Skocz do zawartości

jakie tłoki do dolniaka???


ronon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zdecydowanie polecam czytanie ze zrozumieniem, ze wskazaniem na kilka poprzednich postów w wątku.

 

pozdrawiam,

michał

Zdecydowanie radzę, żebyś sam zajął się czytaniem ze zrozumieniem...................

Większa tolerancja pasowania może się przydać w przypadku tłoków od samochodu (z silnika chłodzonego cieczą - w którym tłok zrobiony jest z innego stopu - lub przy ruskich tłokach współczesnej produkcji, gdzie w ogóle nie wiadomo z czego zostały zrobione), natomiast do tłoka przeznaczonego do konkretnego silnika przewiduje się pasowanie "określone w normach".

0,15 to zdecydowanie przesada (przy rzekomo dobych tłokach);

Ps;

Mój zjajomy - przy takim luzie, już zastanawia się nad szlifem :D

 

Almot produkuje tłoki do dolniaków, są z offsetem i przy 0,06 dobrze jak narazie się sprawują są w 4 nprawczych rozmiarach, więc Panowie koniec pierniczenia i szukania,tulejowania,kombinowania.

.......miejmy nadzieję, że faktycznie się sprawdzą przy dłuższym użytkowaniu (osobiście - przy lekkim przypływie "lewej kasy" zastanowię się nad zakupem na powrót takiego pojazdu - lub samego zespołu napędowego..........:D - może się uda.......);

Edytowane przez Paolo350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie radzę, żebyś sam zajął się czytaniem ze zrozumieniem...................[..]

0,15 to zdecydowanie przesada (przy rzekomo dobych tłokach);

Ps;

Mój zjajomy - przy takim luzie, już zastanawia się nad szlifem :)

 

Wchodzę - podtrzymuję sugestię i przebijam - zluzuj :) . Gumiś714 wyjechał sarkastycznie że "Tak dają radę, ale przy luzie 0,15" a ja odparłem że "pasowanie ____NIE____ jest na 0,15 ." - więc nie wiem do kogo ta mowa ;) . Tyle mojego - Pietroni zakończył wątek.

 

pozdrawiam,

michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhm,mhm. Okej. Tłoki są boskie cena mniej i udręka z guwniannom oryginalną tuleją pozostaje. Dlatego tulejuję na malucha a można by też tulejować na almoty(ale się nie opłaca). A i tak najlepiej wyjdzie tulejowanie na tłoki czeskie tyko niestety docierają do nas sporadycznie. Też "ochałem i achałem" nad produkcją krajową ale po bliższym przyjrzeniu sie zachwyt przeszedł.

Edytowane przez prince
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...