Skocz do zawartości

opinia na temat R1 vs ZX10


Rekomendowane odpowiedzi

Za duzo dajesz po torze a za malo na kole, odwrotnie niz srednia w Polsce, dlatego nie masz problemow.

Wlasnie cie niedawno odwiedzilem, a wlascicie Kondzika bo bylem kolo Daytona Beach, plaza swietna, ocean cieply i wszystko dobrze dopuki air cond w domu i samochdzie dziala :).

ciekawe czy wpadles w "speed trap" w ATL :icon_razz: ?

no ale daytona to stycznien, teraz to south dakota :icon_razz: ;)

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu masz w 100% racje :biggrin: jestem lanserem i uuuwielbiam dresy no i oczywiście nie skończyłem podstawówki :( MYCIOR ten yyy no moderator też jest dresem-Szramer to już w ogóle jest dres i lanser :) nie kupuj R1 bo jak nawet jesteś OK gość to ten zje*any motocykl cię zmieni :buttrock:

 

Sam jesteś zjeb**** :P Ja tam do swojego sprzęta nie mam zastrzeżeń, a jak ktoś ma coś obraźliwego do powiedzenia na temat mojej erki to zapraszam na 3 minutową rundę ze mną w wersji full-contact :P (i nie mam na myśli przytulania :)

 

 

 

download.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jesteś zjeb**** Ja tam do swojego sprzęta nie mam zastrzeżeń, a jak ktoś ma coś obraźliwego do powiedzenia na temat mojej erki to zapraszam na 3 minutową rundę ze mną w wersji full-contact

te smutas/karateka :biggrin: wiesz co to ironia ? :buttrock:

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jesteś zjeb**** :P Ja tam do swojego sprzęta nie mam zastrzeżeń, a jak ktoś ma coś obraźliwego do powiedzenia na temat mojej erki to zapraszam na 3 minutową rundę ze mną w wersji full-contact :P (i nie mam na myśli przytulania :)

 

Nosisz dres? :icon_razz:

 

A co do wyboru to podzielam zdanie, że musisz sam sprawdzić który sprzęt bardziej Ci odpowiada, bo ilu motocyklistów tyle opinii.

Edytowane przez Gravis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A może weź gotówkę, i pojedź przejedź się każdym motocyklem, pociągnij do odciny na każdym biegu, zrób parę konkretnych winkli, i kup co Ci przypasuje. Bo tak naprawdę to pier.......limy o niczym.

 

 

I wszystko w temacie. Tylko gotówkę zabezpiecz, żeby Ci z zakładu pogrzebowego nie zabrali jak Cię będą skrobać z asfaltu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...