Skocz do zawartości

Bagaże Oxford - gdzie do kupienia?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Planuje kupić zestaw Oxforda, tankbag i sakwy. Poczytałem archiwum i zdecydowałem się na tą firmę, mimo wysokiej ceny - bo jest ogólnie chwalona, a wychodzę z założenia że lepiej kupić raz a porządnie;)

Mam problem jednak ze znalezieniem produktów tej firmy w polskich sklepach internetowych. Sakwy znalazłem - ale te z serii 1st time a szukam Sport. ( Link do sklepu ). Tankbag natomiast w wersji Expander znalazłem tylko [TUTAJ], ale cena 621zł to chyba jakaś pomyłka? :)

 

Będę wdzięczny za jakieś linki, albo cynk gdzie można kupić w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej nie ograniczaj się do szukania po stronkach, tylko jeśli gdzieś jest wystawiona jedna rzecz - wyślij maila z zapytaniem. ja w ten sposób szukałem opon: nie było w sklepie, ale marka była i okazało się, że gość może mi ściągnąć w dobrej cenie to co chcę

jotte również polecam, i również warto zapytać mailem o dostępność i cenę :biggrin:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za wszystkie odpowiedzi, już zamówiłem przez jotte.pl. Mam nadzieję, że w miarę szybko to pójdzie bo trzeba plecaczek oswoić z nowym motocyklem np. w drodze nad morze;)

Ile sobie zażyczyli za te sakwy?

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile sobie zażyczyli za te sakwy?

 

Seria Sport - Oxford Sports Panniers oraz Exp. Tankbag 650zl i 480zl

Seria First Time - Panniers oraz Exp. Tankbag 270 i 235 zl.

Seria Humpback niedostępna.

 

Ostatecznie zdecydowałem się na serię First Time - duża różnica w cenie między nim a Sportem, a czytałem kilka bardzo pochlebnych opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak sie okazuje, nie jest jednak tak różowo... W jotte.pl Expanderów nie ma, właściciel nie wie kiedy będą ale moze to potrwać nawet 2 miesiące. Na www.motoseven.pl, mimo iż na stronie produkty są, to jednak na magazynie ich nie ma, a kolejna dostawa z Oxfordu na koniec sierpnia :/

Nie byłem jeszcze w MCS, nie mam za bardzo kiedy... w weekend wybiore się do Intermotors w Siedlcach, być może da się zamówić w jakimś sensownym terminie.

Może ktoś zna jeszcze jakiś sklep z ofertą Oxforda? Pisałem do ludzi na Allegro, tak jak radził jeszua, na razie bez rezultatów...

 

**************** UPDATE

Sprawa nieaktualna;) Użytkownik jko5 z Allegro ma w ofercie ten tankbag, jest z Warszawy. Co więcej - tankbag o 20zł taniej niż w jotte!

Edytowane przez Bronio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajjj, żebym wiedział wcześniej - już zamówiłem u gościa z allegro;) Ale kontakt sobie zapiszę na stałe, bo za jakiś miesiąć przyjdzie pewnie czas na boczne sakwy - zgłoszę się do Ciebie wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...