Skocz do zawartości

Zlocik forumowy Zbiczno 2007


Rekomendowane odpowiedzi

Właścicieli znam od kilku lat ale nie przepadam za nimi więc zrobimy co trzeba :crossy: :wink:

 

 

no, w końcu jakaś zachęta :biggrin: :bigrazz:

 

...jakby jakieś zamknięte drzwi były, to... zresztą wiecie..... :evil: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowne Koleżanki i Szanowni Koledzy!wykrzyknik

 

Ponieważ rozmawiam i popijam czasami z koordynatorem spotkania w ZBICZNIE, pragnę wyjaśnić kilka spraw.

Żyjemy w kraju gdzie każdy może zjawić sie w prawie każdym miejscu (chyba że jest się demonstracją pielęgniarek...), nie mamy tedy zamiaru odmawiać komukolwiek możliwości przyjazdu na to spotkanie. Tym bardziej, że spotykamy sie w normalnym ośrodku, gdzie ludzie przyjeżdżają wypocząć a nie nabrać uprzedzeń do motocyklistów.

 

SPODZIEWAMY się zatem dostosowania się do pewnej konwencji.

 

Głównie takiej, że spotkanie organizowane jest pod hasłem " piją piwo jedzą koty"

 

Planujemy też np. palenie gumy, kopanie kolein, przejażdżki po ośrodku, wjeżdżanie do domków, jazdy po namiotach, demonstrowanie głośności i kalibru tłumików etc. i to niezależnie od godziny na zegarze. :icon_exclaim:

 

Piszę tu w liczbie mnogiej mając na myśli grupę osób (głównie z forum EKG ale i osób z odpowiedniego tematu na tym forum) które na to spotkanie umówiło się, zanim sprawa dostała się "na łamy" użytkowników hondy shadow i stała się "zlotem szadołek"- czym nie jest.

 

Piszę o tym, żeby nikt kto zdecyduje się tam przyjechać (najlepiej oczywiście na 300 konnym motórze ) nie czuł się rozczarowany, znudzony lub zniesmaczony wręcz... jeżeli spotka go łokatanka wywalenie rycha ukazanie bobra czy choćby picie wódy z tej samej butelki ( a fuj) z innymi łachami

 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Edytowane przez Barył
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a co tu taka cisza?

 

No jak to ? Gazet nie czytasz ??? ;)

 

 

 

Barył ... kurna ... końcówki ... końcówki pozmieniaj :icon_exclaim: nie możesz tak sobie wziąć i skopiować ... ;)

 

Jedziemy a co tam ...

Edytowane przez Prot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planujemy też np. palenia gumy, kopanie kolein, przejażdżki po ośrodku, wjeżdżania do domków, jazdy po namiotach, demonstrowania głośności i kalibru tłumików etc. i to niezależnie od godziny na zegarze. :buttrock:

A nie dałoby się ominąć tego punktu :wink: ... ja mam bardzo słaby sen i BARDZO mi przeszkadza jak ktoś w nocy strzela z tłumików... nie będę wymieniac po imieniu, ale każdy dobrze wie kto jest tym ZŁYM :icon_evil: *

Palenie gumy jest niedobre dla środowiska... wiecie ile toksycznych gazów przedostaje się wtedy do atmosfery... nie wspominając co sobie o nas ludzie pomyślą :banghead: *

Wjeżdżanie do domków i jeżdżenia po namiotach nie będę komentować... bo uznaję to za niebezpieczny żart :banghead: Mam nadzieję, żę to JEST żart :icon_mrgreen: :icon_twisted: *

 

To ma być ciche spotkanie motocyklistów przy paru (max 3) pifkach :flesje: Przecież każdy rano do domu musi wracać. I chyba nie myślicie robić tego na kacu :eek: *

 

To by było tyle z mojej strony... Dziękuję za uwagę :crossy:

 

To pisałam ja: @starte

Edytowane przez Miklas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...