Skocz do zawartości

Zaproszenie na zlot motocyklowy "VII GRYFPARTY 2007" Liw koło Węgrowa 22-24 czerwiec


mycy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

- sakwy słuza wysmienicie choc troche wydechy je poprzepalaly....:buttrock:

 

ps. Jak ktos ma jakies pytania odnośnie zlotu

to piszcie tutaj lub dzwonic do mnie.

 

+ 48 602100856

[email protected]

 

pozdrawiam Mycy

Edytowane przez mycy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Niestety weekend mocno zajęty, ale w sobotę z rańca, jeżeli sprzęt nie zawiedzie, postaram się zrobić spacerek do Liwu.

 

PS. Czy ktoś jeszcze wybiera się może zaprzęgiem ?

Edytowane przez Dufus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza udana, świetna atmosfera i dobra muzyka! Jeszcze raz dzięki Gryfy za zlot. Towarzystwo umiliła mi grupa radomska, trzymajcie się, cholera może nawet dzięki wam zmieni się moje podejście do Radomia i radomiaków?? :wink: Zbycho... Ciebie nie pobije nikt, fakt, że jesteś już chłopak po trzydziestce (czyli EKG) ale duchem masz 25 lat!! Olsenowi dziękuję za uśmiech za STO PIĘĆDZIESIĄT! :cool: Rogerowi dziekuję za nocleg i czekam na intrygujace fotki :crossy: Pompka ma fajny motocykl i szelmowską fizjonomię :wink:

Jeśli w przyszłym roku wystąpią sprzyjające warunki to wpiszę Gryfa do mojego motokalnedaża, w tym roku zaważyły aż trzy czynniki motywujace i nie żałuję :wink:

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olsenowi dziękuję za uśmiech za STO PIĘĆDZIESIĄT! :D

Nie ma za co, polecam się na przyszłość. :biggrin:

Zlot zaliczam do udanych. Nie wiem, jak Wam, ale mi z atrakcji zlotowych najbardziej do gustu przypadł występ frywolnych kokot. :banghead: Koncerty były OK, jadło palce lizać (zwłaszcza pieczywo ze smalcem :lalag: ), pogoda w kratkę, ale dało się przeżyć. Lokalizacja całkiem fajna, jest gdzie przejść się na kontemplacyjny spacer, a i sam zamek nadaje miejscu specyficzny klimat. Jedyny mankament stanowił moim skromnym zdaniem park maszyn, a raczej wyjazd z niego :biggrin: (w pewnym momencie żałowałem, że nie mam pod sobą leciutkiego skuterka wyposażonego w uterenowione opony :wink: ), ale to raczej wina kapryśnej pogody, dzięki której utworzyło się bajoro.

Miło było spotkać starych znajomych i poznać parę nowych osób. :cool:

Wreszcie mam koszulkę zlotową pod kolor motocykla! :flesje:

 

Jeszcze raz dzięki Gryfy za zlot.

Dołączam się do podziękowań dla organizatorów. :clap:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...