Skocz do zawartości

Czy poradze sobie z KTM 250 exc-f


Rekomendowane odpowiedzi

To jest motocross i enduro. Takie rzeczy się zdarzają nawet z nową maszyną. To nie jest tani sport...

 

tego mi tlumaczyc nie musisz..

 

po prostu gdybym wybieral, to nie kupilbym KTMa

sam teraz mialem dylemat czy brac LC4 400 czy XR 400 R i wybor padl na Honde.

KTM wg mnie jest przereklamowany i przykolorowany jezeli chodzi o jakość. Nie oznacza to ze robi zle motocykle - ja zwyczajnie nie jestem nimi zauroczony :wink:

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracajac do tematu:

 

Z DT125 na 250cc 4T spokojnie dasz sobie rade.

osobiscie nie polecam jednak KTMa, nie mam przekonania do tej marki. W latach 2001-2006 to byly ćwiary o najslabszych osiagach.

Zreszta moj kolega, forumowy thenaturat, ma KTM 250 exc-f '07 i mu sie wal zatarl, teraz przestawia sie rozrzad, wczesniej tez ciagle cos niedomagalo. ma nowy motocykl i sie wk..wia ze zamiast jezdzic, to stoi..

 

moze tak sie trafilo, moze nie, w kazdym badz razie ja nie jestem tak optymistycznie nastawiony do KTMa jak wiekszosc osob. gdybym mial wybierac, wzialbym WR 250 F.

dlatego wez i ten motocykl pod uwage.

Troszkę przesadzasz bo to stało sie dopiero teraz a do tej pory jeździł bez awaryjnie. Poza tym Wojtek mało gazu nie daje i jak to w wyczynie bywa zawsze może coś wybuchnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego mi tlumaczyc nie musisz..

 

po prostu gdybym wybieral, to nie kupilbym KTMa

sam teraz mialem dylemat czy brac LC4 400 czy XR 400 R i wybor padl na Honde.

KTM wg mnie jest przereklamowany i przykolorowany jezeli chodzi o jakość. Nie oznacza to ze robi zle motocykle - ja zwyczajnie nie jestem nimi zauroczony mrugacz.gif

Ale dopoki nie podasz konkretow to twoje zdanie kogokolwiek malo interesuje, bo wg. mnie to ze nie jestes zauroczony ta marka ma malo wspolnego z jakoscia i bezzawaryjnoscia poomaranczy.

Hehe ... to chyba logiczne że mama i tata :-)

Ale mama i tata mogą też zabrać więc tak naprawdę

w tym wieku młodzież posiada niewiele i takie jest życie.

No zebys sie nie zdziwil. Kazdy ma takie podejscie, ze sie nie da , wiec siedzi na tylku i nie kombinuje, a jak sie chce to mozna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

argumentem jest to, ze w latach 01-06 WR 250F mialo mocniejszy silnik, poza tym Strugal napisal, ze w testach ćwiartek najlepiej wypadl Husqvarna.

 

wiec sie moze nie czepiaj koleżko

 

zreszta, zaznaczalem pare reazy, ze jest to tylko i wylacznie moje odczucie, a nie opinia, ktora nalezy brac do serca. troche luzu

 

p.s.

Strzalek - ostatni raz to z wojtkiem w styczniu jezdzilismy, jak dopiero docieral KTMa, a teraz to niebardzo wiem jak jezdzi :wink:

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

delikatny off topic .... ale cóż =] nie musisz mi mówić wiem wiem ... ale wiesz trochę fundusze przepiłem i teraz jestem w trakcie ich zdobywania ....

ale mimo to chyba nie oglądałeś zbyt uważnie bo rękawice mam ...... Fox =]

buzer i buty .... nie zbędna rzecz .....

ale ni jak nie wiem jak spodnie mają działać na bezpieczeństwo .......

jak już będę miał fundusze to je zakupie ale to raczej żebym jakoś wyglądał jak człowiek..

 

ale o takich rzeczach pisz na pw a nie w temacie zupełnie nie nawiązującym do stroju

 

pozdrawiam Camaross ...

 

niektorzy tez kupuja mercedesy s-klasy ale na zimowki juz ich nie stac ...

 

thefex - motor wyczynowy ma prawo sie zepsuc :biggrin: zreszta tyle co ten motor przezyl ( drzewa, upadki z kilku metrow itd) to tylko wskazuje ze jest niezniszczalny :]

ktm czy yamaha - co to za roznica dla kogos kto zaczyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka roznica, ze ten, ktory sie rzadziej psuje jest lepszy..

a ty lolq rob tego swojego grata, to moze choc raz w te wakacje posmigamy

ale dobra, koncze swoje wypociny, bo mnie fanatycy KTMow zaraz zjedza..

zwlaszcza enduroguy, ktory jest oczarowany ta marka, a jak cos wnosze do tematu, to mnie proboje zjechac, nie zawsze majac racje :)

 

pozdro, ide spac, bo mi procenty w glowie szumia :flesje:

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ja bym sie na pewno przesiadł. 250 4t to to samo co 125 full cross bo ja zauważyłem że coś takiego(każdy to wie ale co tam) 2t jak sie wkreci na obroty to ciagnie lepiej od 4t który zaś ciągnie równo od samego dołu. W czterosuwie podoba mi sie to (wieksze pojemnosci) ze przy wzroscie nawet 1tyś obr/min jest ciąg do przodu i czuć każdą wykonaną prace silnika. A z tego co czytałem w ŚM o KTM exc 250 4t że lubi wysokie obr wieć z czasem bedziesz lub niebędziesz go musiał trzymac w zakresie srednich obrotów żeby sie nie nudzić. Tak wiec polecam bardzo, bardzo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się przesiadłem z dt125 na exc450

na brak wrażeń nie mogę narzekać ale rownież nie uważam by 450 była szatanem nie do jazdy. jest zajebiście więc z 250 pewnie też będziesz zadowolony, a na pewno już nie powinieneś się jej bać. to przecież 4t ;) wsiadasz, gaz i masa frajdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, że ja sie tak spytam :biggrin:.

@wookie23 - bedziesz smigal na 250tce bez prawka? :) Masz 17lat tak wiec 'A' na pewno nie masz :clap:.

 

Hmmm... no jak by ci to tu powiedziec. Wlasciwie to sam odpowiedziales sobie na pytanie hehe

 

P.S.Wybaczcie moj zastoj na forum ale no tak nie mam czasu na moj motorek;( Ta szkola mnie wykonczy... No dobrze koniec juz tego.

 

P.S.2 Ale jak to fajnie widziec jak moj temat jest prawie na gorze;)

 

http://moto.allegro.pl/item276489696__ktm_...odel_2004_.html

 

Co powiecie mi o ty motocyklu? Bo wydaje sie byc interesujacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... no jak by ci to tu powiedziec. Wlasciwie to sam odpowiedziales sobie na pytanie hehe

 

P.S.Wybaczcie moj zastoj na forum ale no tak nie mam czasu na moj motorek;( Ta szkola mnie wykonczy... No dobrze koniec juz tego.

 

P.S.2 Ale jak to fajnie widziec jak moj temat jest prawie na gorze;)

 

http://moto.allegro.pl/item276489696__ktm_...odel_2004_.html

 

Co powiecie mi o ty motocyklu? Bo wydaje sie byc interesujacy.

 

Popatrz na dekiel z lewej strony, jak jest miło podłożony sylikonem :) . Jak widzę takie rzeczy od razu wyobrażam sobie jakie inne patenty mogą siedzieć w środku skoro nie chce się wydać kilak złotych na normalną uszczelkę. Ale oczywiście w tym przypadku mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...