Skocz do zawartości

Kubica


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Na razie msnóstwo sprzecznych informacji - od złamanej nogi i 2-miesięcznej rekonwalescencji po lekkie wstrząśnienie mózgu. Trza poczekać na fakty. Może pojedzie już w następnym wyścigu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci którzy oglądali uważnie wyścig zapewne zauważyli że przy wyjezdzie z pitstopu jest ustawiony sygnalizator który zignorował Massa i Fisicella za co zostali zdyskwalifikowani Robert który jechał po nich się zatrzymał lecz kiedy zaświecił się on na zielono outsider Trulli wyjeżdżający "na biegu" z boksu po prostu ominął Roberta który ruszał!!! Dysponując szybszym bolidem Robert nie mógł ciągnąć ogona za Trullim bo zbyt dużo by stracił do reszty "słabszych" zawodników których był w stanie jeszcze wyprzedzić. I tu chyba leży przyczyna tego nieszczęśliwego wypadku. Niestety nie wiem czy manewr Trullego był przepisowy! A Hamilton niech się cieszy że jezdzi w McLarenie i nie musi nadrabiać za auto!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
A Hamilton niech się cieszy że jezdzi w McLarenie i nie musi nadrabiać za auto!

 

No właśnie., Mi się wydaje, że Robert najlepiej czułby się we włoskim teamie. Wiadomo jakim włoskim klubie :D Tam jest zupełnie inna atmosfera, inni ludzie, no i inne samochody. Nawet wiem, zamiast kogo powiniem moim zdaniem siedzieć za kierownicą Ferrari - za Kimiego.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kardan nie bądź taki surowy dla hamiltona. W tym wyścigu zachował się jak stary wyjadacz, może mi się tylko wydaje ale czy czasem tylko on i heidfeld nie popełnił zadnego błędu (piszę tutaj o czołówce kierowców). Oczywiście najbardziej kibicuje Kubicy, żal że nie dostał szansy jak hamilton. do tego bmw sauber jeszcze przez kilka lat będzie "sauber" i przez ten czas ekipa bmw będzie miała problemy. Szkoda też, że kimi jakoś nie może się rozkręcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie., Mi się wydaje, że Robert najlepiej czułby się we włoskim teamie. Wiadomo jakim włoskim klubie :D Tam jest zupełnie inna atmosfera, inni ludzie, no i inne samochody. Nawet wiem, zamiast kogo powiniem moim zdaniem siedzieć za kierownicą Ferrari - za Kimiego.

pzdr

Zgadzam się w zupełności choć myślę że Renaut też nie byłoby złe Fisiko trzyma poziom jednak jego kolega spala się. jeszcze niedawno Alonso zdobywał tytuł mistrza w tym teamie. Coś ci Fińczycy :) przereklamowani :lapad:

 

Robert życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia ale jest jedno ale ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renault to mam wrażenie lachę połozyli i kończą z tym sportem jako fabryczny team...

Ja jednak myślę że zniechęca ich postawa kierowców. A co do Roberta to jedyne o co się obawiam to psychika! Zwierzę się że sam miałem ciężki wypadek i "zanim doszedłem do siebie" minęły 2-a latka a i tak wsiadając na moto mam "blokadę" co dziwne autem tego nie mam czego Robertowi nie życzę!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym sporcie nie ma takiego czegos: ''lepsze auto gorsze auto'' tu kazdy bolid rożni sie tylko znaczkiem wszystkie najlepsze technologie sa w każdym z nich. Najwięcej zalezy od ustawienia bolidu, zle ustawiona przednia lotka i mamy efekt:/

 

P.S. Robert wypowiadal sie w wiadomościach ze edzie uczestniczyl w wyscigu w USA jest KOZAK:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym sporcie nie ma takiego czegos: ''lepsze auto gorsze auto'' tu kazdy bolid rożni sie tylko znaczkiem wszystkie najlepsze technologie sa w każdym z nich. Najwięcej zalezy od ustawienia bolidu, zle ustawiona przednia lotka i mamy efekt:/

 

P.S. Robert wypowiadal sie w wiadomościach ze edzie uczestniczyl w wyscigu w USA jest KOZAK:D

Bardzo mi przykro ale Twoja wypowiedz świadczy o nieznajomości tego sportu . Technologia technologii nie równa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...