraju nad Wisłą nie ma sprzyjającego klimatu dla sportu motorowego... i nie chodzi mi tu klimat sensie warunków pogodowych... pozostaje mieć nadzieję , że w Kownie na Litwie niebawem poprawią nawierzchnię na torze ... bo u nas ten syf jak jest tak i pozostanie... tak samo jak było z Małyszem .. miały skocznie powstać... teraz Kubica i już ktoś krzyczał że tor ma pod Gdańskiem powstać... ale sami wiemy jak jest... jedna wielka rozpacz i nieprzebyte morze ludzkiej głupoty i zawiści...

Edytowane przez cabaniero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do oleju - w realu wyglądało to jeszcze gorzej niż na zdjęciach, ponieważ ze względu na ilość jaka została wylana metody "suche" nie przyniosły efektów wczoraj przy pomocy chemii i straży poż. olej został zmyty, nie jeździliśmy co prawda już po tej operacji ale efekty wyglądały na zadowalające.

A co do pojawiających się tu głosów na temat różnego rodzaju "manifestacji" to radziłbym powstrzymać się przed tego typu działaniami. Nam wszystkim nóż się w kieszeni otwiera ale takie akurat załatwianie sprawy raczej nie przyniosłoby nam niczego dobrego a tylko wyeskalowało konflikt. Mimo wszystko nie można zapominać, że to działanie prawdopodobnie małej grupy debili a nie całego osiedla, poza tym przez policję zostały podjęte działania, ptaszki ćwierkają, że zdecydowane, które miejmy nadzieję przyniosą jakiś skutek. To co się wydarzyło pod kilka paragrafów podpada i zarówno z prawnego jak i finansowego punktu widzenia miejmy nadzieję zaboli tych, którzy przykładali rękę do akcji wylewania.

 

A swoją drogą im będzie nas więcej i im będziemy silniejsi tym gorzej będzie tym co są "przeciw". A w tym celu działamy np. w ten sposób:

http://www.kmcross.pl/index.php?option=com...=153&Itemid=101

W artykule w obecnej chwili jest błąd, czwartkowe jazdy odbywają się oficjalnie w ramach sekcji w Automobilklubie natomiast w niedzielę 27.07 tor jest dostępny dla Was dopiero po 13-tej z racji zaplanowanej na godziny przedpołudniowe akcji poświęcenia toru i naszego sprzętu jeżdżącego na co wszystkich przy tej okazji zapraszam.

Pokażmy ilu nas jest i dlaczego potrzebujemy tego toru. Na osiedlu mamy też sympatyków i mamy nadzieje mieć ich tam więcej :)

Myślę, że warto abyście przyjechali trochę wcześniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka słuchajcie nie chce ktos sie ze mną złozyc na transport do lublina,wiem ,ze aby sie odpoweidnio wyluzowac i uzyskac jak najlepsze rezultaty trzeba miec swiadomosc ,ze wrazie czego mozna wrocic spokojnie do domu.A jezeli ktos jedzie z przyczepą to z chęcią sie dołącze oczywisice z podziałem na kase.Do wiekszego blaszaka mozna wpakowac 3 moto wiec by było jeszcze taniej.

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...