Skocz do zawartości

Impreza


pikpok
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Michał dla przykładu, w zeszłym roku jeździłam w tą i spowrotem Kawą ZX 10 i jakoś dała radę pokonać drogę. :wink:

Tylko odcinek 4 km jest pozbawiony asfaltu, ale jest on utwardzony białym tłuczniem i spokojnie można jechać, tylko powoli oczywiście :wink:

Co do terminu to już od Was wszystkich zależy jak się umówicie :biggrin:

U mnie naprawdę ciężko z wolnymi terminami ;) Wolny weekend wypada mi raz na dwa miesiące ;) Więc do wyboru macie 28-my lub 29-ty wrzesień. :D

Booziaki 4 all

 

Ps. Acha. Prawdopodobnie w październiku kupuję sobie moje, tylko moje moto !! :biggrin:

Więc jeśli tylko będą jeszcze jakieś ładne i wolne dni, uważajcie na drogach, bo Infanati będzie jeździć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem Ty trafiles w dziesiatke, jezdzilem troche po lasach innym motorkiem , moze nie zbytnio krosowym lecz nazwal bym go mini enduro :)

Taka mala wskazowka ,piekna okolica ,sliczne lasy, i pelno grzybkow :)

Jak tam Twoje Kawasaki sie sprawuje ?! Chodzi jak przecinak ??

 

 

Michał dla przykładu, w zeszłym roku jeździłam w tą i spowrotem Kawą ZX 10 i jakoś dała radę pokonać drogę. ;)

Tylko odcinek 4 km jest pozbawiony asfaltu, ale jest on utwardzony białym tłuczniem i spokojnie można jechać, tylko powoli oczywiście ;)

Co do terminu to już od Was wszystkich zależy jak się umówicie :flesje:

U mnie naprawdę ciężko z wolnymi terminami :D Wolny weekend wypada mi raz na dwa miesiące :banghead: Więc do wyboru macie 28-my lub 29-ty wrzesień. ;)

Booziaki 4 all

 

Ps. Acha. Prawdopodobnie w październiku kupuję sobie moje, tylko moje moto !! :)

Więc jeśli tylko będą jeszcze jakieś ładne i wolne dni, uważajcie na drogach, bo Infanati będzie jeździć :P

 

 

Bedziemy uwazac , gdy bedzie slychac ryczacy glos i czuc powiewajace wlosy z pewnoscia to Infanti na motorze...hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Twoje Kawasaki sie sprawuje ?! Chodzi jak przecinak ??

 

Jak na razie wszystko gra, oby tak jak najdluzej !

To wybierzmy sie w ta sobote 29 na spacer po okolicy - mozemy pojechac sobie na runde z Bydzi na Inowroclaw pozniej w Zlotnikach przez Rojewo na Gniewkowo i z tamtad do lasu - ostroznie.

Jesli bede sam to moglbym zabrac przewodniczke Infanti albo bys sie z kims innym zabrala aby byc razem.

Nie wazne ze bedzie malo osob - nigdy do wszystkich nie dopasujemy, ale za 2 miesiace jak Infanti bedzie miala wolny weekend to moze byc juz za zimno i bardziej pogoda na kulig.

Moze zima poruszymy ten temat ? To by byly 2 imprezy - pierogi i kulig.

W zeszlym roku Darek zrobil nam super kulig w Myslecinku, ale tam straz miejska goni. W lesie kolo Cierpic na pewno sa lepsze warunki a w razie czego to mamy swojego czlowieka !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał :( już będę kombinować z tym kuligiem ;)

U mnie są takie lasy, że na kulig idealnie, a widoki w zimę dech zapierają :buttrock:

A z 29.09, co do mojego środka transportu to jeszcze się dogadamy, ale bardzo chętnie porobię za plecaczek i poogrzewam nereczki ;)

 

Czyli otwieram listę chętnych na sobotę 29.09 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rajd dookola Puszczy Bydgoskiej 29.09.07 godz 13

1. Infanti

2. Grass

3. MichałKaczmar.

 

 

Siemanko.

Dzisiaj jak jezdzilem lancuch pourywal mi co drugi zab, jush dawno szykowala sie wymiana lecz przeciagalem , przez wakacje nie jezdzilem i dzisiaj przy malej predkosci cos chrapnelo , zrobilem male rozpoznanie tematu i zeby nestety sie troszke skrocily. Nie bede ryzykowal .

a Wczoraj dodam bylem w Toruniu pytac sie o lancuch DID , musza co prawda sprowadzic ,ale i tak wezme . Tylko nie jestem pewien gdzie cena bedzie bardziej kozystna.

U Roberta 539zl a w Wilmacie jeszcze nie wiem.Ale z pewnoscia zadzwonie.

a takie piekne dni sie zapowiadaly.

To takie newsy ode mnie :wink:

Michal czy cena tego lanucha Twoim zdaniem jest ok ,czy moze ...?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze jak o 15 to imprezy moga sie nie pokryc - wszystko zalezy od Elizy na ktora godzine zaprosi. To bedzie korzystny uklad bo po paradzie powiesz wszystkim - zapraszam na wesele ale wiem ze odmowicie bo jedziecie do Motoelizy... Napisz czy parada bedzie od Sielanki do Ciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal czy cena tego lanucha Twoim zdaniem jest ok ,czy moze ...?!

 

Ja kupowalem wlasnie taki 2 lata temu za ok 500 zl i byla to promocyjna cena w jakims sklepie internetowym. Mysle ze mozna wyszukac troche taniej jesli chcesz zaoszczedzic 20 moze 30 zl, zawsze jest tez koszt wysylki i przelewu wiec trzeba przekalkulowac. W Wilmacie moga miec troche nizsza cene wiec oczywiscie sprawdz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...