Skocz do zawartości

Stunt - wypowiedzi znawców tematu


Rekomendowane odpowiedzi

ale tych stunterow sie narobiło w polsce, jak grzybów po deszczu....przejdzie pewnie szybciej niz moda na golfy I :P

 

moda na golfy I nie przeszla wiec chu*a sie tam znasz :P :) :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co? wolnej od razu sie nauczy? cos ci sie pomylilo. kazdy zaczyna od szybkiej bo jest banalnie prosta. wolna guma to juz wyzsza szkola jazdy

 

 

właśnie dlatego podziwiam 14-15 letnich skuterkowców... którzy odrazu zaczynają od wolnych gum :)

 

więc jak widać jednak da się nauczyć odrazu wolnej gumy i nie każdy zaczyna od szybkich :)

Edytowane przez MESSER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dlatego podziwiam 14-15 letnich skuterkowców... którzy odrazu zaczynają od wolnych gum :biggrin:

 

więc jak widać jednak da się nauczyć odrazu wolnej gumy i nie każdy zaczyna od szybkich :icon_evil:

 

ja pisze o motocyklach a nie o kiblach. porownaj sobie mase moto z masa skutera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś szuka sprzęta do stuntu, to tylko cbr600f4.... tak się składa że mam taką z roku 2001 po szlifie do sprzedania za małe pieniądze... silnik, rama , zawieszenie spoko, brak lampy, czachy i kilku dupereli, no i albo moduł, albo immobilaizer nie robi... fotki przed szlifem w linku poniżej... zaliczyłem na niej szlifa na torze w Poznaniu motorek poleciał bokiem po trawie...na torze nie zdążyłem zbyt dużo polatać, bo już podczas drugiej wizyty przydażyła mi się gleba... moto ma mały przebieg więc jako pies wytrzyma długo... mam angielski papier z o wyrejestrowaniu, jak go się poskłada mozna zarejestrować w POlsce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

właśnie dlatego podziwiam 14-15 letnich skuterkowców... którzy odrazu zaczynają od wolnych gum :banghead:

 

więc jak widać jednak da się nauczyć odrazu wolnej gumy i nie każdy zaczyna od szybkich :icon_rolleyes:

 

ja sie na początku uczyłem gum z prędkościa 10-15km/h :D :biggrin:

 

A da sie zrobic 50ccm szybka gume?? :D

 

70km/h to szybka guma, ja stawiałem sende na 6 biegu :flesje:

 

ja pisze o motocyklach a nie o kiblach. porownaj sobie mase moto z masa skutera

 

No senda to nie skuter, ale rzeczywiście chu*a waży... :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

(...) obrócenie smogu (...)

Litości!!! Nie smogu, lecz smoka.

SMOK

Co do przełożeń, to z mojej strony podzielę się doświadczeniami z napędem w GS500 używanej przeze mnie do nauki jazdy. Otóż do gieesek po reformie, czyli chyba od 94 r. pasują zębatki od "jajka" 750 i pewnie jeszcze kilku innych "suzuków".

Największą zębatką tylną pasującą do gs500>94r, znalezioną w katalogu Larssona jest 48z, nr. kat. 230 0804

Najmniejszą zębatką zdawczą pasującą, będzie także z ww. katalogu 14z, nr. kat. 220 0060

Uzyskujemy w ten sposób przełożenie ok. 3,43 zamiast seryjnego 2,6

Trzeba pamiętać o zmianie łańcucha na 530. Wsjo.

Co do oleju, to z doświadczeń własnych wynika, że gs500 znosi wlanie pięciu litrów oleju bez wywalania odmą lub innych przygód.

Powodzenia.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako użytkownik GS-a zapytam. Co mi da wlanie 5 litrów oleju przy codziennej ekspolatacji (żaden stunt poprostu zwykła jazda). W moim pytaniu nie ma żadnej złośliwości tylko chęć dokształcenia się. :icon_mrgreen:

Nic pożytecznego. Nie ma takiej potrzeby w normalnej eksploatacji. Lej tyle, żeby przy zimnym silniku gdy maszyna stoi w pionie było równo z maks. Wymieniaj terminowo razem z filtrem, nie pałuj zimnego silnika. Wsjo. Lanie ponad stan ma uzasadnienie dla eksploatacji w warunkach, gdy silnikowi zdarza się regularnie pracować w położeniu niekoniecznie naturalnym. Chodzi o to, by mimo przechylenia maszyny w którąkolwiek stronę, pracujący silnik nie zassał powietrza smokiem olejowym. Czyli takie sytuacje mogą mieć miejsce przy uprawianiu stunt'u i nauce jazdy.

Powodzenia i dobrej pogody życzę.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...