Skocz do zawartości

Kupiłem moto - HONDA VARADERO


MaCieJek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Musze sie pochwalić, bo wytrzymać już nie mogę :lalag: Nabyłem wymarzone Viaderko 125

sprowadziłem z Niemcowni, od dziewczyny, kolor niebieski, zadbany, bez blokady, 2002r., stan super, przebieg 30050 km, nowa opona z tyłu, nowy łańcuch, wymieniony olej. Maszynka chodzi idealnie, po nocy pali bez ssania na dotyk :icon_eek: , dodatkowo kufer heheheh, zdjęcia zapodam jak zrobie :biggrin:

 

Dałem za nią 1450 euro w Niemczech, transportu można nie liczyć, bo ojciec jeździ na zachód co najmniej raz na miesiąc, więc nie było problemu (ciężarówką):smile:

 

Cóż mogę jeszcze powiedzieć? W piątek(27.07.2007) idę na egzamin teoretyczny, nie wiem tylko kiedy praktyczny, odbieram prawko(A1) i w droge :banghead: echhh. Narazie jeszcze jeździć sie boje, bo ze skuterka sie przesiadam :icon_razz:

 

To tyle:P

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spory przebieg w sumie

 

Oglądałem jeden w Polsce, rowniez z 2002r. z przebiegiem 24 tys. to w porównaniu z tym co kupiłem to moj jak nowy, dziewczyna jeździła i dbała, nie dawno blokadę zdjęła, bo tylko 80 mogła cisnąc :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ztego co wiem to varadero nie były blokowane bo mają przecież tylko 15KM . Tak czy inaczej fajna maszyna.

 

W Niemcowni mają kilka kategorii na A(chyba), u nas na A1 to aby 125cm3 było, a tam dziewczyna mogła max. 80 km/h jeździć az skończy ileś tam lat, potem zdjeła te blokade, a teraz większe moto kupuje :biggrin: I oto mi z tą blokadą chodziło :icon_question:

 

[edit]

 

Jestem po egzaminie teoretycznym - wynik pozytywny :icon_twisted:

Praktyczny mam 23 sierpnia :icon_biggrin:

 

Pozdro

Edytowane przez MaCieJek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mozesz tak w skrocie opisac co sie robi na tych kursach teoretycznych ? ;> bo tez bym chcial w tym roq isc na prawko A1 .. i kiedy warto sie juz zapisac na pierwsze egzaminy ? jakis czas wczenisej czy jak to sie robi ? ja moge isc pod koniec pazdziernika (3miechy przed urodzinami) to kidy mam sie zapisac ? i ciekawe czy bedzie snieg bo jak tak to lipa :/

Edytowane przez misiu_ziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pierwszy krok zrobiony.

Jak zostaniesz wierny marce to nastepny trampek a potem duże wiadro. A jak nie to mały i duży sztormiak.

Ale to dalsza przyszłość. . .

 

Na razie - sukcesu na egzaminach. :icon_mrgreen:

 

Ze tak wcisne swoje pińćććć groszy............. następny to nie trampek tylko AT.. no możę Viadreo jak predkosci będą kusiły większe....

 

a z częściami się nie martw... nie będą ci potrzebne ....

napedy lożyska główki ramy ... oleje ? to ci bedzie potrzebne nic wiecej ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mozesz tak w skrocie opisac co sie robi na tych kursach teoretycznych ? ;> bo tez bym chcial w tym roq isc na prawko A1 .. i kiedy warto sie juz zapisac na pierwsze egzaminy ? jakis czas wczenisej czy jak to sie robi ? ja moge isc pod koniec pazdziernika (3miechy przed urodzinami) to kidy mam sie zapisac ? i ciekawe czy bedzie snieg bo jak tak to lipa :/

 

Na zajęciach teoretycznych sie siedzi i sie omawia tematy jak w szkole :icon_mrgreen: to skrzyżowania, to światła, to wyprzedzanie, pierwsza pomoc i tak wszystko po kolei, dodatkowo wykładowca zapodawał filmiki na ekranie, zeby to jakos zrozumiec(tłumaczył jak dla dzieci, ale to chyba dobrze :icon_mrgreen: ) No to u mnie mniej więcej tak wygladało, potem praktyka.

 

Co do egzaminu najlepiej od razu po zakończeniu kursu sie zapisywać, czyli jak ci papiery wydadzą. Ja tak zrobiłem, potem na Niemcy pojechałem, a jak wróciłem od razu teoretyczny miałem, a tak nie wiadomo kiedy bym pisał.

 

Urodziny miałem w listopadzie ubiegłego roku, dlatego nie widziałem wtedy sensu robienia prawka, w tym roku robie od 21 maja i jeszcze sie ciągnie :)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...