Skocz do zawartości

Wyścig na światłach


zyleta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poproś rodziców, żeby Ci "," oddali.

A po co to komu? Z resztą co się czepiacie rodziców? Obniżacie poziom własny na 13latków?

Naciskam starter... Jeszcze kominiarka, rękawice, kask. Ruszam, opada zmęczenie i złość.

Zostawiam za sobą świat pełen zawiści, krzywd, raniących niedomówień...

Bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buehehehe. z tego wynika jasno, że masz za mocne moto w stosunku do swoich umiejętności

 

Naucz się czytać ze zrozumieniem - to przydatna umiejętność - cytat - " nigdzie nie powiedziałem że wywraca się przy starcie (przynajmniej kiedy ja kieruję), po prostu gdybyś próbował bardzo dynamicznie ruszyć na mokrym to zaliczyłbyś glebę" - gdzie w tym zdaniu udało Ci się przeczytać że ja na swoim moto się wywracam ? Chodziło o tego kolegę który litrem tylko na suchym próbował. Więc na przyszłość nie ośmieszaj się i czytaj uważnie.

 

 

 

download.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, prawda jest taka, że aby wygrać taki wyścig to kierowca auta musi posiadać sporo mocy pod maską, bo jeśli nawet nie jest to jakiś zapalony rajdowiec a będzie miał dobre auto to ma szanse. Natomiast kierowca motocykla, oprócz solidnej maszyny musi mieć też sporo umiejętności no i wyobraźni. Samochód jest przedewszystkim bezpieczniejszy, o wiele stabilniejszy i ma lepsze hamowanie. Kierowca motocykla przed odkręceniem manetki pomyśli czy warto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie widzę w przypadku Zientarskiego nic śmiesznego, zaś próby osądzania go trącą krańcową hipokryzją, miał człowiek po prostu pecha. Każdy z nas za kierą Ferrari nie jechałby 50 km/h bo to profanacja...

 

 

Mylisz się. Zientarski nie miał pecha - chyba że to nie on prowadził. To nie była kwestia pecha, tylko krańcowego kretynizmu i braku zdolności logicznego zauważania związków przyczynowow-skutkowych. Każdy szoferak ze Wsiowawy (włącznie z małolatami na skuterach) wie, że w tym miejscu się nie zapiernicza. Można poginać na siekierkowskim. Można poginać na trasie toruńskiej. Nawet na ciemnej jak dupa ulicy Zabranieckiej można pognąć trochę. Ale nie wolno tam, gdzie on się właśnie rozpieprzył. Właśnie dlatego, że tam była hopa.

Tchórze zostali w domu, słabi zginęli po drodze, przetrwali emzeciarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalizowanie ma to do siebie że nadaje się do dupy... Mówisz każdy szoferak - a ja znam wielu, łącznie z samym sobą, którzy o istnieniu tej hopki dowiedzieli się w wyniku właśnie tego wypadku, więc po prostu mijasz się z realiami. A czy Zientarski jest kretynem czy nie to już jest jego sprawa, przypomnij sobie czy nigdy nie zdarzyło Ci się nic głupiego albo ryzykownego zrobić na moto, jednym słowem nie bądź świętszy od papieża...

 

 

 

download.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdolenie o szopenie. Ludzie, nauczcie się wykorzystywać moc swoich motocykli. Fakt faktem, na suchym to każdy kozak, ale pojawi się woda i już większość nie jeździ - nawet po bułki. Jeśli ktoś nie daje rady na motocyklu ostro na mokrym ruszyć to niech zmieni moto na słabsze- i nie jest to złośliwość. Przejdźcie się na liczne miejsca ustawek i obadajcie sobie tylne kapcie sportów - z mojej wulkanizatorskiej obserwacji wynika że zdecydowana większość kierowników takich jednośladów jeździ prosto, nie składając się za bardzo. Ogólnie to masakra jakaś jest, bo sport zamiast do jazdy to służy do lansu, przykre jest że ja swoim "gównianym" bandziorem wymiatam większość sportowych 600 i kole połowy litrów - a mistrzem kierownicy nie jestem.

Mój ojciec powiedział kiedyś że po suchym to każdy pojedzie, ale na śniegu/lodzie widać dobrego kierowce - fakt że dotyczyło to puchy, jest nie istotny bo oddaje to pełnię sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...