Skocz do zawartości

LUBLINerring MotoGP !!!


TUREK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Sorki za offtopa ale potrzebny kontakt wlasciciela GSa w sprawie KLOSIKA ;0)

 

Rozmawialismy na torze o zegarach z allegro jak mozesz to napisz na PW nr tel. zadzwonie pogadamy moze cos sie uda ustalic.

 

 

dzieki bardzo a jak ktos zlapal w obiektywie sregrnego GSa to niech podesle link chetnie zbacze jak wszyscy mnie wyprzedzają ;0)

 

bylo super

 

HEJ.

 

KAWA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Zaklepać termin lipcowy czyli 27.07.2008r.( niedziela w godz. 10.00 - 15.00)

Pytam bo potwierdzę w PZMOT.

Pozdrawiam --- Joaśka

 

Zaklepac!!! Ja sie pisze na 90% tzn. jak tylko nic super waznego mi w tym czasie nie wypadnie :)

 

PeKaWu ja się tak strasznie nie przejmuję ale widziałem że niezle Ci szło więc tym bardziej byłem zaskoczony że przygruzowałeś. Wolałem troche zdysansować sie do swoich umiejętności. Fajnie latałeś i ważne , że Tobie nic się nie stało i maszynce także niewiele. Jest ok

 

heh, dzieki za uznanie ale to chyba wynika z tego braku zachowania marginesu o ktorym pisalem :P Grunt ze nie mam nawet jednego siniaka a i sprzet zdaje sie niewiele ucierpial :biggrin: Nastepnym razem bede madrzejszy :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, może ktoś mi po krótce przedstawić na czym polega procedura zapisania się na ten wyjazd? oraz ile miejsc jest wolnych? Przeraża mnie wizja przeczytania prawie 800postów w poszukiwaniu odpowiedzi. Chętnie bym sie wybrał po raz pierwszy- jestem z Warszawy.

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, może ktoś mi po krótce przedstawić na czym polega procedura zapisania się na ten wyjazd? oraz ile miejsc jest wolnych? Przeraża mnie wizja przeczytania prawie 800postów w poszukiwaniu odpowiedzi. Chętnie bym sie wybrał po raz pierwszy- jestem z Warszawy.

 

Procedura zapisania się na wyjazd jest bardzo skomplikowana. Jak już jest ustalony dzień torowego szaleństwa, to spotykasz się z osobami jadącymi z Warszawy w umówionym miejscu (informacja zawsze jest na forum) i jedziesz do Lublina. Na miejscu uiszczasz stosowną opłatę (ostatnio 50 zł) i jeździsz dopóki możesz. Oczywiście w ramach czasowych wynajęcia toru.

Druga opcja to Twój indywidualny dojazd do Lublina tak, żeby być na miejscu o ludzkiej porze. Dalej tak samo. Opłata, jeżdżenie.

Zwykle tor jest zarezerwowany w godzinach 10 - 15.

Mam nadzieję, że zawiłości procedury wyjaśniłem :bigrazz:.

Co do wolnych miejsc, to nie ma limitu. Na miejscu ocenisz czy będzie ciasno czy ok. I tak nie ma szans żeby wszyscy jednocześnie jeździli. Nie znam kozaka, który wytrzyma fizycznie 5 godzin na torze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisałem się już ale mam pytanie czy na supermoto można pojeździć? Myślę, że nie powinno to wam przeszkadzać.

 

To jest tor stworzony dla supermoto ..dobry fachowiec powinien na nim łykać wszystkie GSXRy i ER Łany...

 

 

A wiadomo coś o tym terminie 12.07 ??? Czy to tylko mała prowokacja ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisałem się już ale mam pytanie czy na supermoto można pojeździć? Myślę, że nie powinno to wam przeszkadzać.

 

Juz sa zaklepane 3 supermotongi, 3xDRZ. To jest miejsce doskonalenia techniki jazdy a nie zawody.

Jaka masz Husqe, 610, 450 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.doodle.ch/participation.html?po...ep7qqcdi7zky5er

czyli jak kliknę w powyższy link i dodam siebie do listy, to juz mam zaklepane? Czy muszę swoje zgłoszenie potwierdzić- telefonicznie czy coś?

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo coś o tym terminie 12.07 ??? Czy to tylko mała prowokacja ???

Dwunastego tor jest zarezerwowany na zamknięte treningi. Nie wydaje mi się żeby istniała możliwość dołączenia bez ustalenia z organizatorem.

 

-UFI-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...