Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ja u siebie w KTM mam takie rozmiarki opon 120/90-18, 80/100-21 i bede chciał je wymieniac jakos na polowe zimy zeby było czym rwac. Zostawiac takie rozmiary jakei sa czy jakies inne dac??

 

Sam te opony zakładałem do twojego moto. Przód bym zostawił w tym samym rozmiarze. Ale jeżeli chodzi o tył to zależy, w jakim terenie pizgasz. Bo u mnie na poligonie ta opona była nawet, nawet. Poczytaj na forum o oponach i dobierz oponkę do własnych upodobań

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seryjny rozmiar to:

przód 90/90 -21 54R

tył 120/90 - 18 65R

 

a ja mam takie pytanko jeszcze. Jak najlepiej (najszybciej) zmienić symeringi w zawieszeniu przednim? Trzeba rozbierać całą zawieche? Może mi ktoś to jakoś opisać ;]

Edytowane przez piterq1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

benywzg z calym szacunkiem ale chyba nei masz dwoch lewych rak, bo mozesz pisac na forum, wiec w czasie w ktory pisales post z pytaniem o rozmiar opon mogles wejsc na strone ktma i samemu to sprawdzic.

 

 

piterq1991 jezeli trzeba zmieniac to niestety musisz zawias rozebrac, najlepiej sciagnij fiszki do ktma albo serwisowke (nie wiem skad). A jezeli tylko trzeba przeczyscic to zapewne znasz metode z szczlinomierzem albo kawalkiem plastiku i wyciaganiem brudu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłem o jakiś dobry serwer a nie o rapida :icon_razz:

250-525 SX/MXC/EXC

EXC 125,200 i SX 125 200

 

Za kazde ściągniecie 5zł

Pozdrawiam piasek

Właśnie widzisz, tego manuala to ja mam ;] Poszukuje takiego żeby zawieszenie było dobrze opisane ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siemka dzis latałęm z Seba350 dlamnie ta jazda sie zle skonczyła:( KTM PADŁ I NIEPOWSTAŁ:D Nieiwem co sie stało Seba mowi ze sprzegło siadlo nieda sie silnikiem obrucic ani nic:( Masakrycznei jestem załamany Co mogl sie stac procz sprzegła??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka dzis latałęm z Seba350 dlamnie ta jazda sie zle skonczyła:( KTM PADŁ I NIEPOWSTAŁ:) Nieiwem co sie stało Seba mowi ze sprzegło siadlo nieda sie silnikiem obrucic ani nic:( Masakrycznei jestem załamany Co mogl sie stac procz sprzegła??

Dodajmy ludziom :icon_razz: aby im nakreslic sytuacje,ze przy nawrotce kat zdechl nagle a jak odpalil to cos obcieralo,tarlo cholera wie jakby to nazwac w okolicach prawego dekla. Pozniej w strachu delikatne wracanko w strone "domu" i gdy dojechalismy na miejsce gdzie ja mialem auto z przyczepka to cos ustalo i chodzil normalnie. Beny zrobil rundke po torze jeszcze i moto zdechlo,ze silnik sie zblokowal - ani kopnac ani nic. Wnioskuje,ze cos moglo sie ze sprzeglem stac gdyz wczesniej pojawily sie te dzwieki ze sprzegla,a podobno poprzednik cos przy sprzegle grzebal....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...