Skocz do zawartości

szukam mechanika


piotrzx12r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj moje zx12r zgasło poprostu jechałem sobie a bydle zgasło :bigrazz: rozrosznik kreci chyba za lekko a poza tym nie wiem co mogło sie zpie... bo wiedze w temacie mam niska jestem z grodziska imazowieckiego wiec akcja w cyklu ktokolwiek wiedział ktokolwiek wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na przyszłość pisz w temacie _gdzie_ ten mechanik ci potrzebny. bo jak polecę Blondyna, to i tak nie przyjedziesz :/

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw załaduj dobrz akumulator... potem wykręć świece i sprawdz czy iskra jest jak jest to pewnie paliwko a jak nie ma to może bezpiecznik jakiś albo sam nie wiem. Tak mówie na chłopski rozum a może ładowania nie masz jak ci słabo kręci coś. Załaduj i spróbuj zapalić.

PONY 50 -> WSK 125 -> MZ ETZ 250 -> AWO Sport -> LS 650 ... cdn

 

www.elektrotec.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj moje zx12r zgasło poprostu jechałem sobie a bydle zgasło :) rozrosznik kreci chyba za lekko a poza tym nie wiem co mogło sie zpie... bo wiedze w temacie mam niska jestem z grodziska imazowieckiego wiec akcja w cyklu ktokolwiek wiedział ktokolwiek wie...

 

 

 

Siemka >>>> musisz posprawdzać po kolei kazdy możliwy trop !!!! Przyczyn może być tak wiele jak dużo jest częsci w silniku i na jego peryferiach. posprawdzaj sobie czy masz iskre i paliwko (to znaczy czy swiece są mokre jak trochę pokręcisz rozrusznikiem ) .Jeśli tu wszystko będzie dobrze to zacznij zbierać kasę na remont . Skoro mówisz że rozrusznik kręci jakby zbyt lekko to znaczy że straciłeś kompresję a to może znaczyć że coś stało się z rozrządem ,głowicą lub tłokiem. musisz to posprawdzać natomiast Grodzik Maz to jest taka dziura ze ani tam mechanika dobrego ani tez nawet byle jakiego nie znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka >>>> musisz posprawdzać po kolei kazdy możliwy trop !!!! Przyczyn może być tak wiele jak dużo jest częsci w silniku i na jego peryferiach. posprawdzaj sobie czy masz iskre i paliwko (to znaczy czy swiece są mokre jak trochę pokręcisz rozrusznikiem ) .Jeśli tu wszystko będzie dobrze to zacznij zbierać kasę na remont . Skoro mówisz że rozrusznik kręci jakby zbyt lekko to znaczy że straciłeś kompresję a to może znaczyć że coś stało się z rozrządem ,głowicą lub tłokiem. musisz to posprawdzać natomiast Grodzik Maz to jest taka dziura ze ani tam mechanika dobrego ani tez nawet byle jakiego nie znajdziesz.

dzieki za rade juz wiem ze łańcuch ch.. strzelił teraz tylko jak go wymienić pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za rade juz wiem ze łańcuch ch.. strzelił teraz tylko jak go wymienić pozdro

 

 

 

Witam >>> będę w Grodzisku w przyszłym tygodniu mogę wtedy zerknać do tego twojego moto >>> ale jesli łańcuszek sie zerwał to nie licz że na samej wymianie się skończy ( myślę że masz jeszcze do roboty głowice tzn pogięte zawory >> współczuje <<. Ale nie pękaj bo znam człowieka który potrafi to wszystko ogarnąć za w miarę rozsądne pieniądze . Własnie robi mi wał korb w moim vn 750 vulcan. Jeśli poczekasz do przyszłego tygodnia to postaram się udzielić Ci niezbędnej pomocy >>> Napisz namiary na siebie to się odezwę >>>pozdro !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za rade juz wiem ze łańcuch ch.. strzelił teraz tylko jak go wymienić pozdro

 

Jak łańcuch rozrzadu strzelił to zbieraj kasę na drugi silnik bo w tym tłoki pocałowały sie z zaworami .czym to grozi mozesz sie domyśleć. zdejmij głowice i obadaj sytuację.

Edytowane przez Breżniew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam >>> będę w Grodzisku w przyszłym tygodniu mogę wtedy zerknać do tego twojego moto >>> ale jesli łańcuszek sie zerwał to nie licz że na samej wymianie się skończy ( myślę że masz jeszcze do roboty głowice tzn pogięte zawory >> współczuje <<. Ale nie pękaj bo znam człowieka który potrafi to wszystko ogarnąć za w miarę rozsądne pieniądze . Własnie robi mi wał korb w moim vn 750 vulcan. Jeśli poczekasz do przyszłego tygodnia to postaram się udzielić Ci niezbędnej pomocy >>> Napisz namiary na siebie to się odezwę >>>pozdro !!!!!

łancuch sie rozleciał i zacioł bo go wyciągnąc nie mogę i jedna zębatka to rusza sie we wszystkie mozliwe kierunki wiec wygłada to dość zajebiście wiec narazie to chyba pozycze od siośtry rower dzieki a moje namiery to 517345631 pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po mojemu - olej i szukaj nowego silnika, teraz jak nie ma numerow to bez problemu cos znajdziesz...

 

A tak OT z ciekawosci, slyszalem kilka silnikow jak strzelil lancuch i najczesciej jest wielkie "jep" i cisza i zazwyczaj nic sie nie chce krecic...

a nie jebnales gleby podczas jazdy ?? nie przyblokowalo nic czy cus ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po mojemu - olej i szukaj nowego silnika, teraz jak nie ma numerow to bez problemu cos znajdziesz...

 

A tak OT z ciekawosci, slyszalem kilka silnikow jak strzelil lancuch i najczesciej jest wielkie "jep" i cisza i zazwyczaj nic sie nie chce krecic...

a nie jebnales gleby podczas jazdy ?? nie przyblokowalo nic czy cus ??

była mała gleba ale wstałem pomknłom jakies 2km i coś pstryk a teraz szukam silniczka do zx12r rocznik 2000 nie na wtrysku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Czesc po raz pierwszy :o)

 

Szukam niedrogiego mechanika na poludniu Wawki, Konstancin, Piaseczno, okolice.

 

Trzeba moja Kawe ubrac w lampe, pobawic sie z kabelkami co jej teraz tak pieknie zwisaja na kazda strone, przykrecic czache i owiewki, wyprostowac pare rzeczy - jest po slizgu i bardzo potrzebuje pomocy...

 

Bede wdzieczna za info z opiniami i kontaktami :o)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc po raz pierwszy :o)

 

Szukam niedrogiego mechanika na poludniu Wawki, Konstancin, Piaseczno, okolice.

 

Trzeba moja Kawe ubrac w lampe, pobawic sie z kabelkami co jej teraz tak pieknie zwisaja na kazda strone, przykrecic czache i owiewki, wyprostowac pare rzeczy - jest po slizgu i bardzo potrzebuje pomocy...

 

Bede wdzieczna za info z opiniami i kontaktami :o)

 

Ztej strony wawki to chyba Greedo. Chłopak z tego forum. Wszyscy go chwalą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...