Skocz do zawartości

Quad uniwersalny (co warto kupić)


Rekomendowane odpowiedzi

szukalem na forum ale zadnych konkretów nie znalazlem:( A chcę kupić quada takiego uniwersalnego ,tak do 13 tys. Nie mam zamiaru nim jeżdzić wyczynowo ma to być wierny i niestrudzony towarzysz :cool: taki na ryby i na grzyby po prostu quadowy odpowiednik drz 400 pozdr.pawel

Edytowane przez paolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszytkie wersje Hondy TRX fourtrax, w tej cenie napewno dostniesz 350 jak dobrze posuzkasz moze 400, sprzet nie powala moca i troche to czuc w jakims trudniejszym terenie ale do rekreacji i jakiejs lekkiej pracy jest wrecz idealny do tego niskie koszty utrzymania sprawiaja ze jest to bardzo sympatyczny kladzik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukalem na forum ale zadnych konkretów nie znalazlem:( A chcę kupić quada takiego uniwersalnego ,tak do 13 tys. Nie mam zamiaru nim jeżdzić wyczynowo ma to być wierny i niestrudzony towarzysz :icon_mrgreen: taki na ryby i na grzyby po prostu quadowy odpowiednik drz 400 pozdr.pawel

 

Polecam yamahe yfz 350 raptor (ewentualnie starszy blizniaczy warrior) Co prawda to quady bardziej o sportowym zacieciu, ale wg. mnie najbardziej odpowiadaja charakterem drz-cie. To jeden z najbardziej popularnych quadow, cenowo lapia sie w 13tysiacach, a i pobawic sie troche ostrzej nimi mozna. Minusem (a moze plusem) jest naped na tyl (lancuch) i 6stopniowa skrzynia biegow, co sprawia ze quadzik ten nie jest az tak uniwersalny. Ale jesli masz dosiwadczenie w jezdzie terenowymi motocyklami, stac sie to moze zaleta;)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suzuki LT-Z 400. chcesz odpowiednik drz masz nawet silnik od niej w nim. pozdr

 

tez bardzo polecam ten model , jezdzilem takim i powiem jedno, duzo agresywniej oddaje moc od drz 400 ( mial tylko zalozony sportowy tlumik , a quad jest sporo ciezszy od drz ) ogolnie malo wysilona jednostka i moca nie powala jak to mowia , ale do malych gorek i lekkiego terenu wystarczy . Jest tylko jeden mankament ten quadzik jest z napedem na tyl i jest on bardziej sportowy , nie lepiej byloby kupic jakas przeprawowke ?? z napedem na 4 kolka ??

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W USA quady i ATV są sporo tańsze niż u nas. Tam z salonu za Ok 5000-6000$ można kupić najnowsze modele. Crossy też są tam sporo tańsze. Ale trzeba uważać na używki bo często nie są szanowane. ( jak u nich za max2 wypłaty mają sobie nowego quada ). Jak chcesz to mogę ci dać namiary na znajomego który sprowadza z USA quady. Ale tylko nówki. Dodatkowo dochodzą jakieś opłaty ale nie wiem ile i jakie. Używki można tanio wyrwać w Holandii. Znajomy sprowadził Sportsmana z 2001r za grosze.

 

PS. Miałem okazje sobie pojeżdzić tym polarisem. Powiem że całkiem przyzwoity sprzęt. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myslicie o LTZ 400. Czy jest to quad typu lac i jezdzic czy jest drogi w eksploatacji ? Sa wogole quady, ktore sa stosunkowo tanie w utrzymaniu jak chocby moja cbr ?

Ciezko chyba samemu cos ze Stanow sciagnac jak sie tam nie ma nikogo, nie ?

Znacie jakies holenderskie strony gdzie mozna poogladac sprzety ?

Edytowane przez blade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myslicie o LTZ 400. Czy jest to quad typu lac i jezdzic czy jest drogi w eksploatacji ? Sa wogole quady, ktore sa stosunkowo tanie w utrzymaniu jak chocby moja cbr ?

Ciezko chyba samemu cos ze Stanow sciagnac jak sie tam nie ma nikogo, nie ?

Znacie jakies holenderskie strony gdzie mozna poogladac sprzety ?

 

prosze bardzo:

http://www.marktplaats.nl/

nawet kupilem tam swojego czasu 2 yamahy breeze

 

pozatym niemieckie

mobile.de i motoscout24.de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...