Skocz do zawartości

"wyprucie" tłumika czy szkodliwe ?


maxshadow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam zamiar wyjąc z tłumika jego wnętrzności ale zastanawiam się czy to może pociągnąc za sobą jakieś negatywne skutki ???

uprzedzam osoby którym żal tego oryginalnego , iż kupiłem drugi z rozbitka w stanie perfekcyjnym i tego chce wybebeszyć :)

prosze o informacje

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

 

Temat poruszany był juz na forum co najmniej kilkanaście razy :)

 

Poszukaj w archiwum.

 

Ja mam pusty wydech w Virago 750. Żadnych negatywnych skutków (może tylko troche słabiej ciągnie z"dołu").

Żadnego strzelania, przerywania, dziur w gazie, ani nic z tych rzeczy.

 

Ogólnie po 10 000 jestem zadowolony ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo wlakowane wiele razy - kazdy ma swoje zdanie oprawdy nie dowiedziesz , szukaj pod tematami pusty wydech , albo przelotowy tlumik

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepaliło mu kolektory bo nie zmienił ustawień gaźników. przy wydechach przelotowych na nowo ustawia się gaźnik, przeważnie mieszanka musi być bogatsza w paliwo. keidy mieszanka jest zbyt uboga w paliwo (za dużo powietrza) wzrasta znacznie temp. spalin. na forum było o tym wiele razy. co do dziury w obrotach to raczej reguły nie ma i tutaj trzeba liczyć na szczęście bądź dobre ustawienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no nikt sie nie kłoci. ? jak to mówią, wszytko dla ludzi (a raczej motocykli), tylko żeby z głową...

ps. ja bym tłumika nie wybebeszył. jeśli już to kupiłbym tuningowy. ale to tylko moje skromne zdanie

 

 

no cos tak jak by. po to je produkja :icon_question:

 

 

a do zalozyciela tematu. jak chcesz to mam kilka namiarow gdzie ktos ci zrobi fajne tłumoki

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie napewno nie warto kupowac takich tlumikow

 

-jak masz jakies zle doswiadczenia, to napisz konkret..

 

Ja mam takie wydechy z allegro (dokladnie za 195 zeta jeden)- zadnych negatywnych skutkow, zrobilem kilkanascie tys i zaraz wyjezdzam w trase ok 10tys. :buttrock: moze troche mniej ciagnie od dolu, ale naprawde to tak zeby na sile sie przyczepic..poprzednio w vs600 tez mialem wolne i po 56tys nie dzialo sie nic zlego...Najwazniejsze, to zeby uwolnic sound- a w cisnienie jak najmniej ingerowac- sa takie tlumiki z hamulcami w srodku (tzn. nie sa calkowicie przelotowe)- na tyle trzymaja cisnienie w fazie wydechu, ze bez problemu da sie wyregulowac gazniki, bez zmiany dysz i zrobic synchro. Moze w jakims wysilonym supersporcie to nie jest dobry pomysl, ale w chopperze? Co z tego ze ubylo tych kilka Nm momentu, albo kilka Km... Nie panikujmy- pierd z tylu tez jest wazny :) PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...