Skocz do zawartości

Zlocik forumowy Zbiczno 2007


Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, mam dość! Znowu mnie w maliny wpuściliście. Ja już czarną shadow spirit zamówiłem i co teraz mam zrobić???

 

A nic......................dobrze że przynajmniej w jedynym słusznym kolorze :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przepraszam bardzo, że się wtrącę :D

Moja skromna osóbka ma małe zapytanko:

aż się boję jaka będzie reakcja.... :buttrock:

ale się chciałam zapytać czy ktoś ma wolne miejsce na ten zlocik?? i ochotę na towarzystwo??

ja cicha i spokojna jestem, także jakby mnie nie było... (no chyba, że dostanę piffko, wtedy bywa różnie :P)

tylko nie bijcie i nie śmiejcie się proszę, że tak wypaliłam... :flesje:

proszę o wyrozumiałość :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniach 13/14/15 lipca odbędzie się :clap: forumowy.

 

Noclegi w namiotach koszt ok 5zł od osoby ,prysznic 5zł za 5 min,pachnące

 

kibelki gratis,na miejscu jest barek i sklepik :P są też kajaczki ,rowerki itp.

 

ps.Pogoda gwarantowana

 

:D :buttrock: :flesje: :flesje:

 

Poniżej podaje linka z mapką :

 

http://picasaweb.google.pl/gerardgrodzisk/...881394317820370

_________________

Ja to bym przyjechał, ale z warunków to tylko wiek i kolor moto mam jakby OK.

 

No i o co chodzi z tą łochatanką bobra...?? :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buuu :( :( :(

Nikt mnie nie chce... :(

Nie to nie !! Zabiorę bratu Kawę ZX 10 i (jak się po drodze nie zabiję) przyjadę skopać Wam tyłeczki :P :P :P

O !! :P

Wklej jakieś zdjęcie może ktoś sie skusi :biggrin:

Edytowane przez klaudiusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miklas ! Klaudiusz ! Nie róbcie tu MC !!! A w szczegolności Chapter Polfa Grodzisk !!! Udzielam Wam nagany wzrokowej z wpisem do akt ! *

 

Właściwa odpowiedź winna brzmieć:

 

 

 

Ależ oczywiście będzie nam niezmiernie miło ugościć Cię na tym malym, kameralnym spotkaniu grupki przyjaciół, których pasją są motocykle i wspólne peregrynacje po Europie. Będziesz miała okazję posłuchać wspomnień z naszych wypadów, przy których opisy wypraw zamieszczane w Motocyklu wydają się nudne i bezbarwne. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy.

Edytowane przez Prot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buuu :banghead: :) :crossy:

Nikt mnie nie chce... :banghead:

Nie to nie !! Zabiorę bratu Kawę ZX 10 i (jak się po drodze nie zabiję) przyjadę skopać Wam tyłeczki :banghead: :banghead: :banghead:

O !! :P

Ależ oczywiście będzie nam niezmiernie miło ugościć Cię na tym malym, kameralnym spotkaniu grupki przyjaciół, których pasją są motocykle i wspólne peregrynacje po Europie. Będziesz miała okazję posłuchać wspomnień z naszych wypadów, przy których opisy wypraw zamieszczane w Motocyklu wydają się nudne i bezbarwne. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy. :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miklas ! Klaudiusz ! Nie róbcie tu MC !!! A w szczegolności Chapter Polfa Grodzisk !!! Udzielam Wam nagany wzrokowej z wpisem do akt ! *

 

Właściwa odpowiedź winna brzmieć:

 

 

 

Ależ oczywiście będzie nam niezmiernie miło ugościć Cię na tym malym, kameralnym spotkaniu grupki przyjaciół, których pasją są motocykle i wspólne peregrynacje po Europie. Będziesz miała okazję posłuchać wspomnień z naszych wypadów, przy których opisy wypraw zamieszczane w Motocyklu wydają się nudne i bezbarwne. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy.

 

 

Zgadzam się z Tobą drogi Procie w całej rozciągłości. Zachowałem się jak nieodpowiedzialny gówniaż, dzisiaj śpię od ściany :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zrypaną stacyjkę i teraz pali na śrubokręt :icon_razz:

Chyba śrubokręty też mi pozabierają :biggrin:

Ale ja coś wymyślę.

Pozdrawiam.

Nasikamy, małe zwarcie zrobimy i sam pojedzie :biggrin:

shipp, przyjedziesz, doświadczysz, może polubisz :evil:

Obstawiam, że kolega będzie mlaskał z zachwytu tudzież rozkoszy :biggrin:

Edytowane przez JoasiaDH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...