Skocz do zawartości

YAMAHA TTR 600E


Rekomendowane odpowiedzi

mam TTR 600 i jak mi się glebie i poleży chwilę mam problem z odpaleniem nie wiem czy się zalewa czy się wylewa paliwo z gaźników bo śmierdzi beną ?

 

maci jakis sposóhb na szybkie odpalenie po czymś takim ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakręcasz kranik i kładziesz moto na lewą stronę, zlewa sie resta wachy kilka kopnięć na full przepustnicy odkręcasz kranik i jedziesz dalej.

 

a zapłon wyłączony? , bo jak mi czasem odbije to masakra jest zawsze odpalam bez gazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

witam

 

 

 

1)Pytanie jak ttr-a spisuje sie w ciezkim terenie,strome podjazdy i duzo blota?..wyczytalem gdzies,ze jest na to za ciezka...i czy bedzie dobra dla poczatkujacego off roadowca-obecnie jezdze 4 rok na zx9r

2)mialem chec na wr450,ale to hard enduro i wymaga wiecej "opieki",wieksze spalanie no i w trasy nie za bardzo chyba(gdzie ttr- czytalem jak kolesie pojechali do mongolii)...poprawcie mnie jesli sie myle...

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bedac juz przy temacie , to czy ktos sie orientuje czy amortyzator tylny z TTR ma wiekszy skok niz ten z XT 600E ?

Chodzi mi po głowie wsadzenie jakiegos wiekszego amrtyzatora do swojego XT'ka dlatego włąsnie pytam.

Pozostaje jeszcze kwestia jego mocowania...ale z tym mysle ze mozna sobie poradzic we własnym zakresie. Za jakieś odpowiedzi, z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Cześć,

Towarzysze , jaka jest u was "norma" brania oleju przez silnik? Bo u mnie tak jakoś wychodzi 100 na 100 :banghead: (100 ml/100km jak kto woli 1 l /1 tyś km) . Wydaje mi sie to sporo. Latam głównie w terenie = enduro , co prawda nie jest jej lekko, ale nie katuje specjalnie jakoś sprzęta. Nadmienie, że mimo wielokrotnych obserwacji zarówno na postoju jak i w czasie jazdy nie widac w ogóle dymu olejowego ani smrodu przepalanej oliwy...

A jak z tym u was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...