Skocz do zawartości

LUBLINerring MotoGP !!!


TUREK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No fakt, pogoda nie zapowiada się najlepiej :icon_razz:

Ale jak nie będzie padać to da radę pobrykać, gdzie się podziali twardziele?

 

Ja zaeyzykuję wypad nawet przy 10C, bluza pod kombi i da radę, a w trasę to ze 2 bluzy :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak już wyżej wspominałem na domek i niedzielne latanie też się piszę, czyli:

 

Latanie

SOBOTA

1) Turtel

2) Cenderr

3) Mycior

4) Foks

5) Foks

6) Foks

7) Foks

8) Paq

9) yamaha

10) yamaha

11) yamaha

12) yamaha

13) Suszi

14) Karol_85

15) Luker_zet

 

NIEDZIELA

1) Suszi

2) Antoni

3) Antoni

4) Antoni

5) Antoni

6) Antoni

7) Antoni

8) Antoni

9) Antoni

10) Antoni

11) Antoni

12) Karol_85

13) turtel

 

Spanie:

.....I domek:

1.MYCIOR

2.pAq

3.kumpel Myciora - zdecyduje do piatku

4.Luker_zet

5.turtel

.....II domek:

1. Karol

2. Hubert

3. Kaja

4.

5.

.....III domek:

1.

2.

3.

4.

5.

.....IV domek:

1.

2.

3.

4.

5.

.....V domek:

1.

2.

3.

4.

5.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak założę 3 bluzy to opony przy 12 stopniach nie będą dzięki temu lepiej trzymać :flesje:

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie robic scen, ostatnio bylo tez kolo 12-15*C i dalo rade, wszyscy przezyli, oponki trzymaly - podczas dojazdu rześko bylo, ale na miejscu juz calkiem spoko (nitka toru jest oslonieta od wiatru przeca)

 

im blizej terminu tym bardziej sie normalnie zastanawiam czy moto nie zlozyc i nie dolaczyc..

Edytowane przez Emil2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zeby ktos z lublina zostawił komórke albo gg zeby mozna było telefonicznie dowiedziec sie jaka jest pogoda przed wyjazdem, moze jakis mieszkaniec z pobliskich blokowisk? :biggrin:

 

 

Nie jestem mieszkańcem pobliskich ,sławetnych blokowisk ale i tak podam jak się ma sytuacja pogodowa w Lublinie ok.5.00 - 6.00 rano w sobotę. Informacja będzie na FORUM i GG.

Wystarczy się pytam? :wink:

W tej chwili jest szaro,ponuro i ogólne do dupeczki :biggrin:

 

Ale będzie dobrze :biggrin: Ja to wiem bo mam jutro imieniny i inaczej być nie może. :biggrin:

 

MYCIOR ---- wjazd jest bez względu na ilość osób po 50 zł od głowy.Chyba ,że przed wjazdem "zgwałcicie" tego Gostka co Was będzie wpuszczał i grzecznie ,delikatnie poinformujecie go,że ma obniżyć cenę bo jakieś tam coś

może się wydarzyć. :bigrazz:

Pozdrawiam --- Joaśka

Edytowane przez JOAŚKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to juz jest wszystko wiadomo , tylko jeszcze mi powiedzcie jak sie mam kierowąc jadąc od Rzeszowa ,bo ostatnio mnie prowadził kumpel i jakoś nei przykładałem uwagi do tego jak jedziemy :flesje:

 

pzdr

 

Taki duży a poradzić sobie nie może :biggrin: Wstyd :biggrin: Niech Cię swąd palonej gumy prowadzi :flesje:

 

Pozdrawiam --- Joaśka

 

 

 

PEES Jako ,że Pan MYCIOR ma kurna takie wymagania odnośnie spraw różnych to ja idąc śladem MODA- przykład z samej Góry chcę poinformować o niespodziewanym wzroście ceny za wjazd z 50 zł od osoby do 60 zł od osoby bo zbieram na takie coś :biggrin:

 

http://e-kaski.pl/product_info.php?manufac...products_id=209

 

Odwołań nie ma!!!!!!! ! Decyzja ostateczna :flesje:

Edytowane przez JOAŚKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to juz jest wszystko wiadomo , tylko jeszcze mi powiedzcie jak sie mam kierowąc jadąc od Rzeszowa ,bo ostatnio mnie prowadził kumpel i jakoś nei przykładałem uwagi do tego jak jedziemy :biggrin:

 

pzdr

na Lublin :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...