Skocz do zawartości

Czasy tor Poznań....


M.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki Lobo....

Motocykl (mowimy o Sportach) jeżeli chodzi o czas nie ma tu znaczenia - oczywiscie mówiac o czasach pomiędzy 2min do 1,43min.. Wszystko zalezy od rozpoczęcia hamowania i pokonywania zakretów.

Ja robiłem czasy 1,58... Po instruktarzu przede wszystkim kolegi Mirka oraz Mikroszkopka, Grausama Wilka czy Nowaka zacząłem duzo później hamować przed zakrętami oraz inaczej pokonywać niektóre zakręty i zrobiłem 1,48 o mało sie nie posikałem z radości (ciągle żle pokonuję dużą patelnie, niemca przy trybunie lasek czy wyjście na prostą). Swoje trzeba wyjeździć.

 

....a te moje 150KM mozna róznie interpretować...

Tłumik który mam załozony - podwójny devil - moze dać około 7%mocy więcej (kompletny wydech podobno daje około 10%). Czyli moja r1 może mieć ze 160km; ale to juz jest motocykl po prawie 5 sezonach i ma przelatane 20tys km - moze i ma 150KM??? Tego nie wiem... Nic wiecej z mocą nie robiłem nawet oleju w lagach nie zmieniałem co zrobię napewno na polonię na 12 sierpnia ;-)

PS zmieniłem tylko albo aż Pompę Hamulcową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja widzialem jak latales... nie bylo zle hehehe, leciales wyscig w mojej grupie i przyleciales przed Pietią ;) calkiem, calkiem jak na wapniaka :)

 

co do tych 150 kucy... hamowanie i dobry tor jazdy to podstawa, ale braki w jednym i drugim mozna nadrobic moca, do pewnego stopnia oczywiscie,

 

jak bedziesz na nastepnych grandysach, to sie odezwij

 

 

 

pozdro600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznany w zeszlym tygodniu rodem z Polski kolega Waldemar na R6 model 2006

 

1:44"

 

byl w Poznaniu poraz pierwszy, ma 36 lat jezdzi motocyklem trzeci rok :bigrazz:

 

:icon_mrgreen:

 

tak chyba helikopterem mal te 1.44 oczywiscie wjechal sobie po raz pierwszy na tor POZNAN jak piszesz i juz 1,44 to ja pie**ole ty tylko sponsora mu zalatwic i niech sie sciga zawodowo!

 

nie wierze w to. ktos kto jezdzi poraz pierwszy an torze w poznaniu i go nie zna nie wykreci czasu 1.44 wedlug mnie nie jest to mozliwe.

 

a ludzie ktorzy pisza ze przyjechali 1 raz na tor a wczesniej nazandym innym nie jezdzili krecili czasy 1.50 czy 1.55 to maja dobre bajki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek który od kilku lat jeździ sportem i kręci dobre czasy na innych torach z palcem w dupie zrobi taki czas na Poznaniu... wystarczy zrobić kilka, może kilkanaście kółek zapoznawczych i taki czas jest osiągalny...

Człowiek który od kilku lat jeździ sportem (jeździ ambitnie) pierwszy raz będąc na torze spokojnie jet w stanie zejść poniżej 2.00... nie mówię że na pierwszym kółku, ale w ciągu jednej wizyty na torze... No ale są ludzie którzy nie mają takiego doświadczenia i potrzebują więcej wizyt na torze...a są i tacy co nie mają smykałki i nigdy nie będą kręcić dobrych czasów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak chyba helikopterem mal te 1.44 oczywiscie wjechal sobie po raz pierwszy na tor POZNAN jak piszesz i juz 1,44 to ja pie**ole ty tylko sponsora mu zalatwic i niech sie sciga zawodowo!

 

nie wierze w to. ktos kto jezdzi poraz pierwszy an torze w poznaniu i go nie zna nie wykreci czasu 1.44 wedlug mnie nie jest to mozliwe.

 

a ludzie ktorzy pisza ze przyjechali 1 raz na tor a wczesniej nazandym innym nie jezdzili krecili czasy 1.50 czy 1.55 to maja dobre bajki!

 

Patrz nastepny ktory ma problemy z czytaniem a co wazniejsze rozumieniem textu - gorzej niz dziecko w I - szej klasie.

 

To, ze w/g Ciebie jest to nie mozliwe o niczym nie swiadczy, widac duzo jeszcze nie widziales. That's it.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie dwa razy zastanawiałem - bo tyle razy byłem na torze - po jaki h*j sa te słupki na zakretach. Pod koniec drugiego pobytu jeden z zawodników powiedział mi ze jechac trzeba na słupek. Kilka kółek tak zrobiłem i naprawde duzo łatwiej i szybciej. Nowy czas mysle ze podam 13.08 i mam nadzieje ze bedzie lepszy niz ten z drugiego pobytu :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrz nastepny ktory ma problemy z czytaniem a co wazniejsze rozumieniem textu - gorzej niz dziecko w I - szej klasie.

 

:icon_rolleyes:

 

A Ty znowu z tym "dzieckiem" dziadku, widzisz Ks-Riderze może i my jesteśmy młodzi (co na każdym kroku nam wypominasz nie wiem po co) ale przynajmniej możemy jeszcze się czegoś nauczyć :lapad: Za to Ty już zawsze będziesz dupkiem leczącym swoje kompleksy z dzieciństwa przez pisanie betonów na 4um :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty znowu z tym "dzieckiem" dziadku, widzisz Ks-Riderze może i my jesteśmy młodzi (co na każdym kroku nam wypominasz nie wiem po co) ale przynajmniej możemy jeszcze się czegoś nauczyć :) Za to Ty już zawsze będziesz dupkiem leczącym swoje kompleksy z dzieciństwa przez pisanie betonów na 4um :)

 

Ty nie jestes mlody ty tylko masz 26 lat, z tym ze Twoj rozwoj biologiczny wyprzedzil rozwoj osrodka myslenia. Przekladajac to na motocyklizm

 

 

Rozwoj umyslowy = przednie kolo

 

Rozwoj biologiczny = tylne kolo - przy hiside

 

Z Twoim nastawieniem tzn. Blokadzie - no bo Ty jestes the best :notworthy: i wszystko robisz najlepiej :notworthy: jestes na tyle zakochany w sobie :notworthy: ze do Twojego wielkosci ziarna grochu osrodka myslowego - tego pod wlosami, nie dojdzie niestety impuls, ze mozna sie

 

jeszcze

 

 

lepszych od Ciebie

 

Zeby sie czegos nauczyc to jeszcze trzeba chciec, a Ty juz przeciez wszystko umiesz i wiesz, wiec czego jeszcze chcesz sie nauczyc ?

 

Z tego co widze to raczej Ty jestes zakompleksiony zakladajac jakies dziwne zeby nie powiedziec dziecinne tematy z " oddawaniem choldu ", a pozniej inni forumowicze musza i pisac abys poszedl do piaskownicy i sie wyplakal ewentualnie lopadko rozwalil kilka babek z piasku.

 

Wez najpierw dorosnij umyslowo bo jak na razie mimo rozmicy ca. polowy wieku to intelektualnie raczej z tylu jestes. jak dozyjesz do mojego wieku to moze wtady to zrozumiesz bo na razie jaszcze dzieciak jestes.

 

z powazaniem

 

P.s.

 

a tak apropo to Waldi od trzech lat jezdzi motocyklem - ale na zawodach ;)

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...