Skocz do zawartości

Zabił się jadąc kradzionym motocyklem


Lemon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż, gość dostał nagrodę Darwina i ewidentnie sobie na nią zasłużył.

Użalanie się nad nim jest delikatnie mówiąc głupie.

Świadomie NIKT by go nie karał śmiercią, nawet pokrzywdzony by pohuczał, potupał nogami, sypnął grubym słowem w ostateczności jak dr.Spławik pisał, ciut poturbował. Los, natura wymierzyła karę. Ciut zbyt surową ale sprawiedliwą według mnie.

 

:biggrin:

 

Żal mi jedynie ludzi którzy po nim płaczą.

Żal mi także moto.

Jego ? Bynajmniej, CHMWD.

Co nie zmienia faktu, iż ludzie (nie zawsze żli) po pijaku różne rzeczy robią... To nie okoliczność łągodząca, ale może stawiać gościa już nie w sytuacji "czarne/białe" ale np. ww odcieniach "szarosci"

Edytowane przez johny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kradzione nie tuczy...

szkoda gościa, pewnie jakis młodzian z "fiu-bździu" w głowie, a może "byliby z niego ludzie" - każdy ma wieksze lub mniejsze grzeszki na swoim koncie, ale mówić, że dobrze mu tak...

 

Co do pozostawiania kluczyków w stacyjce czy nie zamykania auta, to kiedys nie zamknąłem samochodu i dostałem za to mandat, bo pech chciał, że z jakiegos powodu policja sie furą zainteresowała. Było to moje pierwsze auto, w sumie to przez dziury w blasze mozna było cos z niego wyjmować, a mandat dostałem na 5% wartości "furaka" :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Onet.pl

 

19-letni mężczyzna zginął w wypadku motocyklowym, do jakiego doszło w nocy w Żaganiu w Lubuskiem.

19-latek ukradł motocykl, nie zdołał przejechać nawet 2 km, gdy stracił panowanie nad jednośladem. - poinformowali lubuscy policjanci.

 

19-latek zauważył, że właściciel maszyny zostawił ją na chwilę bez opieki. W stacyjce znajdował się kluczyk. Wsiadł na motor i - czego być może się nie spodziewał - nabrał zbyt dużej prędkości. Stracił panowanie nad maszyną i przewrócił się na jezdnię. Nie przeżył upadku.

Łożeszku! Pracuję w Żaganiu ale o czymś takim nie słyszałem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopak najpierw ukradł a potem sam sobie wymierzył karę. Nawiązując do dyskusji, kara była 'niewspółmierna do czynu'. No ale stało się.

 

A jeśli to rzeczywiście był GS - to parafarazując wypowiedzi z innych wątków - 'motocykl w sam raz dla początkujących'. Tylko że on na nim również skończył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi jego rodziców....stracili syna ktory jeszcze nie zaczal praktycznie zyc.....

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...