Skocz do zawartości

Proźba o ocene motocykla


Rekomendowane odpowiedzi

no więc chciałem od dawna kupić sobie motocykl i na allegro jest jedyna CZ która by mi odpowiadała

 

http://allegro.pl/item211254535_cz_cross_380.html

 

co o nim sądzicie?? kurcze to bedzie moje pierwsze takie powarzne moto i niechce sie przejechać a wydać 2000zł to dla mnie naprawde dużo. facet pisze że przerabiał tuleje...cylinder jest nieprzerabiany tylko ta tuleja i ona mi się wydaje jakaś dziwna, czy niebęde mial z tym problemów jakis?? dokupic zamuwić tłok czy może to sie wiązać z jakimiś problemami??

 

dzięki

 

 

ps.nigdy niemiałem do czynienia z motocylkem krosowym ze dwa razy widziałem jak sobie gosć jechał i tyle z moich doswiaczczeń...na co zwrucic uwage przy kupnie?? jakieś porady?

Edytowane przez Piotrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps.nigdy niemiałem do czynienia z motocylkem krosowym ze dwa razy widziałem jak sobie gosć jechał i tyle z moich doswiaczczeń

Nie kupuj full crossa na pierwsze moto, a już na pewno nie 380. Nie będę Cię straszył (jak paru innych na tym forum :) ) że się od razu zabijesz, ale to naprawdę ostry sprzęt i można się na nim zdrowo potłuc i zrazić do tego sportu.

No i musisz mieć tor crossowy pod bokiem bo jako enduro na szutry to się w ogóle nie nadaje.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tor crossowy jest 6 KM odemnie :) kupie chyba 380 oczywiście będe ostrorznie powoli sie do tego moto przyzwtczajał a nie odrazu full gaz...co sądzicie o tamtym motocyklu?

 

ps. to niepierwsze moto...miałem jeszcze simsonka

Edytowane przez Piotrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoooo a to ci cieawe :icon_razz: no dobra ale czy mogli byscie pomuc mi ocenić stan tego motocyla bo moje młode niedoświaczczone oko niewszystko moze wychwycić...i porady co do kupna.

 

http://allegro.pl/item211254535_cz_cross_380.html

 

byłbym wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrrrr

w swoim pierwszym, poście piszesz, że wydatek 2000zł dla Ciebie to dużo. A zastanowiłes sie jakie są koszty utrzymania crossówki :icon_mrgreen: :flesje:

Edytowane przez bohen

Stare motocyklowe przysłowie mówi: jak się nie wywrócisz.....to se nie poleżysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o Boże ale padlina, nie dałbym za nią chyba nawet800 zl. kolega kupil suzuki RM 125 93 w bdb stanie za 2.400, porównanie ...

 

A kolega kupił okazyjnie, sprowadził czy jak? Może byłby jeszcze jeden taki RM w podobnej cenie? Chętnie zakupie, pozdro. :cool:

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mój kumpel kupił na zeszłych wakacjach taką Czesławę 380 ale chwilę się potłukł i ja sprzedał spalanie było trochę przerażające bo potrafiła spalić 5 l w 30 min :cool:

a co do tej to najlepiej było by posłuchać jak tam co tam bo z fotki wiele się nie wyniesie, wydaje mi się że jednak że co oryginał to oryginał i lepiej by było jak by nic nie było grzebane ale widać jak jest

pzdr :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za taką kase spokojnie kupisz mtx albo dt (125 oczywiście). Popularne to motorki i w zupełności na pierwsze moto wystarczają. Z częściami też nie ma problemów bo to popularne motorki i nie tak wyżyłowane jak ful crossy co oznacza żadsze remąty. Według mnie na tor się lepiej nadają (od cz) , a pioza tym ładniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...