Skocz do zawartości

LUBLINerring MotoGP !!!


TUREK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Joaśka i Darek wielkie dziekówa za to co zrobiliście dla nas!!

 

co do fotek to fotka 325 :icon_razz:

 

pzdr

 

 

ps. pytanko do chlopakow wracajacych ze mna - ile was skasowali za most ??

 

co do łapanka to mnie i pAq'a po 200 zł :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do łapanka to mnie i pAq'a po 200 zł :icon_biggrin:

 

to was tez?

na moscie siekierkowskim srebrny passat, tzn ja sie przeciskalem troche z tylu, wiec widzialem jak podejrzanie szybko zmienil pas za chlopakami (ZZR400 i CBR1000)

za chwile patrze co k** tak powoli jada, a tam dyskoteka, niebieskie lampki w aucie i napis policja na pol tylnej szyby....

Edytowane przez suszi

YZF750R - stary ale jary

KLX250E - tak samo... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joaśka i Darek, uszczypnijcie mnie bo nie wierzę... ;-)

Tacy ludzie jak Wy przecież nie istnieją. To niemożliwe żeby w obecnych czasach, absolutnie bezinteresownie poświęcać swój czas, środki i w ogóle (w szczególności to 'w ogóle'), na uprzyjemnianie życia innym.

Strasznie ale to strasznie Wam dziękuję. Robię to późno bo dopiero doszedłem do siebie ;-)

Jeśli tylko znajdziecie się w jakiejkolwiek potrzebie - walcie jak w dym. Tyle, ile będę w stanie - pomogę!

Dzięki Wam, ten weekend utrwali się na bardzo długo...

 

Pozdrawiam i ściskam serdecznie,

-UFI-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również chciałem serdecznie podziękować Joaśce i Dareczkowi.

Na siekierkowskim zatrzymali mnie i kolegę na czarnej 929 z zadupkiem od 1000.

Nagrali nam film przy 140. Chcieli wlepić po 10p i 400zł ale udało sie dogadać na jeden mandacik za 10p i 500zł. Więc cały wypad wyszedł nas drożej o 250zł.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy tak nie dziekujcie Asce i Darkowi bo ona sie przeciez przyznala dlaczego to robi i na jaki kask zbiera :biggrin: :wink: :) , ode mnie tez dzieki. Wszystko pieknie ladnie tylko ten mandat za 200 zl niemily, szczegolnie ze gliniaze byli hamscy i czepialscy, nie dostalismy za predkosc tylko ze chcielizmy pomoc innym motocyklistom :[ trzeba bylo spier...ac :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dziękuję za wszystko!!! Żałuję że mogłem być tylko w sobotę ale emocji i tak było dużo. Oby takich weekendów było jak najwięcej :biggrin:

 

No i dzięki za fotki :cool:

 

Nasza podróż w sobotę do wawy bez wiekszych przygód.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy tak nie dziekujcie Asce i Darkowi bo ona sie przeciez przyznala dlaczego to robi i na jaki kask zbiera :P :P :P , ode mnie tez dzieki. Wszystko pieknie ladnie tylko ten mandat za 200 zl niemily, szczegolnie ze gliniaze byli hamscy i czepialscy, nie dostalismy za predkosc tylko ze chcielizmy pomoc innym motocyklistom :[ trzeba bylo spier...ac ;)

A trzeba było tak zap... szybko jechać :P Kasa poszła na Państwo a jakbyście spokojnie jechali to zaoszczędzone na mandatach pieniądze ( jakieś 900 zł) przekazalibyście mnie ;) i wtedy kask bym miała a i jeszcze kominiarkę i cóś do tego. A tak poszło się piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.

Żart oczywiście

 

A TY SAM BEZDOMNY ale PRZYGARNIAJĄCY BEZDOMNE ŚLIMAKI p A q--- musiałeś mnie wydać :buttrock: Człowiek się stara a tu co?

 

Teraz poważnie

Panowie !

Wprawdzie pogoda niezbyt dopisała ale polataliście trochę,pośmialiśmy się etc.

Są tylko dwie sprawy przez które mam po pierwsze : złamane serce- to przez Gościa z bukietem smyczy przy dresach na fotce 325. Spać nie mogę,nie jem tylko o Nim myślę.

Po drugie jeszcze gorsze: dowiedziałam się dziś dzięki Panu UFI,że przez 38 lat żyłam w nieświadomości iż moja osoba jest prawdziwa.A tu co? Mnie nie ma :crossy: jak napisał UFI.Na pocieszenie mam to ,że zdążyłam zobaczyć BOŻYSZCZE w motolotni ( 325 ) i jednak 38 lat to szmat czasu nawet jeśli tkwiłam w błędzie.Cóż tak bywa

MYCIOR- wywietrzyłeś smród moczu,który się do Ciebie przyczepił?

 

Raz jeszcze chcę uścisnąć Wasze Grabki i powiedzieć DO ZOBACZENIA NEXT TIME!

 

Pozdrawiam ---Joaśka

 

PEESJak jeszcze raz przyjedzie ten co mu bluzę pożyczałam i będzie krakał na temat deszczu i go znowu wywoła to ja za siebie nie odpowiadam :crossy: Wpadnę na tor, złapie za zadupek ( maszynę) i sobie pojeździsz :wink:

p A q --- seks kipiał z Ciebie jak wyskoczyłeś w tych dresach na torze DZIĘKI za ten cudowny obraz Gościa w kombi i dresach na ścigaczu.Ale kolory dopasowane czyli gust masz.

Nie wiem czy Koledzy wiedzą ale ........ Ja mu te spodnie w samochodzie zdejmowałam. Ale emocje były.Ja taka poważna ,stateczna a tutaj młody choć bezdomny.

 

Zakładam nową partię

Partię Przyjaciół Bezdomnych Ślimaków ( i p A q -ów ) i Prezesem będzie w/w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PEESJak jeszcze raz przyjedzie ten co mu bluzę pożyczałam i będzie krakał na temat deszczu i go znowu wywoła to ja za siebie nie odpowiadam :icon_mrgreen: Wpadnę na tor, złapie za zadupek ( maszynę) i sobie pojeździsz :biggrin:

 

sie czepiasz :)

i jeszcze napisala TEN

 

TEN sie nazywa, sama powiedzialas ze wiesz z kim rozmawiasz ;P

a co padalo? rano pokropilo, zeby pozniej bylo ladnie do samego konca i slonko po powrocie do domu

 

ale fajnie bylo coby nie gadac

 

 

 

jeszcze sprawa fotek z drugiego dnia i fotek dziewczyn z piwrwszego dnia (byly takie 2 co wszystko obfotografowaly)

YZF750R - stary ale jary

KLX250E - tak samo... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a skąd to Myciorowi się wzieło? Bo mnie też coś takiego dziwnego się przyplątało w niedziele jak wracałam z Lublina. I zastanawiałam się skąd to, bo fakt faktem zadowolona byłam z wypadu, ale nie posikałam się ze szczęścia :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, rozluznienie po trasie na 5km przed chata i zapomnialem sie, ze na Siekierkowskim czesto jezdza z wideoradarem. Ale ze maja Paski i to z kamera z tylu to nie wiedzialem. Jechalismy spokojnie w miare z ruchem i mnie podpuscili jadac przede mna.. heh.

 

PS. to ja jestem tym gosciem od czarnej 929 z tylkiem od 1000 :icon_biggrin: Wczesniej tu nie pisalem, wiec witam!

 

Dzieki za jazde. Bylo na prawde super. Umiejetnosci poszly ostro w gore! Juz nie moge sie doczekac nastepnego wypadu.

 

PS2. Mam prosbe. Gosc, ktorego imienia nie pamietam, z Wawy na CBR 600F4 ze "sportowym hamulcem" nagral filmik - na ktorym jest kilka moich winkli - dlatego prosze o jakies zamieszczenie go na sieci czy inna publikacje w miare mozliwosci. Z gory wielkie dzieki.

 

No i oczywiscie WIELKIE DZIEKI sie naleza dla Aski i Darka. Tak samo jak Ufi nie wierzylem do tej pory w istnienie takich ludzi.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS2. Mam prosbe. Gosc, ktorego imienia nie pamietam, z Wawy na CBR 600F4 ze "sportowym hamulcem" nagral filmik - na ktorym jest kilka moich winkli - dlatego prosze o jakies zamieszczenie go na sieci czy inna publikacje w miare mozliwosci. Z gory wielkie dzieki.

 

Pozdro

 

:icon_razz: film krotki ale jest. Zgram go na kompa i gdzies wrzuce na necie tylko na pewno nie dzisiaj.

 

PS. W oczekiwaniu na nastepny 'Lublin' trzeba sie jakos ustawic na wspolne latanie w wawie.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a skąd to Myciorowi się wzieło? Bo mnie też coś takiego dziwnego się przyplątało w niedziele jak wracałam z Lublina. I zastanawiałam się skąd to, bo fakt faktem zadowolona byłam z wypadu, ale nie posikałam się ze szczęścia :)

 

no sęk w tym, ze to nie był moj mocz :cool: , nie wiem czy to lepiej, chyba raczej gorzej.

W tych domkach co wynajeliśmy to akurat mi sie dostała kołderka ze środka składu, która chbya była nie prana - ot cała historia.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luker_zet - oki, pospiechu nie ma. Wazne, ze jest pamiatka :cool:

A co do posmigania to na pewno tylko niestety kiepsko u mnie z dyspozycyjnoscia czasowa: studia dzienne + praca.

 

Cos mi sie obilo o uszy, ze powstanie filmik ze wszystkimi podsumowujacy caly wypad. Dobrze slyszalem? :)

 

No i fotki z 2go dnia mile widziane hehe

 

Pozdro

Edytowane przez MadboY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...