Skocz do zawartości

ustawienie rozrządu!!!!!!


jurek39
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U Sqry byłes? Albo w Darmocie?

Z tego co wiem to u Sqry jest bardzo dobry serwis, a w darmocie np regulowali mi zawory i robili synchro gaźników i jestem bardzo zadowolony.

Jeśli dotąd byłeś tylko u mechaników podwórkowych to nie oczerniaj prawdziwych warsztatów z Lublina. Fakt, że z prawdziwego zdarzenia jest ich tu niewiele, wspomniany Darmot i Naprawa Motocykli Różnych. Ale tam za grosze to sprzętów nie reperują i dlatego domyślam się, że tam jednak nie byłeś.

I chyba Pan Piotr ma też trochę racji

Piotr ma 100 % racji - pewnikiem nie zajrzałeś na serwis z prawdziwego zdarzenia... Nieładnie robić "komuś" kole pióra i nie wiadomo komu, rzucajac zły obraz na nieliczne a jednak serwisy lubelskie.

Przemekpal wymienił wszystkie serwisy godne polecenia w Lublinie.

zdravim horko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i cosik się nie odzywa właściciel VF-ki..

Chyba rzeczywiście było tak, że jego sprzęt doglądali "piekarze" i "waldki wynalazcy"

zdążył już za to drugi temat założyć..... :biggrin:

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=76823&hl=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda pisać bo i tak się nie ukazuje to co piszesz.!!!!!! :crossy:

 

A mógłbyś bardziej "rozwinąć" tą myśl ????? bo nie wiem jak inni ale ja zupełnie nie zrozumiałem o co ci w tym zdaniu chodzi

:icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OD MARCA NIKT NIE MA POJĘCIA USTAWIĆ ROZRZĄDU W HONDA VF500F 85R,JUTRO ZABIERAM NASTĘPNY FACHMAN SIĘ PODDAŁ,CZY TO TAKI PROBLEM,JAK SAM NIE ZROBIE TO TRZEBA ODDAĆ NA ZŁOM? JAK BY KTOŚ MIAŁBY SERWISÓWKE DO TEGO MODELU BARDZO BYM PROSIŁ,I O WSZELKIE WSKAZÓWKI.POZDRAWIAM.. Z DALA OD WARSZTATÓW .!

Jesli robisz tak jak piszesz to lepiej sam sie za to nie bierz a odrazu oddaj motocykl na zlom. Koledzy proponuja pomoc a nie odpowiadasz na propozycje. Ty po prostu chcesz udowodnic ze nit Ci nie chce pomoc i ze wszyscy mechanicy sa "be"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli robisz tak jak piszesz to lepiej sam sie za to nie bierz a odrazu oddaj motocykl na zlom. Koledzy proponuja pomoc a nie odpowiadasz na propozycje. Ty po prostu chcesz udowodnic ze nit Ci nie chce pomoc i ze wszyscy mechanicy sa "be"

nie widziałem żadnej propozycji pomocy ,gdzie mam patrzeć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widziałem żadnej propozycji pomocy ,gdzie mam patrzeć?

 

 

 

.... :D boze co za ufo-ludek przeczytaj sobie od poczatku wszytskie posty w tym temacie zwłaszcza te od Piotrka Dudka tylko czytaj ze zrozumieniem ....

Edytowane przez joooker ZXR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...