Skocz do zawartości

DEBRZNO 3-5.08.2007


samsung
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Debrzno 2007 Już wiadomo, że w pierwszy weekend sierpnia tj. od 3 do 5 odbędzie się zlot motocyklowy w Debrznie nad jeziorem Żuczek.

 

 

Koszt wjazdu jest planowany na 40 ziko, w tym jak co roku elegancka koszulka i szykowna blacha.Tanie dobre piwo i pasza pyszna na terenie!!! Pilnujemy terenu całą dobę.Goście nie kręcą się między maszynami.Duży teren jak na zdjęciach widać. W programie koncerty w różnym stylu i konkursy z nagrodami.Pieczona świnia ,ciasto za free, podjazd pod skarpę i pewnie przytargamy jakieś auto to się je spali dla uciechy!Szukamy fajnej dziewczyny na ''show''.Niech się zgłaszają!Co roku jest jakaś więc i teraz bedzie!

 

 

 

cytat za http://www.plonacewaly.com/content/view/7/22/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem w tamtym roku. impreza faktycznie super. pogoda trochę nie dopisała, ale to chyba nikomu nie przeszkadzało. w tym roku też deszcz ma nie oszczędzać :) :) :)

jadę wprawdzie na woodstok, ale może po drodze wpadniemy....? na wood planowaliśmy dojazd ok 19, najwyżej by się wcześniej wyjechało z przystankiem w debrznie.......

się zobaczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne ze mozna sie spotkac jak co to dolna czesc blachy w mojej FZR jest taka sama jak w podpisie wiec bardzo łatwo, bedzie mozna sie skapnąć gdzie stoimy. Samsung rozumiem bedziesz kręciła sie z kimś z piły wiec sie zapewne spotkamy.

 

I jeszcze ogłoszenie !!!!!!!!!!

 

Do ludzi z Piły i okolic moze wspolnie polecimy ????? Ode mnie mają być 3 sprzety. Zbiórka w piątek pod Mcdonaldem tylko trzeba godzine ustalić !!

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja też wpadam z ekipą , niestety dojade dopiero w sobote po południu bo rano do pracy musze iść

przyjade snikersem czyli brązowym ogórkiem :D a na pake wrzuce XR-e bo z tego co widze na enduraku bedzie tam co robić :banghead:

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...