Skocz do zawartości

Fazer czy DL????


Fazer czy DL... co byście wybrali??  

83 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Fazer czy DL

    • Fazer600... za 13tys 2002rocznik
      16
    • Fazer1000.. za 17tys 2002rocznik
      27
    • DL1000 ...za 17tys 2003rocznik
      23
    • DL650.. za 17tys 2003rocznik
      17


Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym postawił na poręczność oraz możliwość zapuszczania się w lekki teren i kupił mniejszego V-Stroma. Brałem go kiedyś na jazdę testową i wrażenia były jak najbardziej pozytywne.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... szkoda, że już nie mogę tego dołożyć do sondy ale w ostatni łykend zajechałem sobie mimochodem do Fusa i obejrzałem K1200GS.... z pozoru duży ale waży tyle co trampek... chyba umówię się na jazdę testową :crossy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] obejrzałem K1200GS.... z pozoru duży ale waży tyle co trampek... [...]

...K1200GS ...a jaki to :D ;) ...chyba chodzi Ci o R1200GS (jeśli miałby mieć wagę zbliżoną do trampka) ...no i ten duży GS ...to przecież kompletnie inna bajka cenowa niż sprzęty wymienione w sondzie

 

pozdr,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę dużym v-stromem , i muszę przyznać że niewiele więcej można wymagać od motocykla , a miałem juz ich kilka , wystarczająca moc , dobre prowadzenie , niestraszne nasze dziurawe drogi, wygodna pozycja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę dużym v-stromem , i muszę przyznać że niewiele więcej można wymagać od motocykla [...]

...można, można ...przede wszystkim przeniesienia napędu za pomocą wału ...oraz bardziej ujarzmionej pracy silnika w dolnym zakresie obrotów ...a także likwidacji zjawiska 'wężykowania' przy prędkościach ~200km/h ...a i jakby rzadziej trzeba było wykonywać okresowe przeglądy, to byłoby idealnie :icon_rolleyes: ...bo 6000km to nie sztuka zrobić podczas jednego wyjazdu

 

pozdr,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...K1200GS ...a jaki to :buttrock: :icon_question: ...chyba chodzi Ci o R1200GS (jeśli miałby mieć wagę zbliżoną do trampka) ...no i ten duży GS ...to przecież kompletnie inna bajka cenowa niż sprzęty wymienione w sondzie

 

pozdr,

w

Oczywiście że chodzi o R.. :wink:)

A co do ceny... u Fusa dają całkiem fajne kredyty nawet na używki a taka GS'a starczyłaby na dłużej.

Rocznik 2005 można kupić za ok. 33tys..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do ceny... u Fusa dają całkiem fajne kredyty nawet na używki a taka GS'a starczyłaby na dłużej.

 

I kasują po kolei:

1. za wydanie wniosku o kredyt do podpisu

2. za przyjęcie wniosku po podpisie

3. za wydanie umowy kredytu do podpisu

4. za przyjęcie umowy kredytu po podpisie.

 

i sam nie wiem co jeszcze wymyślą. A potrafią sporo, przejrzyj procedurę wydania motocykla w BMW i tabele opłat za poszczególne czynności. :notworthy: :evil: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No to teraz trzeba organizowac referendum w sprawie zakupu moto dla siebie??? Co to sie, panie, porobilo za tych braci K.!

 

Poczytaj sobie jak najwiecej testow i roznych opinii, staraj sie wylowic tylko te w miare obiektywne, pisane bez emocji i zobacz czy Ci to odpowiada. Dzis zamienilem sie z kumplem na pare kilometrow sprzetem: mojego DL650 za Fazera 600. To są moto o zupelnie roznych charakterach, Dl bardziej turystyk, fazer bardziej sport. Bezsensem jest udowadniac wyzszosc jednego nad drugim, mozna mowic o roznicach. Jezdzilo mi sie swietnie, moto male poreczne zwarte, szybkie i ten zlowieszczy dzwiek silnika! - jednak na stale nie chcialbym go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...