Skocz do zawartości

LUBLINerring MotoGP !!!


TUREK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jeszcze ja się zamelduje w chacie :clap:

Dzięki wielkie dla organizatora :cool:

Miło było Was poznać i z Wami polatać po torze. Dużo sie wczoraj nauczyłem, ale jeszcze sporo nauki przede mną.

Było zajebiscie, choć nie dla wszystkich - ale cóż taki sport.

Wczoraj mi sie troszkę spieszyło do W-wy, dlatego nie czekałem na resztę tylko pałowałem do chaty.

 

Chętnie przygarnę jakąś płytką ze zdjęciami więc czekam na info co, gdzie i jak.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim za jazde :D bylo :clap:

 

Iskra zamawiaj srubki :D

 

R6 ta Twoja klatka przydalaby sie paru chlopakom

 

Karol kazdy szlif uczy pokory i dobrze ze to tor a moto w zimie mozna wypucowac na blysk :clap: patrzac na mojego zima powinna nadejsc szybko :D ale mimo to crasch pady musze szybko zamontowac ...

 

dla tych ktorzy nie wracali z nami - na trasie musialem usunac dosc drastycznie przedni blotnik :cool:

 

czekam na reszte fotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iskra chcesz te fotki w duzej rozdzielczosci bez cenzury? :cool: to wysle Tobie na maila. Musimy tez pomyslec zeby jakos R6tka sie zaprzyjaznila z ZETem to moze jakies pocketbiki by fajne wyszly z tego? :clap::P

 

Zamknijcie ich na noc w garażu i rano się zobaczy.

Dziś czuję wczorajszy dzień. Wszystko mnie boli, właściwie to cały bolę. Ale to normalka. W sumie jazda to spory wysiłek.

Cieszę się, że byłem na torze. Dzięki Wszystkim za miłe towarzystwo, Turkowi szczególnie za organizację. Przepraszam za rozpoczęcie czarnej serii gleb.

Następnym razem chętnie się zabiorę. Co do fotek, to tak jak wszyscy czekam. Te, które są na motomisiach przejrzałam chyba ze trzy razy. Są suuper. Autor, Mack, wie jak to robić. Uchwycił to co na zdjęciach najtrudniejsze - ruch.

Przemekpal też nie próżnował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamknijcie ich na noc w garażu i rano się zobaczy.

Dziś czuję wczorajszy dzień. Wszystko mnie boli, właściwie to cały bolę. Ale to normalka. W sumie jazda to spory wysiłek.

.

 

he he, co ja mam powiedziec?? Nie moge dopiac koszuli pod szyja. A ten BAD ZET chce caly czas szybciej i szybciej :biggrin: :crossy:

 

PS. dzis pojechalem na moto do pracy. Oczywiscie blacha jest w schowku :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Obejrzałem własnie fotki na motomisiach... Na ich tle moje naprawdę średnio bedą się prezentowały.. no ale cośtam widać :biggrin:

ZET pisał mi na PW i czekam na kolejne instrukcje, jak i gdzie to wszystko wrzucić.

 

Nowak, dziś spróbuje wrzucić kilka fotek na te serwisy, które podałeś i jak się uda to tutaj wrzuce linki.

 

Karol1001 nie wiem, czy będziesz z tego zadowolony ale udało mi się uchwycić to, jak SV-ka jechała już tak jak nie powinna i sypała już ładnymi iskrami :clap:. Jeśli chcesz to napisz maila na PW to wyśle Ci to zdjęcie.

 

Dobra, popróbuje cos z tymi fotkami. Naprawdę chętnie komuś, kto wie jak szybko i sprawnie to gdzies wrzucić, wyślę płytkę ze wszystkim co mam. Ale czekam też jeszcze na wskazówki od ZET-a.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na 1 zdjeciu, az tak ****** jezdzilem? Nikt tak nie sypal iskier..:crossy:

 

Chce DVD. Turek, pogadasz z "reziserem kina akcji", a raczej reziserami?

 

RESPEKT dla jednego i drugiego(byl trzeci??) :flesje: ;)

 

PS. Nowak zamowilek srubki i dystanse, poszedlem na calosc i zamowienie jest razy 2, a co tam :cool:

 

Zecie jest piekne :crossy:

Edytowane przez chichio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumie tego dlaczego wladze Wawy / prywatni przedsiebiorcy/inwestorzy nie doceniaja bussinesu jaki mogliby zrobic budujac glupi maly tor kartingowy.Jedyny minus calej imprezy to jest dojazd ktory jednak troche kosztuje.

A czy ktos sie orientuje jak wyglada sprawa z torem kartingowym w Slomczynie? Tam sie nie da polatac?

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska, więc tak:

Coś około 100 fotek i kilka filmików jest już załadowane na rapidshare. pozostałe około 70 właśnie się ładują.

I tak, jeśli chcecie, to linki mogę wrzucić tutaj (no ale mówię, widać Wasze blachy, to już jak chcecie) lub niech kazdy zgłasza się po nie na PW :icon_question: ).

Pozdrawiam

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...