Skocz do zawartości

Jak uratowac idiote?


Ansset
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To dlaczego kupiłeś rasowego plastika? :banghead: Nie miałem nic złego na myśli, ale chodzi o to, że w porządku jeśli przewiduje ktoś sytuację, ale żaden napaleniec, który dosiada potwora nie będzie miał wyobrażenia i pojęcia na temat mocy, sił jakie działają na moto i jak się zachować chociażby podczas shimmy. To się zdobywa z czasem a nie od razu wsiadając na 150 konnego wierzgającego byka.

Edytowane przez Patriko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiam ile KM ma 750 z r.89 ale nie o to tu chyba chodzi, mogly dojsc do wyboru argumenty wizualne i te " kreconce ".

 

:banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie 750 z 89... Sam jestem ciekaw ile ma kucy... Ale zapewne coś powyżej 100... Tak myślę. Pytanie do właściciela, ile ta Zuzia ma ogierków? :icon_mrgreen:

 

Kupowałem z oryginalnym silnikiem GSXR 750 '89. Miał ogromną moc, ale być może miałem tylko takie wrażenie, bo dopiero się wjeżdżałem w maszynę. Z pewnych przyczyn silnik wypluł tłok z zaworami przez wydech :icon_mrgreen: i teraz mam założony silnik GSXF 750 '94 z nowymi tulejami cylindrów, pierścieniami i poprawionymi na owal tłokami. Składał gość co się zna na rzeczy. W ogóle nie bierze oleju.

Wg danych katalogowych oryginalny silnik miał coś koło 100KM, ten co mam napewno jest dużo słabszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo szczerze mówiąc pierwszy raz słyszałem, żeby legenda olejak wypluł tłok i pierścienie... Chyba jakiś felerny egzemplarz, chociaż po tylu kilometrach ciężko mówić, że był felerny.

 

 

Może któryś z ownerów był felerny

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam kumpla, który postanowił jako pierwsze moto kupić sobie 954. No i kupił. W tym momencie pół dupy i nogi ma plastikowe. Nidy nie będzie już sprawny do końca. Wbił się ze swoją bejbe w autko. Kobitka wykonała lot trzmiela i trafiłą w rzepak. Byłą tylko brudna szczęściara. On zatrzymał się na aucie. Czego są teraz efekty. Teraz ma drugiego 954 i dalej jeźdźi jak maniak. Tylko czekać aż stanie się najgorsze... Twój kolega najprawdopodobniej skończy tak samo albo podobnie... O ile Bóg mu pomoże. A z tą pojemnością to prawda. Teraz już nie ma, że kup coś słabego, później stopniowo więcej i więcej... Teraz 16 latki bogatych tatusiów grzmocą R1 AD2004. Gdzie tutaj zdrowy rozsądek??? Żal mi chłopaków, bo później serce się skręca patrząc na rodiców stojących nad trumną :icon_mrgreen:

 

Znowu dobrze Patriko gada. A mnie serce w takich wypadkach nie skręca-za głupote sie płaci najwyższą cene i niestety selekcja naturalna robi swoje. A u nas do niektórych słowem nie przemowisz. Oczywiście strasznie przykro jak giną rozsadni ludzie... A swoją drogą konia z rzędem temu co po pierwszym sezonie jazdy bedzie mógł powiedzieć że opanował GS500 w 100%. Czyli że potrafi np. zejść na kolano, pojechac dobrze na łuku, wykorzystywać świadomie i skutecznie przeciwskręt, szczególnie w sytuacjach awaryjnych itd.

Edytowane przez Earl77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może któryś z ownerów był felerny

Pewnie tak, bo 49000 to w sumie nie jest jakiś potworny przebieg. Można to spokojnie nakręcić w 2 - 3 sezony. Ale p-podobnie licznik był kręcony.

 

opozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli już jesteśmy przy temacie, to bardzo proszę, szczerze powiedzcie mi, ile może ralnie nakręcić taki olejak ale ten bardziej wysilony z gsx-r??? Weźmy pod uwagę 1100... Zawsze się nad tym zastanawiałem???

Myślę, że to zależy ile od silnika oczekiwano. Jak latał ciągle w czerwonym polu albo ledwo co się terkotał, to na pewno na zdrowie mu to nie wyszło.

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...