Skocz do zawartości

obroty max. w TDR 125


C_L_K
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

Mam TDR 125 ze zdjętymi blokadami z dyfuzora oraz YPVS. Blokady były zdjęte już przez poprzedniego właściciela. Moduł jest nieruszany. Idzie całkiem fajnie, na 1 do 5 kręci do 10,5 tyś. Na 5 przy 10,5 tyś. ma 120 km/h i po wdeptaniu 6 i odwinięciu gazu na max. jest nadal 120km/h i obroty 8 tyś. i już nie dokręca do 10,5 tyś jak na niższych biegach. Czy to po prostu już max. co można z niej wycisnąć czy jest jeszcze jakoś przyblokowana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może poprzedni właściciel tylko kit wciskał że sciągnoł?? np. moja tdr-ka przed wyciągnieciem katalizatora z tlumiku szla identycznie jak Twoja.. No może pozatym że zamykała skale w oborotmiezu tak do 4 biegu. Jak go wyciagnołem to motorek zamyka obrotomiez na 6 biegu i idzie 140-150.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyciągam na biegch od 1 do 5 spokojnie 11tys, a na 6 biegu 10 tys. Przy tym zamykam licznik osiągając 160 km/h

Ale to wszystko chyba dzięki sportowemu tłokowi Meteora:P

160km/h TDR hahaha :biggrin: RS ścigacz tyle leci.Takim enduro 160km/h to jak maluchem 120km/h :wink::D:PP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

160km/h TDR hahaha :icon_twisted: RS ścigacz tyle leci.Takim enduro 160km/h to jak maluchem 120km/h :icon_mrgreen::D:PP

Przecież jest tłumik Meteora i motor teraz ma 40KM! :icon_twisted:

A tak serio.... to bajka.

 

Njapierw niech kolega sprawdzi komresje.

Edytowane przez MACIAS1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyciągam na biegch od 1 do 5 spokojnie 11tys, a na 6 biegu 10 tys. Przy tym zamykam licznik osiągając 160 km/h

Ale to wszystko chyba dzięki sportowemu tłokowi Meteora:P

 

 

Przecież jest tłumik Meteora i motor teraz ma 40KM! :icon_question:

A tak serio.... to bajka.

 

Nie tłumnik a tłok :icon_exclaim::D:D:D:PP Dobrze że nie zakładał sportowego tłumnika bo wtedy jechałby ze 190km/h i mógłby się zabić :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blokada jest to ze wstaiwaja za malo wyskalowany obrotomierz.musisz kupic od nowej r1 albo r6 one maja do 18 tys wtedy polecisz spokojnie 2 paki :) :banghead: temat do zamkniecia a zlaozyciel niech sprawdzi najpierw stan silnika dopiero mysli o odblokowaniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

160km/h TDR hahaha :) RS ścigacz tyle leci.Takim enduro 160km/h to jak maluchem 120km/h :banghead::D:PP

Mi także pare razy na liczniku pokazalo sie 160. Nie mowie ze tyle jechałem ale tyle było na liczniku. Pozatym tdr to nie enduro. Mialem 160 przy 12 tys obr na 6 biegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam dokaldnie to samo tylko ze na 6 biegu jedzie 90 i trzyma ciagle 6k obrotow!!!

Dzisiaj jade do mechanika ktoremu powierzylem odblokowanie na CDI.....

Jednak jak dzis z nim gadalem nie ma zadnego CDI tylko.... jedna z dysz jest tak przypieczona ze nie idzie ruszyc powiedzial mi ze to ze motor nie wchodzi tak plynnie na obroty i max predksoc jest spowodowana tylko i wylacznie regulacja gaznika.... dodam ze dyfuzor i koncowke mam odblokowana...

Zaraz jade wiec dowiem sie wiecej..

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam dokaldnie to samo tylko ze na 6 biegu jedzie 90 i trzyma ciagle 6k obrotow!!!

Dzisiaj jade do mechanika ktoremu powierzylem odblokowanie na CDI.....

Jednak jak dzis z nim gadalem nie ma zadnego CDI tylko.... jedna z dysz jest tak przypieczona ze nie idzie ruszyc powiedzial mi ze to ze motor nie wchodzi tak plynnie na obroty i max predksoc jest spowodowana tylko i wylacznie regulacja gaznika.... dodam ze dyfuzor i koncowke mam odblokowana...

Zaraz jade wiec dowiem sie wiecej..

 

pzdr.

 

 

Jak będziesz miał jakieś ciekawe info to podrzuć :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...