Skocz do zawartości

Impreza


pikpok
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje !!!

Niech się spisuje bezawaryjnie!

Miłego :)

Pozdr.

 

 

heh dzięki wielkie!!!!!!!! :flesje:

 

Gratuluje serdecznie!!!

Wiwat. Kiedy runda honorowa po Toruniu ?!

Witamy w zasnym gronie kroli szos :P

 

 

 

Runda honorowa w niedzeke chyba.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Asieńka przyjedz jak najszybciej. Wreszcie będę miała kumpelke do śmigania.Bo babek w Toruniu mało na maoto. Obiecałaś ze na urodziny bedziesz. Możesz spać u mnie.Narazie mam wyłaczone gg bo zmieniam biuro (znowu) ale jutro mam mieć kompa i gg. Buziaki Bandziorko.(przyszła Fazerka ahhaha)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Asieńka przyjedz jak najszybciej. Wreszcie będę miała kumpelke do śmigania.Bo babek w Toruniu mało na maoto. Obiecałaś ze na urodziny bedziesz. Możesz spać u mnie.Narazie mam wyłaczone gg bo zmieniam biuro (znowu) ale jutro mam mieć kompa i gg. Buziaki Bandziorko.(przyszła Fazerka ahhaha)

 

 

 

Cześć małpo ty jedna!!!!!!!!! spokojnie na twoich urodzinkach napewno bedę i policze...ale cichutko te świeczki na torcie :buttrock:

Wypijemy za twoje zdrówko!!!!!! :)

 

Pozdrawiam!!!!!Buzia.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych, ktorzy jeszcze nie wiedza, przed impreza u Elizy wszyscy stawiaja sie na 10 rano do Fordonu u Janusza, bedziemy zawierac nowe znajomosci :biggrin:

Tylko ludzie ktorzy przyjada maja wstep na wieczorna impreze - prawda Eliza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dostałam zaproszenie na wieczorną imprezę :biggrin:

 

i nie było mowy o porannym spotkaniu :clap: ;)

 

jak dam rade to będę :biggrin:

 

tylko drivera potrzebuję ;)

 

Przepraszam za takie radykalne stwierdzenie - potraktujcie to jako zart - o tym czy trzeba przyjsc moze tylko Eliza zdecydowac, ale ci ktorzy juz dostali zaproszenia to mysle ze sa zwolnieni.

Chodzi o to ze jest organizowana wizyta w wiezieniu - spotkanie z ludzmi majacymi pasje motocyklowa, wszystko w ramach resocjalizacji, wiec kto jest chetny na pobyt w wiezieniu - zapraszamy.

Ja bylem juz 3 razy na takim spotkaniu - jest to mozliwosc poznania miejsca gdzie nie ma wstepu, a na dodatek jezdzi sie tam motocyklem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam wszystkich Forumowiczów.Bardzo bym chciała wszystkich Was poznać. Jestem nowym mieszkancem Torunia a jak zauważyłam to grupa moto z Torunia jest mała. Może uda nam się poznać i organizować wiecej wspólnych wypadów lub spotykać się na zwykłym lataniu po mieście co też czesto praktykowałam sama. Kurcze ale zdanie ułożyłam. Ha haha.Pozdrawiam musze konczyć - kierowniczka przyszła do mnie do biura !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eliza ja najprawdopobniej się pojawię na urodzinkach to wypijemy sobie :flesje:

A potem jak się uda mi wszystko załatwić to będzie jedna więcej babka pod Toruniem chętne do śmigania z babkami :crossy: :)

Ja będę na Suzi GS 500 E :)

Pozdrawiam i do zobaczonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieję że będziesz!.Bardzo się cieszę że dołączy do nasz nowa monitka. Wreszcie będę miała z kim polatać tzn. będę miała moto kumpelkę. Czekam na przyszły sezon. Dołączy do nas jeszcze Asia Bandziorka ja będę już śmigała na Fazerze. Oj będzie się działo. Jak będziesz miała już moto to daj znać umówimy sie na jakieś latanko o po Toruniu. Pozdrawiam!

 

Pamiętajcie Formowicze 13 października u baraniego godz. 20.00 zapraszam wszystkich na moje urodziny!!! Oczywiście nowi Forumowicze także mają przyjść!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...