Skocz do zawartości

LUBLINerring MotoGP !!!


TUREK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

W niedziele ekipa z Lublina planuje spot i jakieś latanie, czy jakbyśmy Was na moment odwiedzili na torze (oczywiście w celach rekreacyjno-widowiskowych) nie bylibyście na Nas źli :)? Tak przyjechać, przywitać się, zamienić parę zdań i out. Jeżeli nie, to się nie obrazimy.

Edytowane przez Paweł_87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

przestań siać defetyzm ;)

 

 

pees. musi być pogoda bo ja specjalnie nowe kapciochy na wyjazd zakładam....BTW nie kupujcie :)

;)

 

 

 

Witajcie!

W niedziele ekipa z Lublina planuje spot i jakieś latanie, czy jakbyśmy Was na moment odwiedzili na torze (oczywiście w celach rekreacyjno-widowiskowych) nie bylibyście na Nas źli :lalag:? Tak przyjechać, przywitać się, zamienić parę zdań i out. Jeżeli nie, to się nie obrazimy.

 

ale jest mały problem bo my jedziemy tam w sobotę :crossy: - w sobotę wpadajcie śmiało.

Edytowane przez TUREK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przeciez mowie zeby sie nie sprawdzila :)

 

a w ile zjechales D208 ? mowimy o GP tak? moja starczyla na 3-3.5tys rok temu, a w tym roku nowiutki Pilot Sport 3tys i koniec --> tez nie kupujcie tego gowna. na przod mam supercorse w piatek zakladam , na tyle zostaje pilot sport bo duzo miesa na bokach jest, a pozniej na tyl nie wiem co zalozyc... moze tez supercorse?? albo kupie jakas z toru - na tyle samo starczaja.

Edytowane przez nowak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra. GUma im lepsza tym szybciej schodzi. Zawsze mozecie zalozyc jakas turystyczna gume w miare(do r6 wyda bo ma 180). Wtedy bede zakrety na kwadratowo, ale ile bedziecie mogli na niej przejechac hahaha. Cos za cos. Ja tez widze ze moj Pilot Power ucieka. Im cieplej tym szybciej :icon_twisted: :biggrin:

A nowy set 1200 :icon_twisted:

 

 

Wracajac do tematu:

Ale sie najaralem na ten tor, dzis zakladam crash pady :icon_mrgreen: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no panowie żartowałem z tymi D208-kami ( tam jest filmik z palenia :icon_razz: )..... naprawdę fajna guma (tylko w chłodniejsze dnia od startu dłużej sie nagrzewa niż jakaś zwykła stricte szosowa guma )

 

zrobiłem na niej 8180 km :clap: (wynik rewelacyjny patrząc na to co guma musiał wytrzymać :icon_eek: ) do wczorajszego spalenia z tym, że ostatnie km to siłą woli bo bieżnika nawet pod mikroszkopem nie dało się dojrzeć :bigrazz: no i potwierdziła się typowa bolączka D208-ek czyli ząbkowanie przodu... :)

 

a już od dzisiaj na Supercorsie latam :buttrock:

Edytowane przez TUREK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobcie jedno kolko honorowe w moim imieniu :icon_mrgreen: Ja bede sie zanudzal na szkoleniu...

Zycze udanej i bezpiecznej zabawy :icon_razz:

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska, ja chętnie przyjade popatrzeć jak latacie :flesje:

Kasa na bilet, żeby "spróbować toru" może by się znalazła ale niestety ciuchów motocyklowych jeszcze sie nie dorobiłem, także będę tylko w roli gapia..

I właśnie mam pytanie do Was. Czy żeby wjechać i popatrzeć płaci się jakiś bilet?

Pozdrawiam i naprawdę bardzo Wam zazdroszczę :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska, ja chętnie przyjade popatrzeć jak latacie :cool:

Kasa na bilet, żeby "spróbować toru" może by się znalazła ale niestety ciuchów motocyklowych jeszcze sie nie dorobiłem, także będę tylko w roli gapia..

I właśnie mam pytanie do Was. Czy żeby wjechać i popatrzeć płaci się jakiś bilet?

Pozdrawiam i naprawdę bardzo Wam zazdroszczę ;)

Przemuś-- zabierzesz mnie ze sobą. Dołoże się jeśli trzeba :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...