Skocz do zawartości

W końcu jest ......SIMSON!!


petrolohead_69
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka! :wink:

 

W końcu sie doczekałem, Mama sie przekonała i mam Simsona S-51 b !!! :banghead: :notworthy:. Na razie wymiana niektórych części (np: linki, zaglądam do hamulców)Mam nadzieje że niedługo odbędę pierwszą samodzielna jazdę, bo na razie Tata musi uznać że wystarczająco dużo umiem, żeby samemu jeździć :icon_razz: Motorek jest w całkiem niezłym stanie, ale niestety lakier :lapad: :lapad: :( do bani, więc będę musiał go malować i tak btw :flesje: , myślę nad zmiana baku, żeby fajniej wyglądał.

A moje pytanie brzmi: czy bak od MZ 150 ETZ będzie pasował bez większych przeróbek do simka?? I jak sądzicie czy to będzie fajnie wyglądało?? Z góry dziekuje :bigrazz:

 

Pzdr Adam :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bak od etki.... której? Bo z 250 nie będzie to wyglądało. Zresztą uważam że jak zatankujesz do pełna, to odczujesz to nieco w dynamice simka. Odradzałbym.

 

No przecież pisze ze od etz 150,

Z tym bakiem nie glupi pomysl, widzialem takiego sima gdzies

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ktoś wcześniej powiedział. Naucz sie najpierw dobrze jezdzic, nie grzeb itp. bo sezon w pełni. Zima długa wiec bedziesz mógł sie zająć sprzetem!

 

Ps. zapodaj fotki :)

 

Pozdrawiam

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje ;]

 

ja muszę dwie szprychy wymienić, założyć dętkę i możemy się spotkać ;] tylko ja coś ostatnio nie mogę przekroczyć magicznej granicy 52 km/h :/ a wcześniej koło 6 dych chulał... ale chyba rolki do wymiany ;]

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje sprzętu

z tym bakiem to nie jest głupi pomysł

 

oj bez urazy ale mi sie wydaje ze to bedzie tragedia z tym bakiem taki (wiejski tuning). lepiej smigaj tak jak jest jak dopiero zakupiles, a zima mozesz sobie go chlapnac. wydaje mi sie ze lepiej go zrobic na fabryke (oryginalnie)

 

oczywiscie rowniez gratuluje nowego sprzetu ;) :clap:

pozdrawiam :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

 

No gratulacje sprzęta. Muszę przyznać, że dość fajnie wygląda simek z bakiem od mz, ale jednak old school lepszy. Więc nie cuduj i zrób z niego 100% orginalu.

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...