Skocz do zawartości

włażenie na moto


&REW
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zostawiac moto samego tylko wynajac kogos do pilnowania np jeździc z plecaczkiem albo z innym kolega motomaniakiem. Niby proste ale nie zawsze sie da:P Ale to troche dziwnie wyglada jak ktos wchodzi na twoje moto bez pozwolenia mnie to nawet wkurza jak w kregu znajomych jakis mi sie na moto wpycha :flesje: Jezeli ktos mi zaproponuje usiasc sobie na jego moto to odmawiam gdyz mam swoj!! :icon_biggrin: a jak wam ktos proponuje to siadacie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-kiedyś na jakiejś imprezie nakleiłem kartkę "za siadanie na ten motocykl, właściciel wali w mordę bez ostrzeżenia"

razem z kumplem obserwowaliśmy ludzi, każdy czytał potem z niepewną miną rozglądał się wokoło czy nie ma w pobliżu właściciela :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na wymóg PZU, że do wykupienia AC muszę założyć alarm motocyklowy, założyłem takowy. Nie drogi, taki aby wystarczył do ubezpieczenia.

Ma on niepotrzebny do niczego bajer odpalania na odległość /nie wiem po co to, bo żeby odpalił, kluczyk musi być w stacyjce/ ale skoro jest to jest.

Aż raz się przydało! Akurat wcześniej wychodziłem z kumplem z roboty, patrzę a tu jakiś obwieś kręci się koło moto. Stoimy i patrzymy. Dopóki nie ruszał tylko oglądał, nic nie robiłem. Ale jak zaczął macać i już już podnosił girę w wiadomym celu, ZAKRĘCIŁEM SILNIKIEM!!! Omal nie zlałem się ze śmiechu na widok spierdalającego biegiem w krzaki luja! Pewnie bał się, że sam coś grzebnął i nie chciał żeby go o kradzież podejrzewano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko podstawowe pytanie - ilu ludzi wie co to jest IŻ :banghead: :lalag: :biggrin:

 

ja np wiem i nie wiem mczemu nam tych naklejch jest napisany IŻ mi IŻ sie bardzo podoba wiec ta naklejka odpada jak coś to z naklejką na której bedzie pisac motorynka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh no coz....jest wielu ludzi ktorzy niestety widzac motocykl podchodza do niego i chca usiasc...jak takiego delikwenta bym zobaczyl na moim moto(ktore bedzie dopiero w next roku a mianowicie GSX 600f 99r) to bym sie wkurzyl napewno i moze zapytal sie go"a gdybym ja tak otworzyl sobie drzwi pana samochodu i poprostu usiadl za kierownica?" zdenerwowal by sie pan? :banghead:

A co do alarmow to na Bemowskim Otwarciu sezonu widzialem Goldasy ktore mialy fajne alarmy...jak ktos sie zblizyl do moto do pikalo...dosyc glosno.... jak ktos po bodajze 5 piknieciach sie nie cofal..to zaczynal wyc jak opetany :biggrin: wielu ludzi rezygnowalo nawet z fotki na tle Goldasów :wink:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IŻ hmmm też nie wiem co to znaczy :banghead:

 

Zaraz zagadam do tego koleszki, który to sprzedaje. Może on będzie wiedział :biggrin:

 

EDIT

 

Otrzymałem odpowiedź od sprzedawcy :wink:

 

Iż - to rosyjski motocykl

najczęściej z koszem - nie jest to raczej synonim

dobrego i niezawodnego sprzetu.

Edytowane przez olorol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej, ale Ty masz pecha... Najpierw TIRowa dziwka, a teraz jakis luj przewrócił Ci motocykl. Chyba SV to nie jest to ;)

 

Po prostu ma za małą pojemność :) dlatego chcę zmienić na SV 1000 :biggrin: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

&REW zawsze parkuj tak moto aby miec je w zasiegu wzroku:D Kiedys w Miliczu widzialem jak koles siadal na nie swoje moto:D wyszedl koles w kombinezonie ze sklepu to tamten takiego speeda dostal jak ten co masz w awatarze:D

 

POZDRO.przyklej naklejke napewno cos da:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie postanowiłem sprawdzić właściwości tej naklejki na własnej skórze i dzisiaj zamówiłem sztukę...

 

generalnie uważam że powinno pomóc (poza wyjątkami którzy zawsze są światu na przekór)... a jak na kogoś nie podziała to może podziała na niego wykonanie manewru "a słowo stało się ciałem" i zaprezentowanie mu że to co tam pisze to prawda...

 

wiele osób uważa motocyklistów za niebezpiecznych szaleńców więc myślę generalnie, że naklejka raczej spełni swoje przeznaczenie niż zadziała w sposób odwrotny :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...