Skocz do zawartości

FELGA I OPONA


Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanko mam do mojej dt 125 załozona opone crosową kostke chce załozyc taką opone jaka jest w scigaczu z tyłu mam 18 felge a z przodu 21

 

na co musze teraz patrzec aby kupic dobry rozmiar i zeby sie dentka zmiesciłą jak jest szerszy romiar to co sie dzieje a jak jest mniejsza oponka to co jest lepsza przyczepnosc czy jak wogule wejdze na taka felge czy musi byc felga od supermoto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego że nigdy nie założysz opon od ścigacza do Dt 125. Najłatwiej jest kupić koła supermoto. Albo kup sobie opony enduro z kształtem bardziej na asfalt.

 

A tak pozatym, to nieprzyjemnie sie czyta Twojego posta i nie zdziw się że ktoś Cie z**bie, następnym razem pomyśl co piszesz, bo totalna lipe odwaliłeś...

 

Pozdrawiam

urban

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego że nigdy nie założysz opon od ścigacza do Dt 125. Najłatwiej jest kupić koła supermoto. Albo kup sobie opony enduro z kształtem bardziej na asfalt.

 

A tak pozatym, to nieprzyjemnie sie czyta Twojego posta i nie zdziw się że ktoś Cie z**bie, następnym razem pomyśl co piszesz, bo totalna lipe odwaliłeś...

 

Pozdrawiam

urban

 

 

ok dzieki no tak niepomyslałem czyli felga musi byc inna na taką opone od scigacza dzienki bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie,no na tyl zalozysz zwykla opone szosowa ,ale na przod juz nie bo chyba nie produkuja typowo szosowej na 21".

 

moze typowo to przesadzone okreslenie, ale enduro z naciskiem na szose spokojnie znajdzie, sam mam takie u siebie i moto elegancko kładziesz w zakretach, do szorowania podnóżkami troche brakuje ale naprawde fajnie sie lata, jesli ktos chce uzywac enduro na szosie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce załozyc taką opone jaka jest w scigaczu z tyłu mam 18 felge a z przodu 21

 

na co musze teraz patrzec aby kupic dobry rozmiar i zeby sie dentka zmiesciłą

 

 

 

W przecinakach chyba niema dętek :icon_twisted: ale to chyba nieprzeszkadza prawda??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...