Skocz do zawartości

Samochód do przewozu 2 enduro


cross21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niedługo wyjeżdzam za granice zarabiać i chce spowrotem sprowadzić jakiś samochód dostawczy którym będe woził 2 moto (kdx125 i wr250f) i w związku z tym mam pytanie; czy Volkswagen Transporter pomieścił by te dwa moto na pace? Wydaje mi się że jest to najmniejszy samochód w swojej klasie (porównuje do Ducato, Boxera i Transita) i dlatego by mi on podpasował gryż też chcę nim się przemieszczać po mieście. Jak nie da rady pomieścić tych moto w tym VW to podajcie mi inne dobre opcje. Na samochód przeznaczam max 20 tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może przyczepka motocyklowa? dwa moto się zmieszczą i będzie można bardziej "cywilny" samochód kupić

ja woze swoje moto na fordzie Transicie ale spokojnie mieszcza sie w nim 3 sprzety ale mysle ze jak kupisz dluga wrsje VW to na pewno zmiescisz 2 enduraki

pozdro :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ile wersji Transportera było, ale jak kazdy samochod dostawczy powinien mieć w opisie wymiary przestrzeni transportowej.

 

sprawdz te wymiary, potem szerokosc motocykli... wylicz i masz odpowiedz :icon_mrgreen:

pamietajcie ze na dwuosiowa przyczepę rzeba miec juz chyba inne prawo jazdy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

ale chyba nie bedziesz bral pod uwage jedynie tego czy wygodnie będzie przewozic twa crossy, prawda?

moze po prostu zastaowisz się nad kupnem takiej przyczepy? wozenie powietrza w transicie, do ktorego i piec motocykli by weszlo chyba troche mija sie z celem

http://www.vespa-club.pl/picture/upload/laweta1.jpg[/ing]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepka odpada bo chyba zawału bym dostał gdybym np. chciał wyjechać na pare dni w góry i dwa moto musiałbym zostawić na przyczepce na noc pod jakimś hotelem. Poza tym na parkingu w miejscu zamieszkania opłacałbym tylko jedno miejsce. A co do tego VW to bardziej się martwie o szerokość a nie długość bo z tą chyba nie powinno być problemu (kupił bym wersje 3 osobową). Najlepiaj by było gdyby ktoś kto widział lub sam woził w tym samochodzie 2 moto się wypowiedział jak to wygląda w praktyce.

 

ps

wie ktoś ile taki samochód pali w dieslu?

Edytowane przez cross21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O szerokość nie masz się co martwić, do Mercedesa 300D ładowaliśmy 4 motocykle, wprawdzie paka trochę większa ale na szerokość nie ma dużo więcej niż w samochodach które wymieniłeś. W razie czego ładujesz jeden przodem drugi tyłem i zajmują tyle na szerokość co 1 kierownica + 2 chłodnice :D Ja tak wiozłem sprzęty w Maździe E2200 i wchodziły, a paka zdecydowanie najmniejsza z wymienionych przez Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze transporter. pomijajac juz fakt ze spoko pomiesci 2 moto to jest to niewatpliwie najlepszy z tych ktorych podales :D transity i ducato - zapomnij bo to kupa :D nie zastanawiaj sie w ogole na vw. najlepiej T5 2.5 TDI !!!! na pace z 2 moto jeszcze wiekszaosc bmw czarnych oblecisz. to niezly dopierdalacz jest. POZDRO mam nadzieje ze rozwialem twe watpliwosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej T5 2.5 TDI !!!! na pace z 2 moto jeszcze wiekszaosc bmw czarnych oblecisz. to niezly dopierdalacz jest. POZDRO mam nadzieje ze rozwialem twe watpliwosci

 

Na samochód przeznaczam max 20 tyś.

 

no cóż.. T5 będzie musiała poczekać, bo z tego co wiem to zaczynają się od 70 tysiaczków :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ducato - zapomnij bo to kupa smile.gif

 

Bartus co tyg adasz ducato to jest zajebisty samochod , sam takiego mam z silnikiem 2,8 tdi i spelnil w 100% moje oczekiwania , nie psuje sie , nic sie z nim nie dzieje !! co prawda jest troche duzy ale za to mocy mu nie brakuje :biggrin: , ale transit tez jest zajebisty

 

 

pozdro

Edytowane przez czarczi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartus co tyg adasz ducato to jest zajebisty samochod , sam takiego mam z silnikiem 2,8 tdi i spelnil w 100% moje oczekiwania , nie psuje sie , nic sie z nim nie dzieje !! co prawda jest troche duzy ale za to mocy mu nie brakuje :icon_biggrin: , ale transit tez jest zajebisty

pozdro

ja mam transita 100T300 czyli 100KM z 2.0 l z 2004roku daje sobie rade jezdzi dzien i noc i nic sie nie psuje przez 3lata. jak kupuje sie nowe samochody wtedy mozna je oceniac :biggrin: a nie pisac o 20letnich zlomach i mowic ze dany model jest nic nie warty :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż.. T5 będzie musiała poczekać, bo z tego co wiem to zaczynają się od 70 tysiaczków ;)

 

 

my bad :/ niezauwazylem ceny. co nie zmienia faktu ze jak najbardziej transporter (moze byc i starszy). bo kazdy ford gowno wort :P i bez roznicy nowy czy stary: fordziki i fiaciki z transporterem wysiadaja pod prawie kazdym wzgledem. POZDRO

 

ja mam transita 100T300 czyli 100KM z 2.0 l z 2004roku daje sobie rade jezdzi dzien i noc i nic sie nie psuje przez 3lata. jak kupuje sie nowe samochody wtedy mozna je oceniac :icon_exclaim: a nie pisac o 20letnich zlomach i mowic ze dany model jest nic nie warty :icon_exclaim: :icon_exclaim:

 

 

hehe to co piszesz tez o czyms swiadczy bo 20 letnim transporterem sie lata a transity :) nie musze pisac... nowy samochod raczej po to sie kupuje zeby sie nie je*al co 10 000 km wiec.... dacia logan ci sie tez po roku nie zepsuje i co powiesz mi ze to dobry samochod xD :notworthy:

 

ps. zeby nie bylo ja nie mam zadnego vw czy cos ze nie jestem obiektywny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...