Skocz do zawartości

Opony z białym pasem...


Rekomendowane odpowiedzi

Będę zmieniał niedługo laczki i chciałem już sobie zamówić Metzelery Marathony no i właśnie nie mogę się zdecydować czy czarne, czy z białym pasem (ewentualnie z wąskim paskiem, bo takie też są).

 

Jak ktoś z was ma może zdjęcie czarnego XVS 1100 A Classic z laczkami Metzelera z białym pasem - proszę o linka. Nie mogę znaleźć foty, która by mi to odpowiednio zwizualizowała ... a to powinno pomóc podjąć decyję.

Edytowane przez Fate
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Też się zastanawiam nad takimi oponami do Draga. Widziałem kiedyś takiego i wyglądał ekstra. Jeżeli znajdziesz takie opony podaj linka. W naszych sklepach internetowych nie mogłem znależć.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za zachętę...

 

Znalazłem chwilę czasu i pogrzebałem w necie... to była strona ze zdjęciami V-stara, a nie Drag Stara...

 

Można sobie tu obejrzeć...

 

I kupuję z białym pasem...wygląda super... Jak by ktoś znalazł z wąskim paskiem - to był bym wdzięcznym... mam wrażenie, że wąski nadał by trochę bardziej agresywnego charakteru...

 

 

A oponki zamówię sobie w niemczech, bo dużo tanej wychodzi :MYNETMOTO

Edytowane przez Fate
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za zachętę...

 

Znalazłem chwilę czasu i pogrzebałem w necie... to była strona ze zdjęciami V-stara, a nie Drag Stara...

 

Można sobie tu obejrzeć...

 

I kupuję z białym pasem...wygląda super... Jak by ktoś znalazł z wąskim paskiem - to był bym wdzięcznym... mam wrażenie, że wąski nadał by trochę bardziej agresywnego charakteru...

A oponki zamówię sobie w niemczech, bo dużo tanej wychodzi :MYNETMOTO

 

Rzczywiśie wygląd jest wart zachodu :bigrazz:

 

Szkoda, że moja Virago nie jest czana, poza tym chyba coś takiego lepiej prezntuje się na dużym cruiserze niż na soft chopperze...

 

Tak z ciekawości- jaki jest koszt zakupu takich opon?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wczoraj jak bylismy odwiedzic dzieci z Domu Dziecka to w grupie byl

chlopak, ktory podjechal Shadow 1100 kupionym w Polkomie i mial

wlasnie opony z bialymi falbanami....

Wszyscy sie nim zachwycali :banghead:

 

Motorek pieknie sie z tymi oponkami prezentuje, ale niestety sa stare (jedna '98 a druga '02) i musze je zmienic na nowe i tu mam problem.

Nigdzie nie moge znalesc opon z bialym bokiem w rozmiarze na moj motocykl. Wszedzie gdzie znalazlem je w katalogu widnieje napis ze juz ich nie maja na magazynie a co gorsza w ofercie.

Wiecie moze gdzie moge takie oponki kupic???

Moj motocykl to:

Honda Shadow VT1100 C3 Aero

Z Manuala:

Przod: 140/80 17 69H

Dunlop D404F WSW

Bridgestone Exedra L309

Tyl: 170/80 15 M/C 77H

Dunlop K555 WSW

Bridgestone Exedra G546

 

Z gory dziekuje za pomoc

Edytowane przez maly-tomi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam.

Chcialbym zakupic oponki do swojego cacka .Rozglodam sie za takimi z bialym paskiem do okola ale jakos nie moge znalezc.Moze ma ktos jakies namiary w Polsce .I jeszcze takie pytanko czy mial ktos do czynienia z takimi bo slyszalem gdzies opinie ze te paski sa malowane i po jakims czasie robi sie badziew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jakaś lipa musi byc skoro pasek się zmywa. Ja mam w Harrym opony Dunlop z białymi bokami, oponki są dość stare a pas nienaruszony. dunlopy w ogóle są *ujowe ale pas jest git nawet po latach. Paskudnie to wygląda po całym sezonie bez mycia. Zależy jaki rodzaj chcesz, są 3 rodzaje bodajże z tego dwa najbardziej popularne to cienki pasek i szeroki jakby cały bok na biało. każdy szanowany sklep z oponami powinien załatwić takie oponki. Whitewall lub white stripe. Metzeller też chyba robi tego typu oponki. Dunlopy odradzam, nawet jakbyś chciał je zakładać do taczki.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj z tymi Dunlopami.Nie jest z nimi tak źle.Jeśli chodzi o opony z białym pasem to jest on bardzo trwały ale jeśli się tego nie myje to wygląda paskudnie.Dlatego wygodniejsze są całe czarne lub z wąskim paskiem.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...