Skocz do zawartości

Ubezpieczenie motocykla AC (auto casco)


szulczyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

... allianz 3.400

 

what the...k...fuck :)

To chyba nie jest moto pakiet :icon_twisted: .

Zapytaj o ubezpieczenia w jakimś salonie motocyklowym, niekoniecznie harasiowym. Albo będą mieli u siebie albo dadzą ci jakieś namiary na agenta z właściwym pakietem.

Jeżeli nic nie znajdziesz to mogę ci dac namiary na ten punkt, w którym ja ubezpieczałem sprzęta.

pzdr

Edytowane przez Igor

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak pakiety, ale AC najtańsze jest w Allianz i tam też od 2 lat je płacę. Na PZU już się przejechałem, a poza tym 2 lata temu podnieśli składki dla motocykli prawie o 100% :icon_rolleyes: . Kiedyś AC w Warcie nie obejmowało kradzieży motocykla. W ogóle od kradzieży (moto) nie ubezpieczali. (nie wiem czy coś się zmieniło) - więc po co komu takie AC? :P Nie ma co liczyć na to, że ubezpieczenie za motocykl wart 36 tys. bedzie ok. 1000 zeta. Tyle i to z 40% zniżką płacę za pojazd o połowę tańszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedzialam sie rowniez ,ze od pocztaku maja link 4 wprowadza oferte na motocykle.

 

Mówia juz tak od 2006 roku ;)

 

Hi, hi - jak w zeszłym roku pytałem ile u nich wynosi stawka OC, to miły Pan konsultant nawet mi nie odpowiedział. Coś tylko bąknął, że nie są zbyt konkurencyjni :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jak moga być konkurencyjni skoro nie maja oferty na moto :biggrin: :biggrin:

 

Lol- słuszna uwaga :wink: A ktoś się u nich ubezpieczał teraz?- niby weszła ta możliwość dopiero w maju, ale może macie jakieś doświadczenia? Opłaca się w ogóle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...