Skocz do zawartości

Zrealizowałem MARZENIE


kaczes
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No nie mam więcej pytań :biggrin: Taki kawał kloca poskładać praktycznie z totalnej rozsypki ;) Sam też jestem w trakcie składania sprzęta ale dlatego że musze a nie że chce.

 

Apropo rejestracji czy to się nie kwalifikuje do SAM ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bułka nie porownuj mnie tu ze swoimi kolegami - wiejskimi mechanikami bo jak zazdrosc przez ciebie przemawia to poprostu to napisz a nie miedzyt wierszami kazesz czytac. Jezli wy tak robicie to jest wasz problem i waszych klientow a potem pewnie i sadu. Nigdy nie sprzedalbym uszkodzonego moto bo niechce potem odpowiadac za zycie klienta. A co do SAMa to nie ma tu nic z tym wspolnego. Wszytskie czesci sa orginalne z małymi przerobkami, rama orginal tylko w czarnym wiec nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no i myślałem że zakonczylem prace a tu w chwili przykrecenia crash pada odpadł zbiorniczek od płynu hamulcowego - zlamany uchwyt a co najgorsze to felga na rancie jest zdeformowana i przy wiekszych predkosciach zaczyna rzucac kiero - moze tylko trzeba ponownie wywazyc i ustawic zawieszenie bo jak na razie to jest skrecone na maxa. Never ending story ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i myślałem że zakonczylem prace a tu w chwili przykrecenia crash pada odpadł zbiorniczek od płynu hamulcowego - zlamany uchwyt a co najgorsze to felga na rancie jest zdeformowana i przy wiekszych predkosciach zaczyna rzucac kiero - moze tylko trzeba ponownie wywazyc i ustawic zawieszenie bo jak na razie to jest skrecone na maxa. Never ending story ......

 

eee, nie boooj nic - pojdzie na allegro jako nufka, nigdy nie bita, i nawet nie wspomnisz cos z nim wyczynial...

sorry, ale cycki opadaja na takie reanimacje. gdzie tu cel? to nie lepiej kupic kompletny, nie bity motor, troche zapyzialy i go zrobic? co to, zabytek jakis jest ze kazda sztuka sie liczy?

niedawno byl przypadek na forum xj. chlopaczek kupil dywersje po dzwoneczku i mowil, ze reanimuje dla siebie... niedawno znalazl sie lolek z innego kranca polski co to kupil.

 

polska mentalnosc :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna maszyna. Myśle że więcej szczęścia daje mu świadomość, że zrobił to moto sam, wedle swojego pomysłu i patrząc na niego wie, że ma swój wymarzony sprzęt. Chyba więź emocjonalna z maszyną po tylu godzinach pracy przy niej jest bezcenna. Gratuluje cierpliwości i efektu :lalag: :clap: :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczes, gratuluję!!!

Największa przyjemność z jazdy sprzętem zrobionym przez siebie.

 

Mazzzi, nie bardzo wiem o co ci chodzi. Zgodziłbym się, jakby krzywej ramy nie wymieniał. Natomiast jeśli ma taką pasję, zamiłowanie, i z oryginalnych części składa, to w czym problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczes, gratuluję!!!

Największa przyjemność z jazdy sprzętem zrobionym przez siebie.

 

Mazzzi, nie bardzo wiem o co ci chodzi. Zgodziłbym się, jakby krzywej ramy nie wymieniał. Natomiast jeśli ma taką pasję, zamiłowanie, i z oryginalnych części składa, to w czym problem?

 

skladak bedzie skladak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) Witam

 

No sprzecik piekny SZACUN :P

Ja najbardziej podziwiam za wytrwalosc i determinacje :biggrin:

Ale wracjac do moto to naprawde super wyglada, mam nadzieje ze tak samo sie prowadzi :bigrazz:

Pozostaje mi nic innego jak tylko pogratulowac :eek: :crossy: i zyczyc bezawaryjnej jazdy

 

POZDRO

P.S lataj bezpiecznie :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

składak bedzie składakiem może i tak ale wiesz mazzzi ja nie ufam małym żółtym rączką i musiałem sprawdzic wszystko jeszcze raz samemu. :)

 

Ktoś moze ma pomysł jak zamontowac tablice przy wydechach Ixila puszczonym pod siedzeniem. Nie chce montować rejestracji pod nimi b wyjdzie mi płetwa a tego chce uniknać. Czy ktos mial do czynienia ze zmienianiem wymiarów tablicy rejestracyjnej - chodzi mi o to żeby była wielkości tablic w motorowerach. Czy policja bedzie sie czepiać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje

 

Z fabryki tez wychodzi skladak. Motocykl nie wykluwa sie z jajka tylko skladaja go tez ludzie. Nie sa to nadludzie wiec ja nie widzialbym problemu w zakupie tego motocykla.

 

Jesli ktos dobrze posklada to nie ma czego sie bac. Niby dlaczego nawet w autoryzowanym warsztacie miliby to zrobic lepiej niz ty sam?? Zakladajac ze masz 2 rece w tym jedna lewa i jedna prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...