Skocz do zawartości

Umorzona sprawa zastrzelenia motocyklisty


krycek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a w dodatku strzelono go w plecy...

 

No i to był bład strzelającego, bo powinien umieścić całą zawartość "długiego" magazynka PM98, pomniejszoną o strzały ostrzegawcze centralnie w twarzy motocyklisty.

 

Rozumiem, że ty, stojąc na blokadzie drogowej, i dysponując informacjami, że dwóch gości dokonało napadu, są wyposażeni w broń maszynową, poruszają się motocyklem to byś na widok gościa, który nie zatrzymał się na wezwanie i szarżuje prosto na ciebie uśmiechełabyś się na myśl, że zaraz staniesz przed obliczem Stwórcy......bo to przecież zajerbista sprawa dać się przejechać "bratu motocylkiście"...normalnie nobilitacja po prostu.

Edytowane przez M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to był bład strzelającego, bo powinien umieścić całą zawartość "długiego" magazynka PM98, pomniejszoną o strzały ostrzegawcze centralnie w twarzy motocyklisty.

 

Rozumiem, że ty, stojąc na blokadzie drogowej, i dysponując informacjami, że dwóch gości dokonało napadu, są wyposażeni w broń maszynową, poruszają się motocyklem to byś na widok gościa, który nie zatrzymał się na wezwanie i szarżuje prosto na ciebie uśmiechełabyś się na myśl, że zaraz staniesz przed obliczem Stwórcy......bo to przecież zajerbista sprawa dać się przejechać "bratu motocylkiście"...normalnie nobilitacja po prostu.

 

...nie wiem co bym robila w takiej sytuacji ja, ale jezeli ten chlopak "byl do niego plecami" to juz nie szlo policjantowi o zycie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nie wiem co bym robila w takiej sytuacji ja, ale jezeli ten chlopak "byl do niego plecami" to juz nie szlo policjantowi o zycie...

a moze chodzilo mu o zycie innych obywateli ktore bylo prawdopodobnie zagrozone przez potencjalnie niebezpiecznego motocykliste prawdopodobnie uzbrojonego w pistolet maszynowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze chodzilo mu o zycie innych obywateli ktore bylo prawdopodobnie zagrozone przez potencjalnie niebezpiecznego motocykliste prawdopodobnie uzbrojonego w pistolet maszynowy?

 

...OK poddaje sie :D ...

 

...pan policjant by mial dostac medal!!!...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi tu nie pasuje bo jak motocyklista mógł jednocześnie uciekać przed policją i starać sie przejechać jednego z nich?? Myślę ze daleko by nie uciekł po kolizji z policjantem. Poza tym kiedy motocyklista przejechał przez blokadę to już nie szło o życie policjanta który niby obawiał sie rozjechania i strzelanie do niego nie było niczym uzasadnione. Należało wtedy rozpocząć pościg. Konsekwencje powinien ponieść policjant który strzelał oraz osoba ktora informowała policjantow na blokadzie o napadzie ponieważ nie poinformowała ich jakiego rodzaju motocyklem poruszali sie przestępcy. Konsekwencje powinien ponieść rownież kierujący motocyklem czyli mandat 500zł. Niestety nie zdoła juz zapłacic zadnego mandatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać, że świat oglądasz tylko zza komputera, i coś takiego, jak dynamika sytuacji przerasta możliwości twojego pojmowania. Oczywiście szanujemy to :flesje:

 

...zupelnie mie to przeroslo :banghead: :notworthy: :bigrazz: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze chodzilo mu o zycie innych obywateli ktore bylo prawdopodobnie zagrozone przez potencjalnie niebezpiecznego motocykliste prawdopodobnie uzbrojonego w pistolet maszynowy?

 

 

Bo przecież najlepszy sposob na ochrone obywateli to strzelać do nich (rowerzystka i sporo innych osób w mieście)

 

 

M. już wiem że ty byś mnie zastrzelił :banghead: :notworthy: :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi tu nie pasuje bo jak motocyklista mógł jednocześnie uciekać przed policją i starać sie przejechać jednego z nich?? Myślę ze daleko by nie uciekł po kolizji z policjantem.

 

LUUDZIE LITOSCI!

 

Zastanowcie sie chwilke. Postawcie po stronie obu panow. Tak na powaznie pomyslcie co i jak moglo sie dziac.

 

Motocyklista:

Ja osobiscie bym nie zwial. Jezdzilem bez prawka i czesto myslalem jakby to bylo gdyby... I jakos nigdy bym sie na to nie zdecydowal. No risk no fun jak to mowia, ale gdzies leza granice i czasami swiat pokazuje, ze jednak jest sprawiedliwosc i karze z glupote (sam bylem glupi ze jezdzilem bez prawka ale mi sie upieklo :notworthy:)

Widze blokade, bron. Celuja do mnie i slysze strzaly. Piepsze to! Staje rzucam moto i wale ryjem w trawe z szeroko rozwalonymi rekoma. Szkoda zycia! Albo mnie zastrzela albo wypakuje w jakis row/samochod jak bede spiepszal i gdzies sie przelicze (a to niemal pewne). Nawet 5k za mandat sie odrobi jakos...

 

Policjant:

Stoje sobie na blokadzie. W lapach bron, w glowie wciaz ta mysl - uzbrojony gosc na motorze. Napadl na kogos i jest zdecydowany zabic skoro ma bron. Oho... slychac moto. Wypada koles i pakuje prosto na mnie! ku*wa zabije mnie! Uff przelecial obok, o zawraca. Znow szarzuje jak debil i zaraz pewnie kogos zabije. Pah pah w powietrze. Lup w plecy (o ile chcial go tam trafic). Uff bandyta zlapany.

 

 

Moim zdaniem

szkoda, ze chlopak zginol, ale zrobil to na wlasne zyczenie. Tak samo jak ostatnio poruszany tu na forum zlodziej motocykli. Wpiepszyl sie po uszy i nie potrafil z podniesiona glowa wyjsc z sytuacji. Wolal zginac i wybral to SWIADOMIE moim zdaniem. Wszystko jedno czy w szoku czy na zimno ale wybral ucieczke przed kula zamiast mandatu (chyba nie sadzil, ze stosuja blokade zeby go zlapac bo nie ma prawka czy czego tam :banghead: )

Policjant moze nie powinien dostac medalu, a nagane. Nie powinien isc siedziec, bo przeciez BRONIL spokojnych obywateli przed bandyta. Ktos kto powie, ze powinien wiedziec napewno, ze mogl zakladac ze to zwykly chlopak, ze to, ze siamto chyba nigdy nie byli w sytuacji podbramkowej. Masz 2 sek na podjecie decyzji i jej realizacje. Ja tez bym strzelil. Wybacz mi biedna, niewinna moja ofiaro, ale pomylilbym cie z bandyta...

Rafał.

 

Oczarowany, zafascynowany, zaślepiony i ogłuszony motocyklizmem. Jak nie ugania się po krzakach, to wyciera beton, asfalt lub kostkę brukową. Instruktor z powołania i zamiłowania.

 

www.paramoto.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUUDZIE LITOSCI!

 

Zastanowcie sie chwilke. Postawcie po stronie obu panow. Tak na powaznie pomyslcie co i jak moglo sie dziac.

 

Motocyklista:

Ja osobiscie bym nie zwial. Jezdzilem bez prawka i czesto myslalem jakby to bylo gdyby... I jakos nigdy bym sie na to nie zdecydowal. No risk no fun jak to mowia, ale gdzies leza granice i czasami swiat pokazuje, ze jednak jest sprawiedliwosc i karze z glupote (sam bylem glupi ze jezdzilem bez prawka ale mi sie upieklo :notworthy:)

Widze blokade, bron. Celuja do mnie i slysze strzaly. Piepsze to! Staje rzucam moto i wale ryjem w trawe z szeroko rozwalonymi rekoma. Szkoda zycia! Albo mnie zastrzela albo wypakuje w jakis row/samochod jak bede spiepszal i gdzies sie przelicze (a to niemal pewne). Nawet 5k za mandat sie odrobi jakos...

 

Policjant:

Stoje sobie na blokadzie. W lapach bron, w glowie wciaz ta mysl - uzbrojony gosc na motorze. Napadl na kogos i jest zdecydowany zabic skoro ma bron. Oho... slychac moto. Wypada koles i pakuje prosto na mnie! ku*wa zabije mnie! Uff przelecial obok, o zawraca. Znow szarzuje jak debil i zaraz pewnie kogos zabije. Pah pah w powietrze. Lup w plecy (o ile chcial go tam trafic). Uff bandyta zlapany.

Moim zdaniem

szkoda, ze chlopak zginol, ale zrobil to na wlasne zyczenie. Tak samo jak ostatnio poruszany tu na forum zlodziej motocykli. Wpiepszyl sie po uszy i nie potrafil z podniesiona glowa wyjsc z sytuacji. Wolal zginac i wybral to SWIADOMIE moim zdaniem. Wszystko jedno czy w szoku czy na zimno ale wybral ucieczke przed kula zamiast mandatu (chyba nie sadzil, ze stosuja blokade zeby go zlapac bo nie ma prawka czy czego tam :banghead: )

Policjant moze nie powinien dostac medalu, a nagane. Nie powinien isc siedziec, bo przeciez BRONIL spokojnych obywateli przed bandyta. Ktos kto powie, ze powinien wiedziec napewno, ze mogl zakladac ze to zwykly chlopak, ze to, ze siamto chyba nigdy nie byli w sytuacji podbramkowej. Masz 2 sek na podjecie decyzji i jej realizacje. Ja tez bym strzelil. Wybacz mi biedna, niewinna moja ofiaro, ale pomylilbym cie z bandyta...

 

 

A moze motocyklista myślał "k**wa co jest celują do mnie spierda**m bo mnie jeszcze zastrzelą"

 

Powiedz mi skąd wiesz co oni sobie myśleli?? Bo gdybać to sobie mozna w nieskończoność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze motocyklista myślał "k**wa co jest celują do mnie spierda**m bo mnie jeszcze zastrzelą"

 

Powiedz mi skąd wiesz co oni sobie myśleli?? Bo gdybać to sobie mozna w nieskończoność

 

jakby tak myślał to właśnie wygrał tegoroczną edycję Nagrody Darwina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby tak myślał to właśnie wygrał tegoroczną edycję Nagrody Darwina.

 

Nie wygrał bo to było w tamtym roku A tak poważnie to rózne rzeczy przychodzą ludziom do głowy w takich sytuacjach. Proponuje zamknąć temat bo nic więcej tu sie nie wymyśli. Poza tym pojawiło sie tu sporo ludzi którzy krytykują albo wyśmiewają posty innych jednocześnie nie starając sie podać konkretnych argumentów aby udowodnić swoją racje a przecież na tym polega dyskusja

Edytowane przez Tasior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie będę popularny ale:

 

Gość ma to na co zasłużył, 2 krotne przejeżdzanie przez blokadę, nie zatrzymywanie się mimo strzałów ostrzegawczych itd. itp.

 

Naturalna selekcja jest nieubłagana, na szczęście istnieje.

 

Ja osobiscie wolę, żeby taki debil dostał kulkę, niż potem kogoś zabił na drodze. Nie jest w stanie trzeźwo myśleć, ani oceniać sytuacji to ma problem.

 

Oczywiście policjant, też nie wykazał się myśleniem oddając strzały z broni maszynowej w kierunku miasta, gdy nie umiał się tą bronią posługiwać.

 

I jeszcze jedno. Bert to, że koleś 2 razy przebijał się przez tą samą blokadę nie znaczy, że był niewinny. Świadczy tylko o tym, że był debilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...