Skocz do zawartości

Problem z wsk 175 <przerywa>


rumcajs
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem 2 dni temu złożyłęm silnik, bo coś z 2 biegiem było nie tak. Przed wymianą skrzyni było wszystko lux jezdziła super tylko ten 2 bieg mnie wkurzał i postnowiłem to zrobić. Po złorzeniu silnik z trudem odpalił, a gdy już zaczołem jechać to na początku jeszcze coś jechał ale na średnich obrotach zaczął przerywać i już nie chciał się zbierać. Sprawdzałem przerywacz przerwa 0.3mm, iskra dobra, jeszcze jutro spróbuje z kondensatorem. Dodam że silnik był po wymianie tłota, pierścieni, i tarcz sprzęgłowych.Prosze o pomoc i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś robiłem zamiany cewki i kondensatora i dalej to samo. Mykam do garażu zobaczyć jak zapłon. Dziś po krótkim przejzdzie koło domu zauważyłem żę jak powoli dodaje gazu to jakoś się jeszcze zbiera ale i tak przerywa, jak dodam nagle gazu to już masakra, nieda się jechać :bigrazz: . Motor od założenia nowego tłoka i całego osprzetu tego co napisałem wyżej zrobił ze 20 km może ale jak wspomniałem przed tym drugim rozebraniem chodził super a teraz to każdy widzi jak. :)

 

Zapłon sprawdzony ale dalej to samo :crossy:

Edytowane przez rumcajs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dobrą, tłok zakładałem za 1 razem a jak mówiłem do czasu 2 rozłorzenia silnika motorek super jezdził. Kurde nie ma pojęcia co w trawie piszczy, nawet gaznik czysciłem.

 

O widze że awusia masz, własnie mam zamiar sprowadzić sobie na te wakacje avo od wujcia :)

Edytowane przez rumcajs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj jezeli ma kompresje i zaciąga paliwo, to tylko prądy są winne.

Ja bym zrobił najpierw tak:podlej paliwka pod świece, dokręć i odpal. Jeżeli będzie iskra to załapie od razu. Co dalej: jeżeli nie zapalił to wymień świece na inną. Jeżeli przerwa dobra, cewka i kabel WN sprawne to tylko świczka albo łapie lewe powietrze. Posprawdzaj wszystko szczególnie przy lewym powietrzu simmery i momenty dokręcenia głowicy. Informuj na bierząco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wczoraj odpaliłem motor i postanowiłem żeby pojechać z nim do miejscowego specjalisty 2T. Ale gdy przejechałem ok 2km motor chodził juz idealnie, zbierał się tak jak zawsze i już nie przyrywał. Nie mam pojęcia co to mogło być ale warzne że już chodzi tak jak ma chodzić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...