Skocz do zawartości

LUBLINerring MotoGP !!!


TUREK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mozna sie jeszcze podlaczyc pod Wasza grupe na 29 czerwca? Prawdopodobnie bede mial czas w niedziele i chetnie wykorzystalbym go na smiganie po torze :icon_mrgreen:

 

Wbijaj :icon_mrgreen: BTW: gratuluje nowego moto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbijaj :icon_mrgreen: BTW: gratuluje nowego moto :icon_razz:

 

No dzieki :biggrin: Mialem plan zeby posmigac GSem do konca tego sezonu ale padly w nim hamulce akurat na kilka dni przed tym, jak mialem zamiar wybrac sie do Lublina w kwietniu no i pomyslalem ze potrzebuje czegos w lepszym stanie :biggrin: Teraz mam nadzieje uda sie pojechac, posmigac i wrocic :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisz sie w ankiete :flesje:, strona wczesniej link...

 

drugie pytanie - co byscie powiedzieli pojechac w sobote wieczorem, mala impreza w domkach, wyspani i wypoczeci od razu o 10 w niedziele na miejscu :buttrock:

YZF750R - stary ale jary

KLX250E - tak samo... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisz sie w ankiete :flesje:, strona wczesniej link...

 

drugie pytanie - co byscie powiedzieli pojechac w sobote wieczorem, mala impreza w domkach, wyspani i wypoczeci od razu o 10 w niedziele na miejscu :buttrock:

 

 

 

(da sie usuwac takie Zduplikowane posty ?????????)

Edytowane przez suszi

YZF750R - stary ale jary

KLX250E - tak samo... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stosując się do wypowiedzi Cabaniero.....

Jeśli chodzi o układ i budowę moto stricte enduro turystyczne, to w pełni się zgadzam. Sama miałam okazję polatać na torze i między innymi na swoim XF-ie 650 Freewind i jakbyś nie przerzucał ciała, a chcąc uzyskać jakieś osiągi, to w tym rodzaju motocykli nie ma bata, żeby nie przytrzeć podnóżków. Ciężko jest również ułożyć nogę w taki sposób, żeby nie przytrzeć slider'ów na bucie.

Jeśli ktoś ma wątpliwości, a chciałby się dokształcić w temacie jazdy i zrozumieć niektóre niejasności to polecam przeczytanie książki Keith'a Code'a "A Twist of the wrist"

Edytowane przez adu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja nie przerzucam ciala, tzn nie jezdze dupa po siodelku na lewo i prawo

 

ostatnio zrobilem 140kmh na winklach na trasie torunskiej na luzaku

 

motocykl mam prawie pionowo

 

jak mi sie ktos da przejechac to zaklad ze nie przytre podnozkiem :buttrock: ????

YZF750R - stary ale jary

KLX250E - tak samo... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa a tor z ciasnymi i ciaśniuteńkimi winklami to dwie różne sprawy. Przy składaniu w zakręt przecież to nie motocykl ma być wyznacznikiem toru jazdy, tylko Ty sam! Motocykl jest tylko Twoim narzędziem a liczy się balans Twojego ciała!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie miejsce zbiórki ?

 

ja podejrzewam ze bede sam lecial bo ciezko mi okreslic o ktorej to bedzie :biggrin: Ale mam 3 pytania.

 

-Jak jest z kosztami? Zrzucamy sie na miejscu czy przelac komus pieniadze?

-Jakie sa koszty?

-Czy ktos sprawdza ubior przed wjazdem? Znaczy sie czy texy moga byc? :icon_eek:

 

pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja podejrzewam ze bede sam lecial bo ciezko mi okreslic o ktorej to bedzie :) Ale mam 3 pytania.

 

-Jak jest z kosztami? Zrzucamy sie na miejscu czy przelac komus pieniadze?

-Jakie sa koszty?

-Czy ktos sprawdza ubior przed wjazdem? Znaczy sie czy texy moga byc? :)

 

pozdrawiam

Piotrek

 

Ad 1. Na miejscu

Ad 2. Zazwyczaj 50-60 zl od lebka

Ad 3. Nope, wjazd w czym chcesz na wlasna odpowiedzialnosc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej tu macie link do skanów z teorii winklowania o których była dyskusja wyżej... wcześniej tłumaczyłem być może trochę nie jasno, coś pominąłem nie powiedziałem o kwestii wpływu pozycji motocyklisty na działanie zwieszenia... a to kluczowa sprawa...... ale o tym teraz możecie sobie poczytać .. ( artykuł zaczyna sie od 15go zdjęcia licząc od lewej z góry..a kończy się na fotce nr 5 licząc od lewej z góry) miłej lektury. http://www.bikepics.com/members/piorekc/p1/

Pozdro.

Edytowane przez cabaniero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...