Skocz do zawartości

Wasze docelowe moto?!


barteksax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moim celem jest chopper, taki odcyckany , który ja sam dla siebie zaprojektuje z silnikiem Harrego...

Dużo czasu i kasy , i piękna robota w garażu... Taki tylko mój.

 

A jeśli chodzi o motocykle które obecnie są w salonach to hmmm.... Kurde , nic mi się nie podoba, same cruizery, każdego tzreba by przerabiać i to ostro, jedynie silnik bym chyba zostawił, wszystkie nowe shadowy , yamachy xxx star są dla mnie okropne, fuuuj. Nawet z biednego intruza zrobili cruizera :biggrin:

 

Na rynku obecnie chyba nie da sie już kupić nowego choppera, jak bym musiał coś wybrać to chyba tylko Fat Boy`a, oczywiście wszelkie plastiki też odpadają!

 

Mój chopper nie opierał by się na żadnym projekcie , byłby tylko mój ... kurcze mam nadzieje że kiedyś mi się uda.

 

Na razie uwielbiam moją starą Shadowke i jej sylwetke.

 

PS.

Tylko mnie nie linczujcie za te fuuuj na drag stary itp. To moje prywatne zdanie a o gustach sie nie dyskutuje, a swoją drogą to ktoś mógłby wypuścić choć jednego choppera na 30 cruizerów w salonie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie doszedlem do zdania, ze ciezko jest ustali cdocelowy motocykl, bo jesli wyznacze sobie jakis cel i zrealizuje go to nie wiadomo jakie wtedy bede mial priorytety..... (takie rozwazania przy butelce :D )

 

"Trafiony zatopiony" - jak mawiają dzieciaki przy grze w statki.

Mam pięknego cruisera, i serce stoi za nim murem, a jednak wzrok i umysł przyciąga BMW 1200 GS. I tak chyba musi być. Tylko krowa podobno nie zmienia poglądów. A marzenia, cóż dopóki będą będzie życie.

Więc :icon_razz: i do następnego marzenia, nie ustawajmy w drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :icon_biggrin:

Moje docelowe moto to Harley-Davidson Heritage Softail Classic :notworthy: Oczywiście musiałby się wyróżniać trochę.Czarny kolorek ,Tourpak , wydechy po obu stronach (jak w Electrze) troszkę więcej chromu, oparcie dla kierowcy , gmole itd. Do H-D to można dodawać i dodawać :crossy: A narazie to jakiś chopperek by sie przydał :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lefthandy

A ja nie będę zbyt oryginalny:

Mój motorek to Triumph Truxton/Bonneville lub Speedmaster.

I nie zamierzam spełniać tego marzenia latami ale tak szybko jak mi kasa na to pozwoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja celuję jednak w HD. Albo Road King albo Fat Boy. Oczywiście w "moim" kolorze :buttrock: z indywidualnym malowaniem i "tapicerką".

 

Drugim wariantem jest Road/Wild Star jako maszyna podróżna, z sakwami, szybą itp. oraz drugi sprzęt, drag, w stylu obecnego.

 

Oba warianty wychodzą podobnie cenowo. Zobaczymy. Pewnie gdyby nie zakup domu w tym roku, to bym już się rozglądał za wariantem 1 lub 2.

 

Wszystkim życzę wymarzonych 2oo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie to sie cały czas zmienia, kiedyś MZ 251 (ale to 15 lat temu),później myślałem że VT 750 to już będzie "ten" motocykl,ale jak go kupiłem to szybko się okazało że za mały i za słaby,no to wtedy pomyślałem że Yamaha FZ6N będzie COOL, ale jak już kupiłem to się okazało że to nie jest to o co mi chodziło i wtedy pomyślałem że VTX1800 lub WARRIOR to motocykle które są dla mnie idealne. Teraz mam VTX1800C i coś mi w głowie świta że HD V-ROD jest całkiem "fajny". Heh, tylko szkoda że aż taki drogi......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się marzy taki prawdziwy chopper cos w stylu motocykli Ironhorse....!Jeszcze tak samemu go zlozyc....Są w USA takie firmy co sprzedają takie motocykle jak klocki... w częsciach... wystarczy je potem zlozyc do kupy koszt przy slabym dolarze wcale nie taki wielki!Moze kiedys się uda!Zyczcie mi tego!Ja zyczę kazdemu spełnienia marzen! :biggrin:

Edytowane przez chamsin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...