Skocz do zawartości

Kawasaki ZZR 1400


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka !

 

He, he, na calkowity 50 000 km bilans calego testu musicie sie jeszcze troche uzbroic w cierpliwosc. w tym momencie testerzy doszli do 31 000 km. Oto co do tej pory wyszlo na jaw;

 

1. 17 708 km zmieniono klocki hamulcowe z przodu

 

2. 19 662 km wymieniono uszczelke pod pokrywa ( klawiatura zaworow ) silnika

 

3. 24 838 km wymieniono tarcze, klocki hamulcowe i lozyska przedniego kola

 

4. 27 930 km zerwany lancuch ( wymienionp na NIEORYGINALNY sam lancuch )

 

5. 30 892 km zamontowano oryginalny zestaw napedowy

 

zuzycie oleju 0,45 l / 1000 km

 

zuzycie paliwa ( ninimal 5,7 ) srednio 7 l / 100 km

:lalag:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lipa jesli moto ma dopiero 30tys.km a juz trzeba bylo wymieniac tarcze,lozyska w kolach,uszczelke pokrywy....Bo reszta to zwykle czesci eksploatacyjne....A zuzycie oleju tez niezle ;)

Dla porownania kumpel ma Hayabuse od nowosci,w tej chwili ma 33tys.km przebiegu i przez ten okres wymienial tylko olej,plyny,filtry,klocki i opony i zestaw napedowy przy 29tys.km.Poza tym zadnych wymian czy usterek a zuzycie oleju zerowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zalezy od uzytkowania.Jak ci testezy wyciskają co sie da to nie ma co sie dziwć, gorzej jak uzytkują normalnie - to chyba zbyt szybko sie zuzywa - no ale to KAWA w koncu wiec czego sie spodziewać :flesje: (zaraz sie zacznie :biggrin: )

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam pierdolicie , pewnie kazdy katował to zx14r ile szło , łańcuch to i tak sporo wytrzymał przy takiej mocy mi niedociagnoł do 15k w k4 wiec wynik dobry, a uszczelka pierwsze egzemplaze maja jakies wady....

U Ciebie w B12 sprzeglo nie dociaglo do 10tys.km bo nawet gumy spalic nie umiesz :crossy:

Dlatego sie nie dziwie ze zrobiles tylko 15tys. na napedzie w K4 bo dbac nie umiesz.Jak ja sprzedawalem 1000 K2 przy przebiegu 23tys.km to naped byl jeszcze OK a u mnie to moto przewaznie jezdzilo tylko na tylnym kole ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lipa jesli moto ma dopiero 30tys.km a juz trzeba bylo wymieniac tarcze,lozyska w kolach,uszczelke pokrywy....Bo reszta to zwykle czesci eksploatacyjne....A zuzycie oleju tez niezle :icon_biggrin:

Dla porownania kumpel ma Hayabuse od nowosci,w tej chwili ma 33tys.km przebiegu i przez ten okres wymienial tylko olej,plyny,filtry,klocki i opony i zestaw napedowy przy 29tys.km.Poza tym zadnych wymian czy usterek a zuzycie oleju zerowe.

 

taa, Hayabusa swietny sprzet, pekajace tylnie stelarze, rozlatujacy sie rozrzad, wejdz na jakies forum Hayabusy i zobacz ile ma padniete skrzynie biegow! Tez mi wzor trwalosci. Tak samo zreszta GSXR, zobacz ile sie ram i polek polamalo w ostatnich GSXR'ach 1000, panewek tez juz nikt nie liczy. To ze sprzedajecie Suzuki nie znaczy ze jest najlepsze na swiecie a inne marki to gowno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klocki hamulcowe 17 708 km !

Ja mam przejechane 5600km i nie mam już połowy klocków, więc pewnie przy 17tys będę kończył drugi kpl...

 

Co do łańcucha to mnie wcale nie dziwi bo 200HP kusi.

 

Swoją drogą piękna maszyna tylko ten olej trochę szkoda że połyka.

 

TOMEK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

a tam pierdolicie , pewnie kazdy katował to zx14r ile szło , łańcuch to i tak sporo wytrzymał przy takiej mocy mi niedociagnoł do 15k w k4 wiec wynik dobry, a uszczelka pierwsze egzemplaze maja jakies wady....

 

wlasnie chodzi o to ze chyba nie za bardzo katowane skoro klocki hamulcowe na tak dlugo starczaja no chyba ze rozpedzaja sprzeta a pozniej czekaja az sam predkosc wytraci

Edytowane przez pawelmoto2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kris-big.typowe pieprzenie zakompleksionego kierowcy Kawasaki.Wiadomo że jak sie nie ma co się lubi to się jeździ kawasaki . Kierowcy ZX12 maja jakas obsesje na punkcie hayabusy a przy okazji wselkich GSXR . Od samego gadanie nei zmiani sie faktu ze ZX12 to nie wypał i tak naprawde motocykl do czego???? Długie proste i lans ze o boze ZX12 ? Co z tego ze poleci 300 skoro trzepie sie n awietrze jak żyd po pustym sklepie ? Sa tańsze sposoby na popełnienie samobujstwa niz jazda tym czymś .Zresztą kto widział żeby taki Zx12 ( nie produkowany juz zreszta ..ciekawe czemu) kosztował tak mało? Ciekawe czemu co? . Nie porównuj tego z Hayabusa bo akurat ta jest produkowana od 1999 roku i z powodzeniem jeździ ich bardzo duzo .

Co do ZZr 1400..dobra, łańcuch te sprawy mozna zakatować ale uszczelka pod klawiatura????????Z czego to było zrobione? Z papieru toaletowego ? Chyba ze 1400 skonczy podobnie jak Zx12 .Krótka kariera i masa kompleksów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kris-big.typowe pieprzenie zakompleksionego kierowcy Kawasaki.Wiadomo że jak sie nie ma co się lubi to się jeździ kawasaki . Kierowcy ZX12 maja jakas obsesje na punkcie hayabusy a przy okazji wselkich GSXR . Od samego gadanie nei zmiani sie faktu ze ZX12 to nie wypał i tak naprawde motocykl do czego???? Długie proste i lans ze o boze ZX12 ? Co z tego ze poleci 300 skoro trzepie sie n awietrze jak żyd po pustym sklepie ? Sa tańsze sposoby na popełnienie samobujstwa niz jazda tym czymś .Zresztą kto widział żeby taki Zx12 ( nie produkowany juz zreszta ..ciekawe czemu) kosztował tak mało? Ciekawe czemu co? . Nie porównuj tego z Hayabusa bo akurat ta jest produkowana od 1999 roku i z powodzeniem jeździ ich bardzo duzo .

Co do ZZr 1400..dobra, łańcuch te sprawy mozna zakatować ale uszczelka pod klawiatura????????Z czego to było zrobione? Z papieru toaletowego ? Chyba ze 1400 skonczy podobnie jak Zx12 .Krótka kariera i masa kompleksów .

:bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kris-big.typowe pieprzenie zakompleksionego kierowcy Kawasaki.Wiadomo że jak sie nie ma co się lubi to się jeździ kawasaki . Kierowcy ZX12 maja jakas obsesje na punkcie hayabusy a przy okazji wselkich GSXR . Od samego gadanie nei zmiani sie faktu ze ZX12 to nie wypał i tak naprawde motocykl do czego???? Długie proste i lans ze o boze ZX12 ? Co z tego ze poleci 300 skoro trzepie sie n awietrze jak żyd po pustym sklepie ? Sa tańsze sposoby na popełnienie samobujstwa niz jazda tym czymś .Zresztą kto widział żeby taki Zx12 ( nie produkowany juz zreszta ..ciekawe czemu) kosztował tak mało? Ciekawe czemu co? . Nie porównuj tego z Hayabusa bo akurat ta jest produkowana od 1999 roku i z powodzeniem jeździ ich bardzo duzo .

Co do ZZr 1400..dobra, łańcuch te sprawy mozna zakatować ale uszczelka pod klawiatura????????Z czego to było zrobione? Z papieru toaletowego ? Chyba ze 1400 skonczy podobnie jak Zx12 .Krótka kariera i masa kompleksów .

 

To mi pojechales, tak mi smutno :bigrazz:

 

ku*** no dwoch teraz na mnie :bigrazz:

Edytowane przez Kris_big
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...