Skocz do zawartości

cylinder 70cc do sendy


damiaan91
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam, chciałbym sie poradzić o rade kogoś kto miał kontakt już z tuningowaną 50cc na 70cc, chciałbym się dowiedzieć jak to jest z wytrzymaniem podzespołow dalszych po takim tuningu czyli wałem itd. ja myśle w przyszłości o metrakicie handmade 70 (moc od 8,5km do 11km) niech mi ktoś powie czy wymieniając tylko kit nic sie nie rozkrzani z wałem i łożyskami itd, ile da rade się przejechać na takim cylku, mówie o zamontowaniu tylko tego kitu i o większym gaźniku oczywiście...prosze o rade ale kogoś kto miał doczynienia i może ma nadal doczynienie :) pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba specjalnego wału, wystarczy jak wymienisz łożyska i korbę na nowe jeśli masz przebieg pow 10tys

jednak jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do stany podzespołów to wymieniaj żeby nie było hecy ż będziesz drugiego silnika szukał jak korba się oderwie

Edytowane przez enduromaster

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam miałem taka sende z 70ccm cylek założył poprzedni własciciel podobno przy przebiegu 9 tys,ja przejeździłem 2 tys km a kolega któremu sprzedałem 1tys i do tej pory niema luzów na wale wieć mozesz śmiało zakładać tylko musisz sprawdzic w jakim stanie jest korba i łożyska na wale jeśli są bez luzów możesz śmiało jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skuterze TGB wczesniej zrobil full tuning oprucz walu.Przejechal 10 tys km do tego stuntujac krecac cyrcle i prawie wszystko oprocz endo;]Co niektorzy forumowicze wiedza jak jezdzil;]Wal jedynie co to zregenerowalismy przed kompletnym tuningiem:)Przezyl 3 cylindry.Polini Sport 70cmm,stage Six 70cmm alu 1 pierscien.Metrakit powerforce 70cmm;]Wszystkie cylindry klasy race.Do klasy High end rzecz jasna ze wal nalezy zmienic:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i będe upierdliwy...ale zeby wykorzystać wspaniałosci płynace z wiekszej pojemnosci nalezy zmienić jak dlamnie gaxnik, wydech(bezposrednio do jego wyliczenia jest potrzebna pojemnosc wiec stary jest jakby bezuzyteczny), oraz mebrane. Tak dlamnie przedstawia sie sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo... podczepiam sie pod temat :icon_mrgreen: własnie zamawiam do swojej sendy-r http://sklep.mieloch.pl/product_info.php?p...43cbded74310bdf i mam pytanka co Myślicie o tym zestawie?!.. ile dociera sie taki zestaw? .. jak go dobrze dotrzeć?? jaką lać mu miesznkę na dotarcie?? ... i jakie mozna w ten sposub otrzymać osiągi mam jusz w nim gaznik dolletro 21mm i sportowy wydech.. z gory ThX :icon_mrgreen: :icon_razz:

Edytowane przez stas91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...