Skocz do zawartości

Suzuki MARAUDER VZ800


Peny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

będzie opijany :-D

 

właśnie szukam końcówek kierownicy - ale razem z gumami ze środka...

 

nie było jednej...

 

gratuluje zakupu :clap: jest taki jak mój tylko widze róznice w kierownicy, no i siedzenie z tego co widze zajebiste!!! :notworthy: pewnie masz obszyte skóra i pożądne gąpiszcze jest ze tyłek jak w ramionach bogini miekkosci i przyjemnosci sie czuje... a to pasażera siedzenie, po prostu sprawiło że moja pani odrazu sobie takie zażyczyła :banghead: a i cena jak na to wszystko co przyczepione i zarejestrowane bardzo dobra:) także gratuluje, i jakbys znal tego kolesia co ci to siedzenie tylnie tak odpitolił to daj mi prosze znac, bedzie mi łatwiej przeżyć najbliższe tygodnie... :rolleyes:

Edytowane przez szary_wilczur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś z szanownych kolegów i koleżanek może mi przesłać-udostępnić instrukcje po polsku do marauderka.

Sprzęt (97r)nie był odpalany - jeżdżony przez 2 lata (akumulator całkiem padł, sprzęt na razie nie gada). Jakby mi ktoś z Was podesłał instrukcje to znacznie przyspieszyłoby mi działanie.

Dzięki z góry za pomoc.

Madej

mój adres: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś z szanownych kolegów i koleżanek może mi przesłać-udostępnić instrukcje po polsku do marauderka.

Sprzęt (97r)nie był odpalany - jeżdżony przez 2 lata (akumulator całkiem padł, sprzęt na razie nie gada). Jakby mi ktoś z Was podesłał instrukcje to znacznie przyspieszyłoby mi działanie.

Dzięki z góry za pomoc.

Madej

mój adres: [email protected]

 

Instrukcję możesz ściągnąć ze strony Suzuki http://www.suzuki-moto.pl/instrukcje/k3%20...20desperado.pdf

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instrukcję możesz ściągnąć ze strony Suzuki http://www.suzuki-moto.pl/instrukcje/k3%20...20desperado.pdf

 

Pzdr

 

 

 

 

Dzięki za link i mam pytanie - czy ma ktoś może namiary na książkę serwisową do marauderka znalazłem w języku angielskim niestety z moim angielskim - technicznym jest cienko.

 

Pzdr

madej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za link i mam pytanie - czy ma ktoś może namiary na książkę serwisową do marauderka znalazłem w języku angielskim niestety z moim angielskim - technicznym jest cienko.

 

Pzdr

madej

 

Obawiam się, że w naszym ojczystym języku jest nieosiągalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie czytać potrafią? pisać owszem, to już wiemy :/

sprawa serwisówek powtarza się z każdym nowym posiadaczem: nikt nie zada sobie trudu przejrzenia wątku, gdzie informacja jest powtórzona kilka razy

tapicerów proszę szukać w dziale co/ jak kupić oraz warsztatów/ salonów

ciut samodzielności, proszę...

TIA

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów ;) Dawno się nie odzywałem,ale wiadomo lato,zloty,wypady no i ciągle coś dorabiam do mojej MARUDKI. Ostatnio dorobiłem tylne gmole,które zresztą uchroniły mnie i motorek przy małym szlifie podczas parady.Teraz zamieniam kierownice na wygodniejszą i oparcie dla kierowcy.Zimą zabiore się za siedzenia! Mam namiary na gościa który robi takie rzeczy.www.mariomoto.pl tel.503478471 można go spotkać na bazarach motocyklowych. :cool: Pozdrawiam wszystkoch motórzystów :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

mam zamiar w przyszlym sezonie powaznie zastanowic sie nad kupnem vz800. na m800 niestety nie bedzie mnie stac :( mam jednak pytanie: czy do vz800 pasowalaby przednia lampa i przedni blotnik z m800? siedzonko juz widzialem, mariomoto, ciekawa sprawa. no i jakies glosne rury ;) jakies propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze 40km zrobione... - wnioski...

jeżdżę około 50km/h... tam gdzie skuterem 70...

zakręty robię kwadratowe, wielkimi łukami...

muszę szybko spodnie kupić bo zimno w nogi...

Jedni wolą Harleya i cycate blondynki... inni motocykle japońskie i ciasne... nazwijmy to...hmmm... winkle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze 40km zrobione... - wnioski...

jeżdżę około 50km/h... tam gdzie skuterem 70...

zakręty robię kwadratowe, wielkimi łukami...

[...]

Miałem tak samo :icon_biggrin: z każdym kilometrem będzie lepiej :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów ;) Dawno się nie odzywałem,ale wiadomo lato,zloty,wypady no i ciągle coś dorabiam do mojej MARUDKI. Ostatnio dorobiłem tylne gmole,które zresztą uchroniły mnie i motorek przy małym szlifie podczas parady.Teraz zamieniam kierownice na wygodniejszą i oparcie dla kierowcy.Zimą zabiore się za siedzenia! Mam namiary na gościa który robi takie rzeczy.www.mariomoto.pl tel.503478471 można go spotkać na bazarach motocyklowych. :cool: Pozdrawiam wszystkoch motórzystów :crossy:

 

Pokaz zdjęcie tylnych gmoli - ciekaw jestem jak je zrobiłeś bo też się do tego przymierzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuję wyjazd i pobyt dwudniowy w Tallinie w drugiej połowie września. Będę wdzięczny jeśli podasz mi informację dot. noclegów. Pozdrawiam

 

 

czesc sory ze tak pozno

w Talinie spalismy w super hotelu z podziemnym parkingiem ale nie znam kosztu bo placil moj kumpel karta sluzbowa

a to adres

Hotel L'Ermitage OU

Toompuiestee 19

10137 Talin, Estonia

tel +372 699 6400

www.lermitagehotel.ee

pozdo

olek

 

Pokaz zdjęcie tylnych gmoli - ciekaw jestem jak je zrobiłeś bo też się do tego przymierzam.

 

mnie tez bardzo interesuja te tylne gmole

czekamy na foty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...