Skocz do zawartości

jakie tłoki do dolniaka???


ronon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tak sie zastanawiam jakie tloki dopasowac do emy(...)

.........był u mnie ostatnio znajomy i poinformował mnie, że Almot, albo już produkuje tłoki do dolniaka, albo w bardzo krótkim czasie rozpocznie ich produkcję...........

Czy ktoś słyszał coś więcej na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa- normalnie produkuja tloczki- poki co to slysze same "superlatywy".

 

Goska

Więc czekamy na jakies opinie uzytkowników;

Bo, moim zdaniem, jesli te tłoki okażą się dobre, to nie ma sensu ładować do silnika "polonezów" (pod warunkiem, że garnki nie są już po czwartym szlifie :) );

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłoki do poloneza lepsze produkuje też almot... wiec czemu te dedykowane do motocykla maja być gorsze ?

Almot nie produkuje tłoków do poloneza ;P

Więc czekamy na jakies opinie uzytkowników;

Bo, moim zdaniem, jesli te tłoki okażą się dobre, to nie ma sensu ładować do silnika "polonezów" (pod warunkiem, że garnki nie są już po czwartym szlifie :icon_twisted: );

Lecą w pręta. I mają świetną ochrone w postaci działu sprzedazy. Czeskie produkty dalej najlepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc czekamy na jakies opinie uzytkowników;

Bo, moim zdaniem, jesli te tłoki okażą się dobre, to nie ma sensu ładować do silnika "polonezów" (pod warunkiem, że garnki nie są już po czwartym szlifie :crossy: );

 

Produkują, sprzedają i nawet tłoki dają radę. Tłoki sprawdzone w krótkiej trasie (około 140 km w weekend) i w terenie(dukty, koleiny, strome podjazdy itepe). Założone zostały po reklamacji dorabianych na zamówienie tłoków z Milanówka(puchły i nie trzymały zamówionego luzu).

Są użytkownicy Almotów, są opisane doświadczenia - ale niestety na innym forum i chyba nie mogę bezczelnie zareklamować :crossy:

 

pozdrawiam,

michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Produkują, sprzedają i nawet tłoki dają radę. Tłoki sprawdzone w krótkiej trasie (około 140 km w weekend) i w terenie(dukty, koleiny, strome podjazdy itepe). Założone zostały po reklamacji dorabianych na zamówienie tłoków z Milanówka(puchły i nie trzymały zamówionego luzu).

Są użytkownicy Almotów, są opisane doświadczenia - ale niestety na innym forum i chyba nie mogę bezczelnie zareklamować :icon_eek:

 

pozdrawiam,

michał

To nie kapuję. Docierałeś motocykl po terenie 140km? I po 140 km chcesz powiedzieć, że są okej? 140 km to nawet na charkowskich tłokach zrobisz. Możesz zareklamować jak dotrzesz silnik i zrobisz to prawidłowo. A co to za tłoki z Milanówka? ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie kapuję. Docierałeś motocykl po terenie 140km? I po 140 km chcesz powiedzieć, że są okej? 140 km to nawet na charkowskich tłokach zrobisz. Możesz zareklamować jak dotrzesz silnik i zrobisz to prawidłowo. A co to za tłoki z Milanówka? ;>

Tak dają radę, ale przy luzie 0,15 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś przejedzie 2500 km to może powiedzieć że dotarł maszynę. 140 km to za krótki odcinek, żeby coś stwierdzić i powiedzieć że tłoki są złe, dobre itp. Ja w uralu z racji braku wiedzy choć ostrzegał mnie jakieś 3 lata temu Ural-Zgora ( namawiał na almoty ) założyłem ruskie, zrobiłem w granicach 3000 km i co i ruskie śmigają bez zarzutu, nawet nigdy nie spuchły:) ( choć to kwestia fartu, docierania i szczęścia i może oleju bo Motul 3000 20W/50)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie kapuję. Docierałeś motocykl po terenie 140km? I po 140 km chcesz powiedzieć, że są okej? 140 km to nawet na charkowskich tłokach zrobisz. Możesz zareklamować jak dotrzesz silnik i zrobisz to prawidłowo. A co to za tłoki z Milanówka? ;>

 

Nie ja- nie zwykłem pisać o sobie w 3 osobie :bigrazz: .

Rzuciłem "zajawkę" , użytkownik tłoków jest na innym forum, kilometrów jest trochę więcej (zabrakło "m.in" ) . Na razie wiadomo że nie puchną , w przeciwieństwie do wyrobu rzemieślniczego z Milanówka. Pasowanie nie jest na 0,15 .

 

pozdrawiam,

michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......jakim cudem miały spuchnąć przy takim pasowaniu, kiedy do ruska przy dobrych tłokach pasuje się na 0,07-0,09 :) ???

0,15 to już gruba przesada...........

U szlifierza zamawiasz 0,08 a on żebyś nie przyszedł z reklamacją i tak zrobi ci na dychę. Co sie nawalczyłem z tymi od robienia dziur to osobna historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......jakim cudem miały spuchnąć przy takim pasowaniu, kiedy do ruska przy dobrych tłokach pasuje się na 0,07-0,09 :icon_question: ???

0,15 to już gruba przesada...........

 

zdecydowanie polecam czytanie ze zrozumieniem, ze wskazaniem na kilka poprzednich postów w wątku.

 

pozdrawiam,

michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...