Skocz do zawartości

JAWA 625ccm??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Niechcący natknąłem sie dziś na takie coś: http://motokros.nedivse.cz/jawa.htm motocykl zapowiada sie całkiem niezłe... :) Ciekawy jestem jak to jeździ, waga. moc, itd

 

Gdzie można zdobyć jakieś info na jego temat? :) a może ktoś coś więcej wie o nim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się już od paru lat i nic nie słychać niestety. Jakaś250 też zdaje się byłą ale świetlanej przyszłości raczej nie wróżę tym motocyklom. Nawet jeśli jakość jest dobra to raczej nie przebiją się przez konkurencję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się już od paru lat i nic nie słychać niestety. Jakaś250 też zdaje się byłą ale świetlanej przyszłości raczej nie wróżę tym motocyklom. Nawet jeśli jakość jest dobra to raczej nie przebiją się przez konkurencję.

Ja jakos nie jestem przekonany do tej marki i na pewno bedzie jej bardzo ciezko przekonac ludzi jezeli :icon_mrgreen: bedzie miala podobne osiagi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marka może nienajleprza wszystkim kojaży sie pewnie z starymi 350 itp.

ale jesli bedzie to dobry sprzęt to czemu nie JAVA może się wybic tym modelem

jeśli będzie dobry i tańszy!! sam wolałbym kupic nieodbiekającom do crf yzf exc itp.JAVE za mniejszą kase

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAVA robi silniki do zuzlu, widac ich tam bardzo duzo wiec moze nie sa takie zle , ostatnio w pewnej pijalni w poznaniu stala taka koza , zawsze sadzilem ze to 2T a tymczasem to 4T :banghead:

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za samą nazwe JAVA juz bym nie kupił (poza tym i tak mnie nie stac :biggrin::P) mam uraz do tej marki :/

 

:) jak jeszcze nie byłes w planach, albo Twoi rodzice sie nie znali to ta marka stawala na podim swiatowych rozgrywek w enduro, a CZ w motocrossie, wiec wg mnie nazwa jest tak samo atrakcyjna jak honda czy ktm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucas, daj luz, zobacz ile mający uraz do marki Jawa ma lat, to tłumaczy opinię :) . Jestem ciekaw czy jakby go posadzić na Jawie 500 enduro z membraną, czy miałby po jeździe taki sam uraz, może by wystarczyło jakby posłuchał, albo zobaczył jak na tym jakiś as wymiata :icon_biggrin:

Poza tym-JAWA. Jeździć na takiej Jawie, teraz gdy CRF, KX, SX, YZ stają się banałem-to może być świetne przeżycie, to może być emocja. Naprawdę.

A do Jawy mam szacunek, bo to długa tradycja, i faktycznie był czas gdy nie tylko w bloku wschodnim Jawa&CZ stawala na podium. Nie wierzę w to że ta nowa Jawa jest jakimś nieporozumieniem, fabryka ma za duże doświadczenie w wyczynowych 4T by coś spiepszyć. Podwoziowo-i tak robia to zewnetrzne firmy, więc tak jak wszędzie. Wygląd-podoba mi się. Jak dla amatora jeżdżącego dla radochy, i miłosnika europejskich wytwórni-why not?

Edytowane przez jarek s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...